745 Shares 8761 views

Praktyczne wskazówki w jaki sposób można przygotować scenariusz imprezie firmowej „Umorina!”, Dedykowane do 1 kwietnia

Do wypoczynku korporacyjnej partia nie jest włączona do banalnej sałatek żywieniowych i pet zapivanie ich alkohol, a następnie stopniowo nie uczcie przekształcony showdown i mówi do siebie: „Prawda w oczy”, trzeba z dużym wyprzedzeniem, aby pracować na jego planowania. Nie będzie źle w tym przypadku, wstępnie przygotowany scenariusz imprezie firmowej.
Od triumf Prima Aprilis w sobie implikuje humorystyczny kierunek, można go uruchomić z ironicznym „uroczyste” wypowiedzi szefa firmy lub przedsiębiorstwa. I niech to będzie trochę jak mowie Ogurtsova z filmu „Sylwester”.


Głos głowy, że nie znoszącym sprzeciwu, daje zabawna polecił wszystkim dobrze się bawić i śmiać się, żart grozi pozbawić nie wykonywania tej pozycji zamówienia №15 składki i usuwać ich nazwiska z listy oczekujących, aby otrzymać bezpłatne pięć-pokojowe mieszkanie od firmy. I wszystkich tych, którzy ignorują konkursy dla firmowych stron, zgodnie z głowy, czekając na karę – bezwarunkowego zakazu podróży w czasie wakacji na rozległych legendarnego Kołymie!

Głośnik, mieszanie się wszystkiego na świecie, kilka razy gratuluje kolegom z dnia maja, a nawet Nowy Rok. Rozmyślnie przestraszony sekretarza stoi za nim i ostrożnie nagrywania każde słowo jego szef pędzi do wyszukiwania kostium Santa Claus i transparenty z hasłami.

Ale tym razem jest ona przerwana przez wywołanie boss „z góry”. On ściska mu pierś i mówi wszystko obecnych:
– Panie! Prenepriyatneeshee news: teraz jesteśmy na firmowe powitają … siebie! Przeciwnie, raczej zaczyna się zabawa! Panie, a my nawet skrypt strona korporacyjna nie zatwierdzi! Horror, byłem zagubiony!

Oto na scenie w rogu pojawia się skromnie z sekretarzem niektórych polach, a zaczyna się kiwać od kogoś hala gesty wskazujące, że trzeba ubrać się w garnitur i jechać wakacje. Wszystko, oczywiście, odmówił. Ale obcy nagle zgadza, może to być specjalnie zaproszone osoby o dobrych umiejętnościach organizacyjnych i artystycznych.

Jak się okazuje, w polu istnieją różne części kilku kostiumów: czarny bandaż na pustych oczach i kapelusz z piórkiem z poszarpanym stroju pirata, a broda, nos i płaszcz – od stroju Świętego Mikołaja „; od kostiumu Snow Maiden są warkocze i futro i kapelusz płaskim śmieszne – „prezent” od starej kobiety Shapoklyak.

Wybrane z publiczności do roli prowadząc dziewczynę (oczywiście obojętne), kładzie się integralną garnitur Snegur-Shapoklyak, ale nie usunąć dżinsy i trampki, które są wyraźnie widoczne spod blado niebieski płaszcz.

W trakcie prowadzenia świąteczny wieczór okaże się, jak to było, zamieszanie z powodu wpływu na nim zamaskowanych głównych części ich strojach. Na przykład, Mikołaj powiedział: „Szedłem las, wszedłem na murawę, przez zaspy śniegu … Jak zabiłem wiele cięcie! I przyniósł wam dzisiaj torbę prezentów! Co się stało, kochanie, Guess? Ha-ha-ha! Jest Skrzynia umarlaka, a Oho-ho i butelka rumu! "

Więc można uruchomić skrypt dla strony firmowe, imprezy firmowej, a jeśli na głowę swojego sekretarza – ludzie z dobrym poczuciem humoru. W przeciwnym razie, organizacja zabawa powinna grupy inicjatywnej.
Hilarious gem wieczoru będzie humorystyczny miniaturowy KVN bez szkolenia uczestnicy są również zawarte w skrypcie strony firmowej. Niektóre konkursy dla KVN jest całkiem możliwe, aby pożyczyć Alexander Maslyakova. To ciekawe i zabawy, konkurs „Krokodyl”. Jeśli scenarzysta „Umoriny” nie miał jako dziecko bawi się w tej samej nazwie gry, to można wyraźnie zobaczyć warunki, widok telewizyjny o nazwie „krokodyl”.

W scenariuszu strony korporacyjnej jest również konieczne, aby to mały koncert, który jest udziałem lokalnych talentów: sobowtórów, wykonawców piosenek, komiksów humorystycznych piosenek z bardów.

I na koniec wakacji to dobry pomysł, aby zorganizować konkurs – wybór zabawnych partii, „King Umoriny”, a następnie jego koronacji i satysfakcjonujące. Głosowanie może odbywać się za pomocą „czarnej skrzynki”, w którym goście mogą „umieścić swoją cegiełkę” w sprawie wyboru króla humoru i śmiechu na tej imprezie, opadanie liści z nazwą ich idol dzisiaj.

Jak widać z tego artykułu, aby wymyślić scenariusz dla strony firmowej nie jest tak trudne, jeśli trochę pomyśleć, podjąć wysiłek, aby połączyć poczucie humoru i umieścić kawałek jego duszy.