661 Shares 9716 views

Jak na drutach czapkę z rękami

Knitting – sztuka o długiej historii i nadal cieszy się dużą popularnością. Wykwalifikowani pracownicy, zwłaszcza początkujących zrozumieć podstawy szydełku i na drutach, a czasami szuka przydatnych wskazówek na temat tworzenia tych lub innych elementów odzieży z jasnych instrukcji. Ten artykuł ma na celu pomóc im w tej materii, a poświęcony jest wyjaśnieniu jak zawiązać czapkę, jak wybrać wątek, a także świadczenia innych przydatnych wskazówek przydatnych dla ludzi.


Dzianiny damskie kapelusze, czapki, berety są zawsze w stylu i uderzające w ich różnorodności i liczby wspaniałych modeli, z których każdy ekspert będzie szczęśliwy do wdrożenia i zabawa do włączenia do swojej garderoby. czapki dziania na igły lub hak, przede wszystkim, trzeba podnieść wątek. Mogą być kontrastowych kolorach, czy w zgodzie ze sobą. Jest jeszcze świetnym rozwiązaniem – gwint przekroju farbowania. Kiedy dziewiarskich, pozwalają one tworzyć niezwykły wzór i nie wymagają wybór konkretnych wzorów. Jeśli nie wiesz jak zawiązać czapkę na szprychy, a masz trudności w obliczaniu wymaganej liczby pętli, start z zestawu testowego dziesięciu pętli połączyć próbki. To będzie dziesięć wierszy. Teraz można dokonać niezbędnych obliczeń. Najpierw trzeba zmierzyć obwód głowy i wysokość żądanego produktu.

Tradycyjnie, w instrukcji, jak robić na drutach czapkę, zaleca się, aby rozpocząć z czołowej i potylicznej części wykończenia. Popularny rodzaj czapki dziewiarskich jest podwiązka ściegu. Kiedy to wszystkie wiersze provyazyvayutsya pętle twarzy. Jeśli wybrana linia o różnej grubości i grubości przędzy stosuje się dzianie krawędzi wyrobu, pozostawić wyżłobione bruzdy, tworząc pierwotne nasadki dekoracyjnych. Jak Dzianiny powinny być stosowane do głowy, aby obliczyć jego wysokość.

Szydełka jest znacznie prostsze niż szprychy, i jest bardziej odpowiedni dla początkujących poręczne ludzi. Hak może tworzyć całkowicie każdą postać i odpowiednie do tkania tkaniny fishnet. Na przykład, łatwym kapelusz na lato. Kiedy drutach czapkę hak, przyjmując model gorących dniach wybiera nici bawełnianej. Również bambus przędza nadaje. Od zakupionego grubości przędzy zależy od liczby haka, który może być wskazane na etykiecie, w przeciwnym wypadku sprzedawca powinien słuchać zaleceń. Na cienkiej przędzy odpowiednich haków ponumerowane 1,5-2. Na początku szydełku czapka zrobić łańcuch składający się z dwudziestu szwów. Muszą być zbliżony do okręgu kolumn i krawat, bez sc. Potem przychodzi dziania wzór ażurowy. Pasuje do łuku obwodu powietrza. Dno kapelusze związać łuki. Liczba wierszy będzie zależeć od kołpaka głębokości. Okresowo, trzeba wypróbować produkt. Associate bezel, który pętli z poprzedniego rzędu przywiązany kolumn bez sc. „Krok Rachim” undergirding ostatni wiersz. Teraz nasadka jest gotowy.

Wszelkie mama będzie zadowolony, nie tylko dla siebie, aby odnosić się nową czapkę, ale także stworzyć czapkę dla dziecka. Kiedy my, dzieci były wiążące czapki na procesie, nie tylko dużo uwagi, ale także tworzyć niesamowite rzeczy. Po tym wszystkim, produkt dziecko może mieć nietypowy kształt: jagody, kwiaty. To może być ozdobione haftem, frędzle, dziane kwiatów. Jeżeli pokrywa przypomina zwierzę :. niedźwiedź, królik, sowa i innych, może ozdobić stylizowane uszy.

Aby zrozumieć, jak odnosić się do haka cap dziecka, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Zaczynamy drutach od góry. Aby to zrobić, należy wybrać trzy pętle powietrza i zamknąć je w kręgu. Ponadto, wiąże się kolumny bez nakida z obliczeń – 2 kolumny 1 pętli, dodając ilość w każdym rzędzie. Zatem każda liczba wzrośnie o sześciu pętli. Knitting jest spirala. Do góry czapki się uważnie, to musi być psychicznie podzielone na sześć klinów. Dodanie pętli trafi na końcu każdego z nich. Nadal drutach bez dodatku pętli. Teraz, średnica kapelusza wzrośnie do tego stopnia, że będzie pasował do rozmiaru głowy dziecka. Dziania koło dalej prosto ostrze aż do osiągnięcia wymaganej głębokości kapelusze. Na koniec można dodać daszek czapki i uszy.

Knitting – doskonałą rozrywką, która pomaga zabić czas w zimowe wieczory, dużo zabawy i igieł kobiet może ozdobić szafę jakiejkolwiek mody. Drutach czapki dla dzieci i dorosłych jest jedną z podstawowych umiejętności każdego szanującego Masters. I tak, będąc w stanie stać się prawdziwym narzędziem dla każdego, kto dopiero zaczyna zapoznać się ze sztuką drutach.