453 Shares 3392 views

Zrazy z grzybami. bardzo smaczne

Lato i jesień – idealny czas w roku, kiedy można zrobić zapas grzyby na zimę. W zimie, można dodać je do każdej potrawy. Oferujemy gospodyni zrobić zrazy z grzybami i mięsem lub ziemniakami. Okazuje się bardzo smaczne i wysokokaloryczne.


To danie białoruskiej i polskiej kuchni. Zrazy stanowią pieczeń lub większość mięsa patty z nadzieniem. Oto kilka prostych i smaczne przepisy kulinarne.

Zrazy z grzybami i mięsem

Do ich przygotowania potrzeba żadnych kilogram mięsa, dwie cebule, trzy jajka, dwie duże łyżki mleka, duży kawałek mięsa białego chleba, trochę soli i pieprzu. Do napełniania trzeba trzystu gramów gotowanych pokrojonymi grzybami (biały lub pieczarek), trzy jajka, kubek zupy i małej cebuli.

Następnie zacząć gotować. Bochenek chleba zanurzone w mleku przez pół godziny, trochę wycisnąć i obrócić go w maszynce do mięsa. Żarówki są czyszczone i kruszyć. Następnie dodać je do gotowego farszu z bułki, jajka, sól i pieprz. Dobra mieszanka i pozostawić „puste” na pół godziny w chłodnym miejscu, zamykając górną folią spożywczą.

Następnie przystąpić do przygotowania nadzienia. Aby to zrobić, gotować jajka, drobno posiekać, cebulę posiekać w blenderze. smażyć grzyby oraz osobno składniki z dodatkiem masła. Następnie wymieszać wszystkie składniki.

Teraz zaczynamy tworząc zrazy grzyby. Aby to zrobić, trzeba wziąć dużą łyżkę nadzienia, umieszczonym na dłoni i ją masłem. W środku farsz i dodać trochę kształt zrazy z grzybami.

Powstałe perełki rolki w mące, smażyć z obu stron przez dziesięć minut. Następnie przesunąć je w brytfannie, zalać bulionem i wysłać w piecu. Zrazy w piecu musi być w ciągu pół godziny. Karmienia ich gorąco poleca z każdej dekoracji.

Zrazy z ziemniakami i grzybami są pyszne dania bezmięsne.

Do ich przygotowania trzeba funta obrane ziemniaki, dwieście gramów jakichkolwiek grzybów (można nawet mrożone), cztery duże łyżki mąki, jedna duża cebula, pół puszki zielonych oliwek (pestki), olej do smażenia i bułki tartej.

Teraz jest to możliwe, aby przygotować danie. Bulwy gotować do miękkości, rozgnieść je na puree stanu. Jego sól, dodać mąkę i dobrze wymieszać wszystko. Zastrzegamy nadzienia dziesięć minut do ostygnięcia. Teraz przystępujemy do przygotowania nadzienia. Aby to zrobić, posiekać cebulę i pieczarki, smażyć i dodać trochę soli. Dodać do niego posiekane oliwki.

Aby utworzyć zrazy z pieczarkami i ziemniakami, ręce powinny być zwilżone olejem roślinnym. Następnie wziąć małą garść puree, spłaszczyć go trochę, aby uzyskać Patty. W środku umieścić wypełnienie, ładnie zwinięty do postaci kotlety, sklejenie krawędzi.

Dalsze produkt może być gotowane na różne sposoby.

Po pierwsze rolki zrazy w bułce tartej, a następnie smażone w oleju roślinnego z obu stron przez pół godziny.

Po drugie, produkt pieczony w piecu. wystarczy być naoliwione blachy do pieczenia i zwinąć zrazy tylko w mące.

Ale wariant gotowania zapiekanek z tych składników.

Zaleca się, aby doprowadzić do stołu, podlewania śmietanę lub ulubiony sos.

Bon appetit!