827 Shares 5213 views

Kazan Akademia Weterynarii: wydziały, komisja wybór, wynik mijania

W Kazaniu, działa kilkadziesiąt instytucji szkolnictwa wyższego – publicznych i prywatnych uniwersytetów, uczelni i instytutów. Z powodu tej dużej liczby instytucji edukacyjnych dla wielu wnioskodawców bardzo trudno jest dokonać wyboru. Który uniwersytet wybrać? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, konieczne jest, aby zwracać uwagę na ich hobby i zainteresowań. Jeśli czujesz pragnienie, aby pomóc zwierzętom, to najlepszym rozwiązaniem byłoby Kazańskiej Akademii Weterynaryjnej.

Opis uniwersytetu

W tym samym czasie pracował w Instytucie Weterynaryjnym Bauman, który powstał w XIX wieku. Instytucja ta działa od ponad 100 lat, aż w 1986 roku jego stan zmodernizowane – tak było Academy, która kształci studentów na ten dzień.

Współczesna nazwa uczelni – w Kazan State Akademia Medycyny Weterynaryjnej nazwana N. E. Baumana. Składa się z trzech wydziałów i oferuje cztery obszary kształcenia na studiach licencjackich. Ciekawostką jest fakt, że Akademia Weterynarii ma ponad 100 lat Muzeum Zoologiczne doświadczenie, gdzie goście oferuje ogromną kolekcję artefaktów – ona okresowo aktualizowana o nowe okazy.

Główne jednostki strukturalne

Akademia Weterynarii Kazan przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów dzięki pracy działów:

 • weterynaria;
 • Standaryzacja i biotechnologia;
 • kształcenie na odległość.

W pierwszym z nich posiada 11 wydziałów. Dla studentów stworzył kilka laboratoriów, gdzie studenci prowadzą badania kliniczne badania pacjenci otrzymują pierwsze praktyczne umiejętności w zakresie diagnozowania, leczenia i profilaktyki różnych chorób i patologii.

Na drugim wydziale kształci specjalistów do pracy z produktami pochodzenia zwierzęcego i produktów rolnych. Korespondencji wydział oferuje usługi edukacyjne dla tych, którzy chcą uczyć się w pracy.

Specjalne obszary i szkolenia

Weterynaria Kazan uniwersytet ma tylko jedną specjalność. Jest to jeden z najcenniejszych i poszukiwane wśród innych zawodów, jak to jest w medycynie weterynaryjnej. Tutaj studiuje przyszłość weterynaryjnych specjalistów medycznych. Studentów wprowadza się do szeregu chorób i patologii zwierząt, od pszczół i małych zwierząt do dużych zwierząt oraz przedstawicieli gatunków egzotycznych.

Kazan Akademia Weterynarii ma tytuł licencjata. Na to są 4 obszary szkolenia:

 • „Weterynaryjno-sanitarnych egzamin” (w Zadaniem specjalistów obejmuje prowadzenie różnych badań, dezynfekcja i dezynsekcja realizacja weterynaryjnej i sanitarnej kontroli różnych produktów i surowców pochodzenia zwierzęcego).
 • „Hodowla zwierząt” (Działalność studentów w przyszłości będą związane z technologią produkcji zwierzęcej).
 • „Standaryzacja i metrologii” (absolwenci obszarów szkoleniowych będą zaangażowani w certyfikacji i standaryzacji w przemyśle spożywczym).
 • «Technologia obróbki i wytwarzania produktów rolniczych” (kierunek ten pozwala na przygotowanie do udziału w przetwarzaniu i przechowywaniu produktów rolnych w przyszłości).

Akademia Weterynarii, Kazan komisja selekcyjna

Akademia Weterynarii w lecie każdego roku rozpoczyna się przyjmowanie kandydatów. Procedura ta opierała komisji kwalifikacyjnej, która działa w określonym terminie, zatwierdziła zasady przyjmowania na uniwersytet. Podczas kampanii wstępu można:

 • zobacz szczegóły przyjęcia do Akademii w 2017 roku;
 • uzyskać odpowiedzi na pytania;
 • zastosowania.

Mówić do członka komisji kwalifikacyjnej, można niezależnie doszli do uczelni. Niektóre informacje mogą być wyjaśnione przez telefon.

Przechodzący wynik do przyjęcia

Kazan Akademia Weterynarii corocznie zatwierdza minimalny wynik mijania. To nie jest wyjątkiem i 2017. Aby wziąć udział w konkursie musi mieć co najmniej następujące wyniki w badanych (w przypadku egzaminu i egzaminów):

 • Język rosyjski – 36;
 • matematyka – 28;
 • Fizyka – 37;
 • Biologia – 37.

Następujące wyniki kampanii przyjmowania definiuje Akademia Weterynarii (Kazan) ocenę pozytywną. Odzwierciedla ona minimalny wynik, który pozwolił wnioskodawca powinien figurować w wykazie osób na oczywiście.

Podsumowując, warto zauważyć, że wielu kandydatów są proszeni o uniwersytetach Kazań, budżet miejsc. Akademia Weterynarii jest instytucją edukacyjną, gdzie można uzyskać bezpłatną edukację. Ponadto, jest ona traktowana jako nowoczesna instytucja edukacyjna. Są to specjalnie wyposażone pomieszczenia do umiejętności szkoleniowych w dojarki, leczenia chorób zwierząt, kormoprigotovleniyu. Studenci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktycznych. Również na podstawie Akademii uczą muzeum. Te anatomiczne i anatomopatologicznych i farmakologiczne i macierzyństwa, i tak dalej. D. Recenzje wskazują, że poziom nauczania i szkolenia jest bardzo dobry.