460 Shares 2293 views

„Gaupsin”: Instrukcja użytkowania i cechy użytku

Lek „Gaupsin” instrukcja obsługi opisuje środki jak mikrobiologiczne złożonych działań. zawiera on substancje wykazujące działanie przeciwbakteryjne, stymulowanie i ochronnych. Głównym celem – jest ochrona roślin sadowniczych przed szkodliwymi bakteriami i chorobami.


Lek ten ma działanie owadobójcze i antagonistskoe wpływ na szkodniki i grzybów na uprawach. Stosowany jest na kilka sposobów przetwarzania bulw i nasion przed sadzeniem, moczyć system korzeniowy i oprysk roślin dorosłych.

Substancje zawarte w produkcie niszczenia patogenów roślinnych i wywierać wpływ terapeutyczny na roślinę i samej gleby. Aktywuje aktywność mikroflory, zapewniając spożycie minerałów w systemie korzeniowym.

Korzyści z lekiem

Instrukcja „Gaupsin” instrukcja zaleca stosowanie na każdym etapie rozwoju rośliny z nasion i bulw, a do dorosłości. Może być stosowany do każdego rodzaju ogrodu i roślin ozdobnych.

Lek niszczy o dziewięćdziesiąt pięć procent chorób wywołanych przez grzyby. Również może być użyte przeciwko niszczeniu chorób wirusowych roślin.

„Gaupsin” instrukcja obsługi zaleca się użyć przeciwko mszyce, liść, ćmy i ćmy.

Środki jest wielkim obrońcą dorosłych roślin. To nie tylko chroni je przed szkodliwymi mikroorganizmami, ale także stymuluje szybki wzrost i rozwój. W związku z tym wydajność wzrosła do pięćdziesięciu procent.

„Gaupsin” nie ma żadnych szkodliwych skutków dla ludzi i środowiska. Dlatego można go stosować bez obawy o swoje zdrowie.

Dlaczego stosuje?

„Gaupsin” Instrukcja w sprawie zalecanego stosowania jako środek profilaktyczny dla pierwszych objawów powyższych chorób. Aby przetworzyć na ogród i tereny podmiejskie, trzeba będzie albo opryskiwacza lub systemu nawadniania. W okresie wegetacji jest przeprowadzane 03:58 sprayu. Do leczenia jednego hektara jest wystarczające trzysta litrów otrzymanego roztworu.

Podstawowe zasady przechowywania leku

Otwarte opakowanie jest przechowywane w temperaturze powietrza około pięciu stopni powyżej zera. Wybierz przycięte ciemne z jasnym miejscu. Keep „Gaupsin” Instrukcja zaleca, aby z dala od pestycydów. Gdy temperatura otoczenia zwiększa okres trwałości jest znacznie zmniejszona.

Nie jest konieczne, aby zapisać przygotowany roztwór więcej niż jeden dzień. psuje ona swoje korzystne właściwości. Okres przechowywania leku od daty produkcji – trzy miesiące.

dozowanie

Rozcieńczyć leku broniła w wodzie o temperaturze pokojowej, w proporcji 1:50. Dokładnie wymieszać. W ciągu trzydziestu minut spędzasz procedurę natryskiwania. Proces ten jest najlepiej wykonać rano lub wieczorem, aby zapobiec parowaniu. Nie jest konieczne, aby rozpylać roślin w temperaturze poniżej dziesięciu stopni powyżej zera. Pierwsze wyniki będą widoczne w ciągu jednego lub dwóch dni. Ale roślina będzie pod ochroną leku przez około dwa tygodnie.

Zasada działania

„Gaupsin” instrukcje użytkowania (Recenzje ogrodnicy wytwarzania są bardziej pozytywne) opisuje jak środek zawierający żywe mikroorganizmy pożyteczne. Dla ich niezbędnego pożywką życia. Zarodniki te żywności są choroby grzybicze i szkodliwych mikroorganizmów.

Gdy „Gaupsin” zawartość leku wnika do rośliny, wzmacnia jej odporność i niszczy szkodniki, które ukrywają się wewnątrz samej rośliny. Tak więc, szkodników karmionych zielonej matrycy pod wpływem substancji czynnej.

Bardzo ważny jest fakt, że „Gaustina” bakterie mogą przechwytywać atomy azotu i nasycić je samej rośliny. Pozytywne wyniki będą widoczne po trzech do czterech dni.

Instrukcja obsługi „Gaupsina” w winnicy

Lek posiada niezbędne cechy, dzięki czemu może być stosowany do ochrony winogron ze wszystkich możliwych rodzajów szkodników. Narzędzie to nie tylko środek grzybobójczy, ale także środek owadobójczy. zawiera on tylko dwa korzystne szczepy bakterii, z których jedna zajmuje chorób grzybiczych winogron, a drugi – z szkodników.

Jeśli zauważysz na krzakach mączniaka rzekomego, plamienia mączniaka i inne choroby, które są typowe dla winogron, natychmiast leczyć wszystkie rośliny, tak aby nie szerzyć niebezpieczeństwo.

Pierwszy rozpylanie powinno nastąpić po zarodku. To było po takiej procedury co dwa tygodnie. Przed sadzeniem, zaleca się, aby zanurzyć się w przygotowanym roztworze z korzeni młodych roślin.

aplikacja schemat

„Gaupsin BT” instrukcja obsługi zaleca stosowanie ziarna, ogród, jagody i upraw warzywnych.

Kiedy troska o zbóż traktować nasiona i mżawka w okresie przed kłoszenia.

Pierwszy rozpylanie odbywa się po ogrodowych drzew zarodku. Po drugie – zaraz po kwitnieniu. Powtórzyć procedurę po piętnastu dni przed zbiorami.

Podobne warunki natryskiwania stosować i winogrona.

krzewy jagodowe rozpylana przed kwitnieniem i po nim. I w ciągu dwóch tygodni.

Kiedy upraw warzyw, nasiona moczyć przez dwie do trzech godzin w przygotowanym roztworze. Poniższy proces należy przeprowadzić, gdy kilka liści na roślinie. Pozostałe przetwarzanie przeprowadzić w razie potrzeby.

Stosując preparat „Gaupsin”, będziesz mieć zdrowe rośliny i dobre plony.