239 Shares 4790 views

Wyjeżdżamy na weekend na plaży w Pirogovo

Pirogov zbiornik, który jest częścią rzeki Klyazma i kaskadę innych zbiorników, zawarte w dorzeczu rzeki Moskwa, ważną drogę wodną kapitału codziennie dostarczać swoje zasoby prawie co trzeci mieszkaniec starożytnej stolicy. Kilkadziesiąt kilometrów od strefy ochronnej wody jest ściśle monitorowany. Nie dopuszcza sporadyczne podróżnych, aby uniknąć ewentualnego zanieczyszczenia i skażenia wody dostarczanej do Moskali. Jednak goście i mieszkańcy stolicy mieli wyjątkową okazję do spędzenia weekendów i świąt odwiedzając piaszczystej plaży „Pirogovo”, ciesząc się czystym zbiornik wody oraz niewielką liczbę turystów.


zbiornik

Zbiornik Pirogov, jako część większego, zbiornik Klyazma, znajduje się w regionie moskiewskim, w północnej części stolicy, zaledwie dziesięć kilometrów od Mkad. Wyjście do jej brzegów częściowo zamknięta dla swobodnego wejścia do ośrodka wypoczynkowego i niskich kompleksów mieszkaniowych, ale pieszo można dotrzeć do prawie każdego punktu linii brzegowej. Każdy zatoki i zatoki mają własną plażę. Pirogovo w takich miejscach dużo, na przykład, Bay of Joy lub Cichej zatoce. Część strefy przybrzeżnej zbiornika zamknięty dla zwiedzających, szczególnie w obszarach selekcji w zakresie przepompowni. Obszar ten nazywany jest rekreacji, jest w lesie i jest reżim. Policja zakłada tu wokół bezpieczeństwa zegara.

Jak się tam dostać

W pragnących cieszyć się chłodnym staw w upalny letni dzień, nasuwa się naturalne pytanie: „Gdzie jest plaża w Pirogovo Jak dostać się środkami transportu publicznego?” Odpowiedź – to całkiem proste. Od stacji metra „Miedwiedkowo” (zjazd na południe) dzienna liczba autobus 314 (do st.Mytischi) i nr 438 (do p.Chiverovo). Po rozliczeniu Chelobitevo można przejść w dowolnym przystanku i iść na plażę, ale lepsze to, aby dostać się do przystanków „dok”, „Podrezova”, „Dystrykt Pirogovo”, „Sorokin”, „Chiverovo”, „Ostashkovo” lub „Bay of Joy”. Wychodząc na którekolwiek z tych przystankach można znaleźć prywatną plażę. W „Pirogovo” z st.m.Medvedkovo również wysłane taksówkę №166, №279. Od stacji metra „Komsomolskaja” w kierunku pociągów podmiejskich można dostać się do stacji. „Mytishchi”. Czas podróży – około 25-30 minut. Stamtąd autobusy №№22, 26, 31, w tym numer trasy autobusem 314 lub autobusem, można również dostać się do plaży w Pirogovo. Od stacji metra „Ałtufjewo” autobusem numer 273, można dostać się do miejscowości Povedniki, a stamtąd udać się do brzegu zbiornika przez las lub domków wsi. Transport wodny – od portu rzecznego Khimki, w lecie jest to możliwe, aby pływać na molo Pirogovo. Autobus wodny pozostawia co około 30-40 minut. Podróż z dziećmi do lat 5 – bezpłatnie, dla dorosłych biletów – około 400 dzieci – 150 rubli.

dla pieniędzy

Każdego roku, płatne plaże w „Pirogovo” przyciąga coraz więcej turystów do ich chronionych otwartych przestrzeniach. Na przykład, kompleks rozrywkowy „Malibu” sprzedaje bilety do wejścia (piaszczysta zbiornik Plaża) do 500 rubli (600 rubli od 1 lipca do 15 sierpnia), lub 1000 za osobę (1200 RBL. W sezonie) na plaży z basenów. Cena obejmuje leżak wynajem, korzystanie z kabinami, usługi zabaw, programy animacyjne i rozrywkowe dla dzieci. Wypożyczyć ręcznik plażowy niszczyć gościa torebkę na kolejne 250 rubli. Innym zapłacił plaża w Pirogovo – „Lider”, będzie kosztować znacznie tańsze niż o resztę. Wejście tam kosztuje tylko 50 rubli, parking – .. 250 rubli i wynająć leżak może wynosić zaledwie 30 rubli. „Brzozy PARK” – nowe wyposażenie placów zabaw w wodzie oferuje zarówno wynajem przestronne namioty dla imprez publicznych (650 metrów kwadratowych z 70.000 rubli) i zacisznej drewnianej altanie dla wypoczynku rodzinnego (1500 RBL.). Wynajem katamaran będzie kosztować gości w 900 RBL. / Dobę lub 2500 RUB. / Dzień. Na plaży znajdują się również atrakcje i kawiarnie.

opinie

Zawsze miło uciec od zakurzonych zgiełku codziennej pracy i odpocząć, poopalać się na brzegu stawu. Zwłaszcza, jeśli jest więcej można pływać, bawić się na przejażdżki i smaczną przekąskę. Wszystkie te korzyści można uzyskać tych, którzy odważą się odwiedzić plażę w Pirogovo. Opinie zostały tu zadziwić gości z ciepłem i chęcią wrócić ponownie i ponownie. Urlopowicze zwrócić uwagę na wysoki poziom usług, komfortowe fotele, obecność kabin do zmieniania ubrania i czyste toalety. Wiele z nich chwalił bezpieczeństwa emitują ekscytującą rozrywkę i programy animacyjne. Ktoś zadowolony obecność strzeżonym parkingu, i inne miłe sąsiedztwo stolicy i dostępności transportu publicznego. Jednym słowem – nie niezadowolony!