212 Shares 5454 views

Restauracje Abakan: opis, opinie

Zapraszamy do odwiedzenia centrum Republice Chakasja, mały, ale całkiem ładny Abakan. Każdy z nas preferuje różne sposoby spędzania czasu i organizowania wolnego czasu, ale na pewno nikt nie odmówi przyjazne spotkanie w towarzystwie bliskich, zorganizowanej w restauracji. Aby uczcić rocznicę, ślub, każde inne wydarzenie w życiu jest trudno sobie wyobrazić lepszą opcją niż restauracji. Można bezproblemowe i kłopotów nurkowania w spokojnej atmosferze, cieszyć się kulinarnymi oraz doskonałą obsługę. Pozostaje tylko znaleźć to miejsce. Jesteśmy gotowi i chcemy przedstawić Państwu najlepsze restauracje w Abakan.


Restauracja „na węglach”

Wszystkich smakoszy, miłośników klasycznych dań mięsnych z restauracją serwującą należy zwrócić uwagę do restauracji „na węglach” (Abakan). Dumą uczelni jest oryginalna argentyńska Parrilla, co pozwala gotować potrawy wspaniałe prawdziwe arcydzieła na grill. Grill, steki, kebab, a nawet ciasta – wszystko pod władzę kucharzy instytucji. Wysoka jakość i świeże produkty, z zachowaniem oryginalnych receptur – co odróżnia instytucję od reszty.

Goście zaznaczyć nie tylko doskonałą kuchnię, ale także świetną usługę: kelnerzy są uprzejmi, taktowny, starając się być pomocny, ale dyskretny. Idealne miejsce dla przyjaznych spotkań.

Restauracja "Mamma Roma"

Abakan restauracje przedstawione i tak jeden. Od pierwszej chwili trudno jest zrozumieć, co jest koncepcja projektu jest i co spowodowało taką nazwę. Restauracja „Mamma Roma” (Abakan) – instytucja tradycyjnej kuchni włoskiej. Oto najlepsze potrawy przygotowywane według starych receptur włoskich wykwalifikowanych kucharzy. Oryginalne menu, restauracja serwująca posiłki – to zanim cokolwiek, naprawdę trudno się oprzeć. Zaleca się, aby ocenić wypieki i desery – są ponad wszelką pochwałę. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówką i zaplanowałem romantyczną randkę, nie krępuj się tu.

Europejski wnętrze odpowiada koncepcji projektu: jest to tak wygodne i przytulne, że czas po prostu zatrzymał się.

Restauracja „Syberia”

Jeśli szukasz miejsca do zorganizowania wielkiego święta święto, z okazji uroczystego i znaczące wydarzenie w swoim życiu, idealnym rozwiązaniem byłoby restauracja „Syberia” (Abakan). Znajduje się on w kompleksie hotelowym o tej samej nazwie, w otoczeniu pięknej przyrody. Posiada przestronną salę bankietową na 100 osób i kilka mniejszych przytulne pokoje, przeznaczony dla 13-14 osób – wielką szansę na zebranie małą firmę.

Oferuje on dania kuchni rosyjskiej z jej wyrafinowaną prostotą, muzyka na żywo w wykonaniu profesjonalnych muzyków i najlepszych zespołów twórczych miasta, w przyjemnej i komfortowej atmosferze, doskonałą obsługę. Restauracja „Syberia” przez wiele lat był jednym z najbardziej popularnych miejsc w mieście, w którym odbywają się rocznice, wesela, dlaczego tu wiedzieć wszystko o tym, jak spełnić życzenia każdego z nas, nawet najbardziej wymagający i wymagających klientów.

Restauracja „Peking”

Wszyscy miłośnicy kuchni chińskiej z pewnością docenią o restauracji „Beijing” (Abakan). Wygląda całkiem unpresentable skromne instytucja, tylko zdalnie przypomina restaurację. Jest często miłośnicy egzotycznych: kurczak w sosie słodko-kwaśnym, klusek i innych tradycyjnych chińskich potraw. Lokalizacja jest bardzo popularne w godzinach wieczornych, istnieje małe firmy, niektórzy tutaj powiedzieć świąt i imprez świątecznych.

W kuchni jest dobre, kelnerzy są uprzejmi i uprzejmy. Oczywiście, dom nie jest pozbawiona pewnych wad. Tak, tam jest czasami serwowane słone potrawy, których koszt jest dość wysoki, ale jest to raczej wyjątek niż reguła reguły.

Restauracja „Tokai”

Restauracja znajduje się w centrum miasta, niż, ściśle mówiąc, i przyciąga turystów. Raczej ciche, spokojne i przytulne miejsce z wspaniałe jedzenie i dobra obsługa. „Obecny” – idealne miejsce na romantyczne spotkania, przyjaznych spotkań. Jeśli powołując się na hałaśliwe święto, prawdziwa dyskoteka, to nie powinno się oszukiwać – to miejsce na duchowych rozmowach i po prostu nie będzie w stanie tańczyć tutaj.

Menu nie jest imponująca różnorodność i przysmaki, ale nadal bardzo smaczne. Trudno nazwać to miejsce restauracja, raczej kawiarnia. To tutaj, że goście są traktowani na pachnący napój orzeźwiający w umiejętne wydajności, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane smakoszy.

Restauracja „Papryka”

Jeśli udało się odwiedzić niemal wszystkie restauracje Abakan pamiętaj o: sprawdzeniu restauracja krzyczy pod nazwą „Papryka”. Jest to restauracja z kuchnią włoską i imponujący wybór potraw przygotowanych według starych receptur. To miejsce jest zalecany do cichych wieczorów rodzinnych, przyjacielskich spotkań i romantycznych randek. Wnętrze jest nowoczesne, ale przytulne: stoliki rozmieszczone tak, że każdy wybierze miejsce do ich upodobań. Uprzejmy i przyjazny personel, ceny są więcej niż przystępne, a w połączeniu z doskonałej kuchni i doskonałej lokalizacji, to miejsce stało się jednym z najbardziej popularnych w mieście. Koniecznie sprawdź tutaj jeśli nie zaszło.

podsumowując

Prezentujemy Państwu najlepsze restauracje w Abakan, staraliśmy się ocenić je ze wszystkich stron. Mamy nadzieję, że wśród zaproponowanych opcji znaleźć się w obliczu ciekawą opcję, gdzie można zaprosić swoich przyjaciół i krewnych.