427 Shares 8113 views

Urazowe rewolwer „Wojownik 410h45TK”: specyfikacje techniczne, zdjęcia, opinie

Rewolwer krajowy „Wojownik 410h45TK” należy do kategorii traumatycznych pistoletów. Popularność tej broni wydajności bojowej, a także w wersji non-śmiertelną ze względu na wygodę korzystania z modeli, jak sobie bezpieczeństwo. Rewolwery jako oddzielna kategoria rozwijamy od ponad 150 lat i nie tracą znaczenie, często przewyższając automatycznych odpowiedniki. Model w pytaniu jest repliką pistoletu „shot-94.” Został on stworzony przez rosyjskich rusznikarzy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i został przeznaczony do użytku w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Model w tej dziedzinie nie przetrwał jednak zaczęła się rozwijać w kierunku misji bez walki.


Historia powstania

Ponieważ bilansowa broni palnej wymaga specjalnego pozwolenia i status, Przedsiębiorstwo produkcyjne „AKBS” (Niżny Nowogród) wydała krótkie-urazowe rewolwer „Wojownik 410h45TK”, który jest kopią wspomnianego „Smash”. Ta okazała się bardzo skuteczna broń do samoobrony.

Jak amunicja, kule gumowe stosowane są z uniwersalnego miernika dla tej kategorii broni. Warto zauważyć, że oryginalna produkcja odpowiednik wojskowego powstała w Kovrov. Następnie, Niżny Nowogród płatnerze stosować konstrukcję i wyposażenie konspektu do produkcji nowej modyfikacji. „Wojownik 410h45TK” mają dla fanów brutalnego duszy, ale blisko broni. Z jego „brat” Gun odziedziczył imponującą wzrok z niską wagą i dobrą ergonomię. Masa rewolwer w stanie naładowanym około 500 gramów.

opis

Budując uznanych krajowych projektantów pistolet nie zbliżył się do okna. Zrobili modyfikacji dla wkładów z gumy typu pocisk gumowy kalibru 16 mm. Model ten został certyfikowany, jest to jeden z najbardziej efektywnych wariantów broni cywilnych.

Charakterystyczne cechy rewolweru „Wojownik 410h45TK” jest obecność komory bębna i trzpień przewodu z całkowicie gładką konfiguracji cylindrycznej. Takie rozwiązanie eliminuje możliwość blokowania amunicji podczas wypalania. Ponadto Camore geometria i macierzystych część nie jest umożliwienie korzystania z ciężkich ładunków. Każdy przypuszczalny zwalczania pocisku w lufie nie tylko ze względu na zwiększenie gładkich ścianach i ich wewnętrznej średnicy.

Bęben skrócona pistolet „Wojownik 410h45TK”, którego opinie są wymienione poniżej, może pomieścić pięć rund. Głównym rura jest wykonana ze stali. Mechanizm młot wypalania jest układem podwójnym uruchamianiem i mechanicznej wzroku przewidzianego typu. Wymiary fly doprowadzony do stanu, który ułatwia pracę na krótkie odległości. Celować i strzelać dokładnie będzie bardzo trudne do 20-25 metrów.

Używane amunicja

Wraz z innowacyjnym inżynierii i projektowania, AKBS deweloperów tej spółki „powinien dać na względzie stworzenie nowej kasety z rewolweru. „Wojownik 410h45TK” zdjęcie, które pokazuje powyżej wykorzystuje kasety z gumy. Jest ona wyposażona w skrótowym stalowej tulei (45 mm) i pocisk kauczuku. Element uderzeniowy jest polimerowy średnica kulki 16 mm. Waży około trzech gramów.

Używam analogię prekursora kalibru 13 mm o wadze 1,15 g każda Niektórzy użytkownicy donoszą, że ten projekt nie jest znacznie zmniejszona skuteczność strzału, jednak znacznie zmniejszyć szybkość dokładności, ponieważ pociski odlecieć. Zaktualizowana modelu nie ma takich problemów i prowadzi do konkurencji pomiędzy krajowymi i zagranicznymi traumatycznych broni.

Pistolet pysk energii przekracza 100 J. zaobserwowane aktualne standardy medyczne dotyczące określonej energii na uszkodzenia. Producentów Wojownik 410h45TK «jedno, aby stworzyć potężny» w traumy”, które nie są sprzeczne z prawem, natomiast doskonali od siły uderzenia i kalibracji większości konkurentów w trzydzieści procent.

funkcje

Macierzystych kanał za idealne rewolwer posiada cylindryczny kształt z całkowicie gładkimi ściankami wewnętrznymi. To zapewnia stabilne prędkości i kierunku pocisku kauczuku. Ponadto wykluczone zajęcie amunicji w lufie.

