602 Shares 2979 views

Zwiększenie kości policzkowe z wypełniaczami: opinie, zdjęcia

Dziś każda kobieta może łatwo uzyskać dokładnie taki wygląd, marzył od wielu lat. Doświadczeni kosmetyczki oferują bardzo ciekawą opcję – wprowadzenie wypełniaczy w policzek. Opinie na temat tej procedury, są zarówno pozytywne jak i negatywne, ale zanim Podsumowując, każdy powinien wiedzieć o tym w szczegółach. Wypełniacze są doskonałą alternatywą dla zmianie operacyjnej w kształcie kości policzkowe.

wypełniacze

Recenzje kosmetyczki mają różne wypełniacze w kości policzkowe, ale mimo, że procedura ta nie traci na popularności i skuteczności. Wypełniacze są żele, które stosowane są przez specjalistów w kształtowego różnych częściach ciała. Zastosowanie tych środków ma na celu modelowanie pożądany kształt regionu zmiennego, a także ujędrniające i odmładzające działanie osiągnięciem.

Wprowadzenie wypełniaczy w policzek, którego opinie są podane poniżej, zaczęto w latach 70. ubiegłego wieku, ale najbardziej popularny był żel, który jest oparty na silikonie. Ze względu na fakt, że narzędzie to jest obca substancja, jego zastosowanie jest produktywny nie tak często, ponieważ wypełniacz można łatwo przenieść do innego punktu. Z tego powodu konieczne było ekstraktu, które mogą być wykonywane tylko tryb pracy. Na szczęście, do tej pory opinii wypełniacza w kości policzkowe bardziej pozytywne niż negatywne, bo teraz ten lek jest bardziej złożona.

Główną zaletą jest to, że nowoczesne żeli nawet jeśli są niewłaściwie prowadzenie postępowania na własną rękę, aby podzielić po pewnym czasie, a ich wydobycie nie musi uciekać się do zabiegu. W skład aktywów zawiera tylko naturalne składniki, więc całkowicie uniknąć ryzyka odrzucenia przez organizm.

Negatywne opinie wypełniacza w kościach policzkowych często przychodzą, ponieważ jest oczywiste wady – brak zdolności do zapewnienia trwałego efektu. Oznacza to, że jeśli dana osoba chce się ponownie osiągnąć ten sam rezultat, będzie on w każdym przypadku trzeba przeprowadzić procedurę ponownie.

Nowoczesne wypełniacze w policzkach (opinie, zdjęcia są w artykule) najczęściej są oparte na kwasie hialuronowym. Jak dobrze wiadomo, iż jest ona zawarta w ciele każdego człowieka jest odpowiedzialny za sprężystość skóry. W związku z tym, substancja jest odprowadzana z komórek pacjenta przy podawaniu podskórnym i powoduje tylko pozytywny efekt.

Wskazania i przeciwwskazania

Nie tylko zdjęcia i opinie z wypełniaczem w policzkach może pomóc zrozumieć, co będzie tej korekty , i czy jest to w ogóle konieczne. Przed zwracamy się do specjalisty, konieczne jest, aby wiedzieć, w jakich przypadkach jest przypisana procedura. Głównymi wskazaniami są:

 • rozluźnienie skóry na policzkach;
 • zmiana kształtu po operacji lub urazu;
 • policzki pustki;
 • Asymetryczny kształt;
 • przerzedzenie warstwę tłuszczu;
 • silnej ekspresji nosowo-łzowy bruzdy.

Negatywne opinie o wypełnienie kości policzkowe z wypełniaczami systematycznie przychodzą od ludzi, którzy nie uznają to za konieczne, aby słuchać ostrzeżeń lekarzy i nadal postanowił udać się do procedury. Przeciwwskazania obejmują:

 • w trakcie ciąży i karmiących piersią;
 • Elementy idiosynkrazji;
 • cukrzyca;
 • Procesy zapalne;
 • przeciwzakrzepowe;
 • choroby zakaźne;
 • Obecność innych leków w dziedzinie leczenia.

W każdym z tych ograniczeń gospodarstwa postępowania wymienionych powyżej zabronione. Jeśli zignorujemy ten fakt, to jest możliwe, aby znacząco pogorszyć jego stan zdrowia.

zalety

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, na co ludzie bardzo chętnie więc zwiększyć kości policzkowe z wypełniaczami (opinie są na końcu artykułu). Główne zalety to:

 • szybkie wdrożenie procedury;
 • Wynik widać natychmiast po zabiegu;
 • wyraźnie widoczny efekt liftingu;
 • okazją, aby dać kontury twarzy doskonale dowolnym kształcie;
 • Można przeprowadzić procedurę, niezależnie od płci i wieku.

braki

Negatywne opinie na temat formowania się kości policzkowe z wypełniaczami się bardzo często, ale nadal pewne wady w tej procedurze są dostępne. Poważne powikłania nie zaobserwowano, chociaż istnieją zaufanych i wkrótce przejść bez interwencji lekarza wady.

