531 Shares 8581 views

Klub „Miód” w Rostów nad Donem zdjęcia i opinie

Każdego roku popularność i frekwencja z klubu „miód” w Rostowie nad Donem, coraz bardziej zyskują na sile. Wynika to z faktu, że opcje rozrywki, aby nadążać za duchem czasu i spełnia wszystkie wymogi dzisiejszej młodzieży.


opis

Odgrywa najbardziej aktualnych muzykę na podstawie uzgodnień między znanym DJ-ów, sprzedawane najbardziej pyszne koktajle. Nie pozostawia nikogo obojętnym, a raczej duży parkiet klubu „Miód” w Rostowie nad Donem. instytucja Adres: ul. Krasnoarmeyskaya 157. Godziny otwarcia: od 21:00 do 6:00 codziennie.

Oprócz imprez tematycznych odbywających się w poszczególnych dniach tygodnia, tutaj są realizowane ciekawe projekty (takie jak „Apricot”, „Moda Noc”, „Olimpiada-80”, „Insomnia”, itd.), A także zdać imprezę poświęconą święta (na przykład, dni miasto, dzień student pierwszego roku, Halloween, itd.).

Miła chwila dla bywalców instytucji odbiera klub (dla mężczyzn) i kosmetycznych kartki (dla dziewcząt), które dają prawo do swobodnie przejść do klubu, a także rabaty na zakup napojów i przekąsek barowych.

Tu chodzi nie tylko młodzi ludzie w wieku studia, ale również publiczność 30-40, a nawet 50 lat. na drugim piętrze instytucji często posiadanych stron korporacyjnych, świętować urodziny, absolwentów. Jednocześnie klub może pomieścić około 600 gości.

Wnętrze restauracji, stref

Klub Foto „Miód” w Rostów nad Donem zobaczyć, że jest wykonana w stylu ultrasovrennom, wnętrze jest zdominowana przez różowe i czarne kolory. Różowy jest symbolem przepychu i czarny reprezentuje sferę życia nocnego. Ściany instytucja pierwotnie zaprojektowany dla cegieł elewacyjnych. W połączeniu z dużą liczbą reflektorów i świateł neonowych okazuje niezapomniane niepowtarzalną atmosferę świętowania i zabawy.

Na pierwszym piętrze klubu „miód” w Rostów nad Donem obejmuje dość długi bar z wysokimi wygodne krzesła, stół, gdzie można jeść i pić napojów alkoholowych lub napojów. Wtedy nie jest to obszar dance – przestronny i pojemny parkiet z dużą ilością reflektory, światła i blasku. Tutaj jest duży ekran LCD, wyposażony w scenę, miejsce dla DJ i instrumentu muzycznego. Świecące szerokie schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się sofy, stoły i VIP-wypoczynkowa, prywatne pokoje. Tutaj można siedzieć w bardziej swobodnej atmosferze, zamów fajki. Wszystko, co dzieje się na scenie jest widoczny z górnych balkonów.

pracownicy klubu

„W teatrze rozpoczyna się wieszak” i klubu „miód”, Rostów nad Donem – z twarzy kontrolą. To nie pozwala ludziom w stanie skrajnego upojenia, jak i tych w poprzednim czasie zachowywał się agresywnie i już została usunięta z zakładu. Wymagania dress code są takie same jak w większości rozrywki: zgodność z zasadami przyzwoitości, schludny wygląd i niedopuszczalne sportowej, szorty (dla mężczyzn). Prace Służba Bezpieczeństwa bardzo dobrze, to nie zdarza się walki, zbyt pijany i hałaśliwy gości natychmiast pochodzące od instytucji.

Kelnerzy i barmani są wydajne i uprzejmy, uśmiechnięty i przyjazny. Administracja zawsze szybko wyświetla sytuacji konfliktowej w spokojnej oczywiście znajdzie rozwiązanie we wszystkich przypadkach i rozwiązuje problemy i skargi klientów.