Nie wszyscy sędziowie automatycznych pistoletów pozytywnie reagują na zastąpienie istniejącej broni traumatycznej rewolweru „Wojownik 410h45TK”. Jednak prawdziwi fani tego „travmatiki” klasy docenią kopię doceniane. Model ten jest trudny do przypisania kompaktowych wersji bębna wskutek imponujących wielkości 44 mm (średnica). Niemniej pistolet ma prostą i niezawodna konstrukcja, pokornego usługi, ma dużą pojemność.

Urazowe rewolwer „Wojownik 410h45TK”: Funkcje

Poniżej przedstawiamy główne rozpatrywanych wariantów pistoletu:

 • Produkcja – Federacji Rosyjskiej.
 • Kaliber – 410 mm.
 • Rok produkcji – 2010.
 • tryb wypalania – single.
 • Kaseta – 410h45TK.
 • Długość lufy – 51 mm.
 • Długość / szerokość / wysokość – 169/44/142 mm.
 • Masa bez amunicji – 700

W ogóle, rewolwer „Wojownik 410h45TK” nie różni się zbytnio od swojego poprzednika. Jest to ten sam pistolet kątowy wyposażony części i wypadku nie zazębia się z dostavaniya broń z kieszeni futerału lub torby. Model ten jest wyposażony w mechanizm podwójnego wyzwalania, w przeliczeniu na pięć zarzutów. Spust tej modyfikacji jest pół ukryte, a nie na rzecz zauważalne dla oka. Na tylnej stronie urządzenia znajduje się suwak z wycięciami wskazujących spust pięty.

wygląd

Pistolet „Wojownik 410h45TK” zachowała niemal identyczny wygląd do swojego poprzednika. Zmiany przeszedł bęben, który stał się większy i zwiększyć masę broni. Wygodny uchwyt pasuje w dłoni, bilans krótkim rewolweru była nieco lepsza, o ile to możliwe w tej kategorii. Istotną zaletą jest brak części, które można złapać na ubrania.

Wśród wad zauważyć niestabilną klatkę pistoletowy powłoka, która zaczyna się odkształcać tylko po kilkudziesięciu strzałów. Niektórzy użytkownicy zgłaszali tego plusa, przynosząc uszkodzonego obszaru do idealnego połysku z ich własnymi rękami. To pozwala na personalizację broń. W rzeczywistości żaden dodatkowy wzór malowania zużywa się szybciej pod wpływem różnych czynników zewnętrznych.

Porównanie z konkurencją

Rewolwer krajowy „Wojownik 410h45TK”, którego cechy są podane powyżej, ma dwa główne konkurentów na rynku krajowym. To jego poprzednik pod symbolem 13h45 i pistolet „Lom-13 9PA”.

Kluczowe parametry konkurencji. Po pierwsze, należy rozważyć modyfikację cech „Wojownika 13h45„:

 • Długość / szerokość / wysokość – 173/44/136 mm.
 • Kaliber – 13 mm.
 • Masa – 0,46 kg (bez obciążenia).

Ta broń ma lekki, długo zasobów pracy, wysoki potencjał amunicji traumatyczne. Wśród niedociągnięć stwierdzonych nie są bardzo ładne z zewnątrz, a nie przemyślany projekt wnętrza bagażnika, co prowadzi do pogorszenia balistyki, jak również wysoki koszt dość rzadkie opłat.

Revolver „Wojownik 410h45TK”, którego opinie są podane poniżej, jest na rynku krajowym innego bezpośredniego konkurenta – krótki-gun „Lom-13 9PA”. Poniżej jego cechy:

 • Długość / szerokość / wysokość – 173/35/110 mm.
 • Masa w stanie nieobciążonym – 0,67 kg.
 • Kaseta – 9×19 mm.

Broń posiada gładki kanał bagażnik ma praktycznie nieskończoną eksploatację zasobów, piękny wygląd zewnętrzny, ładowanie jest powszechnie używane, popularne amunicję, prostotę w działaniu. Wśród wad pistoletu – dość duży ciężar i niską dokładność.

Urazowe rewolwer „Wojownik 410h45TK”: Opinie

Jako właściciele nocie zgłoszenie broń jest dość wygodne i niezawodne. On jest o wiele lepiej nadaje się do obrony niż w poprzedniej wersji. Wynika to z wykorzystaniem wkładów z lepszych wyników, różniących się od traumatycznych amunicji 13h45 zasilania lepsze zatrzymywanie zasięgu i dokładności. Takie bronie są również dobrze nadaje się do szkolenia i strzelania rekreacyjnego.

