153 Shares 3400 views

Projekt: Dom 8×10 tarcicy. domy dyspozycyjne 8×10

Projekt „Dom z drewna 8×10” jest bardzo popularne i często w dość gęstych obszarach miejskich. Te małe i kompaktowe budynki cieszą się dużą popularnością ze względu na jego małej powierzchni i niski koszt budowy. Są one również umieszczone w zwężonych lub małych pomieszczeniach i może mieć inny układ.

Każdy projekt domu 8×10 tarcicy, pomimo stosunkowo małej powierzchni konstrukcji jest kompletna i zawiera w swoich kategoriach wszystkie najpotrzebniejsze przesłankę. To może być utworzona przez różnych technik budowlanych i mieć drugi lub poddasze, taras, garaż.

Zwłaszcza Projekty domów 8×10

Projekt domu z baru 8×10 – idealne dla rodzin z 2-5 osób. Wewnętrzny układ pomieszczeń może być różny, w zależności od liczby mieszkańców i potrzeb przyszłych właścicieli. Zgodnie z przeznaczeniem i wykorzystaniem powierzchni może być podzielony na kilka pojedynczych małych pomieszczeniach, lub odwrotnie, aby utrzymać najbardziej otwartą przestrzeń.

Wybór projektu (dom z drewna 8×10), należy pamiętać następujące: Jak być starannie przemyślany układ i rozmieszczenie pomieszczeń, tak wygodne, przytulne i zrelaksowany to będzie możliwe, aby żyć w tym budynku.

Jednokondygnacyjny dom 8×10: projekt

80 pl. m Powierzchnia domu wystarczy, aby tam umieścić wszystkie niezbędne udogodnienia. Zestaw standardowy zawiera:

  • przestronny salon;
  • sypialnia i dzieci;
  • kuchnia i jadalnia.

Na pozostałym obszarze, aby znaleźć miejsce dla łazienki, garderoba, kotłownia oraz pomieszczenie.

Jeśli projekt jest (dom z drewna 8×10) posiada na pobyt stały, plan powinien zawierać szczegółowe informacje na temat łączenia zaprojektowanych zaprojektowanych komponentów i komunikacji. Ponadto, w komfortu obudowy autonomicznej wodociągowej kanalizacyjnej, elektrycznej i ciepła ma być stosowany.

Najlepiej, gdy dom jest wyposażony w zasilanie awaryjne. Na przykład, alternatywnych energii – generator i radiator – kocioł na paliwo stałe.

Projekt jest dwukondygnacyjny dom 8×10

Najczęstszym projekt – dom 8×10 tarcicy. On ma plan: na parterze znajdują się wspólne pomieszczenia (korytarz, kuchnia, jadalnia, łazienka i komfortowy pokój dzienny), a drugi – sypialnia.

Również łatwy projekt: na pierwszym piętrze składa się z przedpokoju, pokój dzienny, kuchnia, sypialnia i łazienka. Drugie piętro pokoje są położone.