820 Shares 7342 views

Człowiek boli jajko? Co robić

Jeśli człowiek boli jajko, co robić – to pierwsze pytanie, które przychodzi do głowy. Powodem tego mogą być szkody, w tym, bez ostrych (np przetarł obcisłe spodnie). Jeśli ból nie trwa 35-45 minut, trzeba umieścić jajka zimnego lub gorącego butelkę wody zawinięte w lodzie serwetka. Tylko przez krótki czas – nie lepiej niż odmrożenia.


Jeśli ból jest nie do zniesienia, mocno zaciemnione lub krwiak lub obrzęk moszny – pilnie do lekarza!

Moszna jest czerwone i spuchnięte, a jej temperatura jest wyższa niż temperatura ciała, ból jąder. również wzrosły ogólną temperaturę. Najprawdopodobniej rozpoczęciu procesu zapalnego – zapalenie jąder. Zazwyczaj występuje z powodu chorób zakaźnych (zazwyczaj wirusa) lub po urazie. Choroba trwa kilka tygodni.

Jaja zranić. Co robić? Leczenia infekcji, w celu monitorowania stanu organizmu podczas i po chorobie.

Jaja zranić. Co robić? Nie dokręcać odwołanie do specjalisty: zapalenie jąder jest najczęstszą przyczyną impotencji i bezpłodności. Ponadto, choroby jąder i często powoduje spadek poziomu testosteronu.

Spuchnięte jajko, co zrobić w tym przypadku? Ból zwykle nie jest. Powodem tego może być rak jąder. U mężczyzn od dwudziestu lat.

Zapobieganie: moszna regularnie badane przez lekarza specjalistę, a także ich własna pod prysznicem i podczas oddawania moczu należy badać jego zawartość. Ta procedura jest zalecana 1 razy w ciągu sześciu miesięcy.

W razie wątpliwości, należy natychmiast odwiedzić urologa. Lepiej jest być hipochondryk, niż przegapić choroby, która może zabić w ciągu jednego roku.

Wzrost w mosznie. W jajku – spuchnięte z maloboleznennoy, gładkiej powierzchni. Jest prawdopodobne, wodniak. Choroba ta wynosi od urazu. Zapobieganie: Unikać obrażeń jąder.

Apel do lekarzy i dalszej eksploatacji usunie tego płynu i zapobiec gromadzeniu się podobną przyszłość. W rzadkich przypadkach, moszna jest w stanie dotrzeć do wielkości piłki futbolowej.

Najczęstsze przyczyny swędzenie jaj

Jeśli nie iść do lekarza, można jedynie spekulować na temat przyczyn moszny swędzeniu. W okresie dojrzewania, gdy proces dojrzewania, start do zwiększenia wielkości jąder, a potem jest na włosy łonowe. Wzrost włosów w okolicy pachwiny i może powodować swędzenie jaj w okresie dojrzewania. Niebezpieczne jest to nic. Jaja powstrzymać drapania się.

U dorosłych mężczyzn swędzenie w jądrach może być spowodowane uczuleniem do materiałów odzieżowych, aby zamknąć spodnie i bieliznę (jest to konieczne, po prostu go zastąpić). Kiedy nadużycie higiena często porysowane jaja. powinno się wziąć prysznic raz dziennie, często zmienia bieliznę. Jeśli masz częste stres nerwowy, może zacząć się drapać jaj i całe ciało. Oprócz zwykłych chwil moszna może być porysowana nawet poważnych chorób skóry, chorób urologicznych.

Co jeśli porysowane jaja? Powodem tego może być świąd wszy łonowe.

Wszy są zazwyczaj włosy łonowe, narządów płciowych i odbytu regionu. Od czasu do czasu pojawiają się na brzuchu i klatce piersiowej. Wszy łonowe są bardzo łatwo złapać od partnera podczas stosunku płciowego. Poruszają się po włosach od jednego partnera do drugiego. Ale nie jest to jedyny sposób, aby zarazić się wszy łonowych. Zaraża, możliwe jest przez majtki, pościel, sauny, łaźni publicznych i basenach.

Leczenie wszy łonowe jest prosta. Ale on często przychodzi towarzyszy chorób przenoszonych drogą płciową: chlamydia, rzęsistkowica, rzeżączka i inne. Jeśli uważasz, że choroby te nie są połączone, to źle. Nawet jak podłączone! Wszy uszkodzony obszar narządów płciowych w pełni otwarty na różne infekcje, jest wrażliwa i łatwo je przegapić!

Z powyższego można wyciągnąć jeden wniosek – boli jaja, co robić – iść do lekarza o poradę. W żadnym wypadku nie angażują się w siebie – może to prowadzić tylko do nieodwracalnych skutkach!