Zawodowi tancerze Go Go, a także mistrzowie plastikowym paskiem pracują w instytucji niemal od początku jego istnienia i już zyskał popularność i uznanie ze strony społeczeństwa. Istnieją również choreografów i reżyserów pracujących tańca.

Bar / Menu

Chefs Club „Miód”, Rostov-na-Donu specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej, a także stać się popularne w ostatnich latach, Japończycy. Tutaj wystarczająco duży wybór potraw sushi, bułki, sashimi, mięsnych, warzywnych i rybnych w rozsądnych cenach. Możesz zamówić nie tylko sekundę, ale najpierw kursy. Sałatki przynieść w ciągu 5 minut, gorąco – ponad 20.

Bar obfituje w napojach bezalkoholowych, świeże soki, różne rodzaje herbaty i kawy. Zakres napojów alkoholowych jest również szeroki: warstwowe koktajle błyskawiczne, który skutecznie sprawia, że barman na kliencie, najpopularniejszej odmiany win i piw, rocznika i elitarnej alkoholu.

Ceny za wszystko są bardzo przystępne, jakości napoje i jedzenie są zawsze na wysokim poziomie. Średni rachunek bez sałatek i dań głównych jest około 800 rubli, z posiłkami – w 2000 rubli. Płatność jest możliwa w gotówce i bezgotówkowych.

Muzyka i pokazy

Charakterystyczną cechą tego klubu nocnego „miód” w Rostów nad Donem jest różnorodność stylów muzycznych. Można usłyszeć najbardziej popularnych przebojów R'n'B zapalającą hip-hop, house, funk, disco i innych. Przynajmniej dwa razy w miesiącu administracja klubu zaprasza na występy najbardziej słynny DJ nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie.

Jest to rzadko zdarza się spotkać klubów nocnych, które są otwarte dla zwiedzających codziennie. W klubie „miód” są różne wieczory tematyczne w dni powszednie. Na przykład, w czwartki – stroną „w miodzie It Hot” z obowiązkowym programem męskich usuwania lub „pop niedzieli” w odpowiednim dniu tygodnia, „Party Student” w środy lub „Podwójne wtorek”, gdy wszystkie zamówione napoje są podwojone.

Kiedy klub otworzył szkolenia kursy umiejętności DJ-ów ( „fabryką didżejów”) z dalszego rozwoju w zawodzie. Jest też szkoła tańca Go Go „deja vu”.

Wpisowe na zwykłych dni wynosi 400-700 rubli, jeżeli strony obecnych gwiazd gości, cena wynosi 1000-2000 rubli.

Recenzje Club „Miód” w Rostowie nad Donem

Według informacji zwrotnej od użytkowników, klub jest popularny głównie wśród studentów, którzy przyjeżdżają tu, aby „umyć” sesję i odpocząć po trudnym egzaminem. Młodzi ludzie uważają, super atmosfera i świetna muzyka i różnorodna.

Jak instytucja jako kategoria osób w wieku 30-40 lat. Przychodzą tutaj do prowadzenia firmy lub uczcić rocznicę. Wolą, aby zarezerwować stolik na drugim piętrze, gdzie jest mniej hałasu i bardziej spokojna okolica. Byli pozytywnie ocenia pracę kelnerów, którzy, według nich, bardzo wyraźnie monitorują czystość stolików podczas czyszczonych brudnych naczyń.

Para zakochanych, również spodobał się klub nocny „miód”, niektórzy przychodzą tu kilka razy, 2-3 razy w miesiącu. Jedyną wadą zauważyć, nie jest bardzo duży parkiet, ale wydaje się tylko wtedy, gdy duża liczba imprezowiczów w momencie przybycia gwiazdy DJ-ów. Dziewczyny wrażeniem różowe i czarne wnętrza, pyszne koktajle oraz możliwość zamówienia do fajki.