80 Shares 3135 views

Jak narysować ołówkiem oko?

Aplikacja wymaga starannego makijażu dbałość o szczegóły, jasność ruchu i przestrzegania obecnego algorytmu. Należy pamiętać, że wybierając kredka do oczu rozpocząć można dopiero po zastosowano bazowy makijaż.


zalecenia

Dokonywanie prace przygotowawcze mogą rozpocząć. Jasnej karnacji blondynka muszą być zgodne z zasadą „chłodniejsze odcień, tym lepiej” i wybrać makijażu odcieniach srebra, dopuszczalne jest użycie odcienie brązu, otaczający kredka do oczu. Ciemnoskórych, jasnowłosej panienki, ale lepiej unikać zbyt ciemnych odcieni, aw każdym razie nie używać jet czarny, będzie wyglądać wulgarne. Brunetki, mającą arystokratyczną bladość, może sobie pozwolić, aby się wiele! Krążąc kredka do oczu wyciszony szary lub ciemnobrązowego koloru, można mieć pewność, że ta część twarzy nie pozostaje bez uwagi. Czarny ołówek na przykład, ale lepiej jest rama technika „Smokey Eyes”. Opalona Brunet brunetki i można eksperymentować z odcieniami fioletu i śliwki, podkreślając ołówkiem oczu. Rudowłosy bestia powinien wybrać makijaż w złocistych odcieniach brązu lub szmaragdowe. Skład ołówkiem jest najbardziej zbliżony do składu innych kosmetyków – szminki szminki. W swojej strukturze zawsze obecny witamin i woski, tłuszcze i mikroelementy, to wszystko ustalone utwardzacz. Tutaj od ilości utwardzacza zależy miękkość ołówkiem i linii definicji, to wychodzi. Przy zakupie ołówka, należy sprawdzić go, zwracając uwagę na łupku, na którym nie powinno być żadnego nalotu. Ołówek może również wąchać zbyt ostry zapach – zły znak, prawdopodobnie zakłócone procesu wytwarzania lub przechowywania i transportu.

Wskazówki

W rzeczywistości, jak rysować ołówkiem oczu, istnieje wiele niuansów. To zależy od efektu, który chcemy osiągnąć w końcu. Górnej powieki dostarczany jest przez pojedynczą linię, bez odrywania rąk. Ołówek ołowiu od wewnętrznej krawędzi oka w kierunku przestrzeni gacz, prokrashivaya pomiędzy rzęsek. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie nachylenie pióra i nie przesadzaj z grubością linii.

wielkie oczy

Wiele dziewcząt są zainteresowani jak zwiększyć kredka do oczu. Aby osiągnąć taki efekt wizualny gdy właściwy poziom szkolenia umiejętności jest łatwe. Za pomocą ołówka do ciebie odpowiedni kolor, ustawić grubość linii, należy czytać dużo ledwo widocznym gwintem w kącie oka, która jest bliżej do nosa. W połowie wieku, linia zewnętrzna jest najbardziej wysuniętym i bliżej zewnętrznego kącika stopniowo zwężone ponownie. Dolna powieka ten sposób możliwe jest cieniu maskara. Brown-Eyed piękności pomoże stworzyć efekt szeroko otwartymi oczami i biały drukowanych na wewnętrznej stronie dolnej powieki.

wniosek

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak malować ołówkiem oczy stworzenia efektu zabawny wygląd kota, strzałka powinna wyciągnąć kilka milimetrów dłuższe niż w normalnym czasie. Trochę cierpliwości i makijaż oczu zostanie uzyskana z łatwością, a co najważniejsze, za pierwszym razem.