Konsumenci twierdzą, że nijaki i kątowe na pierwszy rzut oka broni wygodnie mieści się w dłoni, nie ma wystających części. Mała pojemność (5 rund), niektórzy właściciele nie są spełnione. Jednak należy zauważyć, że ta kategoria nie dotyczy pistoletów do automatycznego wykonania. Dlatego, pistolet nie podbić swoją szybkość ognia, a projekt i niezawodność.

bezpieczeństwo

Ten aspekt jest ważny podczas noszenia i użycia broni. Oglądane rewolwer ma specjalny bezpiecznik, który pozwala, aby przyspieszyć jego stosowanie, jeśli to konieczne. Niemniej jednak, mechanizm blokady iglicy pistoletu jest, jeśli spust nie jest całkowicie wciśnięty. To eliminuje możliwość przypadkowego wyładowania.

Zaleca się pozostawienie śrubę przed pustym bębnie perkusisty dla dodatkowego zabezpieczenia. Takie podejście pozwoliłoby uniknąć przypadkowego salwę w upadku broni. Do szybkiego filmowania tylko nacisnąć na spuście, w wyniku ładowania i automatycznego obracania bębna, a następnie przez wprowadzanie naboju do cylindra.

braki

Jak zauważył użytkowników, kolejny minus „Wojownik” jest ośrodkiem wahacza bębna. Ten element z upływem czasu (po pewnym nastrela) może częściowo spadają z jego gniazda. Były przypadki, gdy przygotowanie broni do czyszczenia bębna rozbił się całkowicie.

Z reguły, na przykład awarii towarzyszy wytwarzanie metalu wewnętrznym i atrament usunięciem. Należy zauważyć, że otwór na osi konstrukcyjnie wywiercone w ramie aluminium. Alternatywnie, aby rozwiązać ten problem, można wypełnić przestrzeń z czarną farbą, co zwiększy tarcie i zmniejszenia poślizgu element. Jednak to rozwiązanie jest jedynie tymczasowe. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zainstalowanie poprzecznej śruby, w opieraniu się kolejnej osi mocującej. Druga metoda jest bardziej efektywne, ponieważ wahacz może być zastąpiona nową instancję czego nie można zrobić z ramy.

ciekawostki

Revolver „Wojownik 410h45TK” stałe kule do opłat, które nie mogą być stosowane, ma ciekawą i skomplikowaną historię stworzenia. Degtyarev roślina, która produkuje prekursor pistoletu w pewnym momencie zdecydował się znacznie zwiększyć cenę sprzedaży do klienta (Spółka „AKBS”). Umowa na dostawę została przerwana, a model produkcyjny jest zawieszony. Dopiero po pewnym czasie, na prośbę potencjalnych użytkowników, rewolwery produkcyjne wznowione w małych partiach. Pierwsza wersja była produkowana do 2009 roku, gdy ważność certyfikatu pozwolenie nie wygasło. Jednocześnie cena detaliczna pistoletu wzrosła prawie trzykrotnie, ale zapotrzebowanie na nią pozostał stabilny.

Nowa modyfikacja rewolweru „Wojownik 410h45TK” Spółka „AKBS” prezentowany na wystawie „Polowanie i broni” jesienią 2009 r. W ten sposób rozpoczęła się nowa historia rosyjskiego pistoletu traumatyczne. Pocisk tuleja zmiana jest skróconym analogiem 410 miernika. Koszty operacyjne były dość przystępne, dzięki rozpowszechnieniu pocisków używanych. Pocisk – jest 16-timillimetrovy piłkę, która jest bardziej miękka analogi stosowane we wkładach 13h45. Średnica nowego modelu pnia pozostała taka sama jak podstawowego mechanizmu. Pomimo pewnych niedociągnięć modyfikację zwolniony, to jest popularne wśród ludności.

eksploatacja

Lufa pistoletu istnieją subtelne występy w postaci owalnych sworzni umieszczonych pod niewielkim kątem w kierunku prostopadłym do linii magistrali. Przekątnej rozmieszczenie tych elementów ze względu na fakt, że w ściśle prostopadłą rozmieszczenia obciążenia na aluminiową ścianką komory roboczej nadmierna.

Pierwsze partie rewolweru „Warrior” jest wyposażony w przednią wzroku i rowek służący do celowania. Okazało się, że te cechy konstrukcyjne nie uniknąć kul poślizgu nie tylko w bok, ale również w dół. Zdecydowano się wyposażyć pistolet afront i duża całkowicie przesunięty do lewego gniazda. Pozwoliło to na zwiększenie dokładności pistoletu, choć nie bardzo pozytywny wpływ na konstrukcji zewnętrznej.

Aby poprawić jakość ognia strzałki nadal będą musiały spojrzeć zgodę na lewo, zmieniając się w zależności od odległości do celu. Optymalna odległość fotografowania z badanym gun – 3-4 metrów. Rewolwer, między innymi, wrażliwe na jakość biegu kasety, co może prowadzić do znacznego rozprzestrzeniania pocisków i ich kolizji z wystrzału. Mimo tych cech, „Wojownik” jest idealny do samoobrony, ale nie ma być uderzony przez cele dalekiego zasięgu.