Recenzje wzrost kości policzkowe z wypełniaczami podkreślić, że po raz pierwszy po zabiegu, nie są zbyt poważne zaczerwienienie, obrzęk, zasinienie, a także w dziedzinie tworzyw sztucznych czuł swędzenie i umiarkowany ból. Wszystko to odbywa się dość szybko, więc nie panikuj.

Istotą procedury

Przed dostosować kości policzkowe z wypełniaczami (zdjęcie po wyniku i sprzężenia zwrotnego są obecne w artykule), konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą. On dokładnie określić stan skóry, a także wybrać najbardziej odpowiednie żele. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ jest od właściwego szkolenia to połowa sukcesu procedury.

W przeciwieństwie do przygotowania procedury, korekcja kości policzkowych z wypełniaczami, opinie o który można zobaczyć poniżej, to dość szybko (20-30 minut). W tym czasie, specjalista przy pomocy specjalnego cienkich igieł wprowadzić pod skórę lepkiego żelu, rozdzielając go na potrzebnych miejscach.

Utrzymuje się przez 6-8 miesięcy (w zależności od osobnika i wybraną żelu). Po zdecydowania wypełniacza sama procedura może być powtórzona. Dla każdej kolejnej sesji będzie spędzać mniej żelu, ponieważ organizm ludzki może mieć niezależnie produkcji kolagenu i elastyny, co gwarantuje naturalną elastyczność skóry.

Pomimo faktu, że na pierwszy rzut oka wydaje się to proste procedury, ale prawdziwy profesjonalista będzie w stanie prawidłowo wykonać go. W poszukiwaniu godnej kliniki i dobrego specjalisty będzie musiał spędzić dużo czasu, tak aby nie natknąć się na oszustwa lub zaniedbania lekarzy.

odmiany leków

Klinika używa różnych leków, które pomagają zmienić kształt kości policzkowych. Jest to najbardziej popularna i wysokiej jakości:

 1. "Volyuma". Pierwszy lek jest dobry, że po jego zastosowanie jest bardzo dobry i długo kości policzkowe. Recenzje wypełniaczy „Volyuma” (obrzęk policzków, po czym ustępują szybko) pochodzą w większości przypadków pozytywne. „Volyuma” jest jednym z najnowszych produktów opracowanych przez francuską spółkę o nazwie „Korneal”. Jest on wytwarzany przez kilka gatunków kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Wyjątkowość produktu polega na tym, że on jest bardzo plastyczny i ma dobrą gęstość, dzięki czemu można dostosować wygląd nawet najbardziej poważnych wad.
 2. "Restylane". Kolejny dobry lek wypełniacz oparty na kwasie hialuronowym sprawdzonym w wielu krajach CIS. Do tej pory, plastiku kontur z wypełniaczami Restylane „różne” lat dodatnim wywiadem z niewiarygodnych rezultatów i dobrych opinii ludzi. Podstawa sporządzenia wykazać swoją unikalną zdolność do przyciągania, ale nie tylko zachowują także cząsteczek ciekłych w tkankach podskórnych, więc w końcu pacjent może bezpiecznie cieszyć widoczną kosmetycznego i efekt estetyczny. Wypełniacz słusznie uważany za bezpieczny lek, ponieważ należy do grupy substancji biodegradowalnych i wydalane z organizmu ludzkiego naturalnie.
 3. „Księżniczka”. Z tego wypełniacza Kontur jest uważany za najbardziej skuteczny i efektywny. Unikalny technologie w której produkt aktywny jest celem stworzenie niezwykłą kwas hialuronowy o pewne szczególne właściwości: specyficzne konsystencji, wysoki stopień homogenizacji, jak również dynamiczne lepkości. Wypełniacz „Księżniczka” jest idealnym miejscem zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Lek różni się od innych tym, że jest kompatybilny z innymi produktami kosmetycznymi. W 99% przypadków, po jego wprowadzeniu niepowodujący powikłania, co potwierdza wysoką jakość żelu.
 4. "Yuviderm". Kontur tworzywa sztucznego przy użyciu tego żelu jest przetrzymywany przez ponad 6 lat na całym świecie. Jest on oparty na kwasie hialuronowym słynnej amerykańskiej firmy „Allergan”. Główne zalety wypełniacza pacjentów „Yuviderm” obejmują: pochodzenia innego niż zwierzęce, trwałe rezultaty (około jednego roku), natychmiastowy efekt wizualny i wysoką biokompatybilność z komórek skóry. Po wprowadzeniu może być niewielki obrzęk lub uszczelki formowane w dziedzinie kompensacji, ale to wszystko jest wchłaniany w ciągu zaledwie jednego dnia. Taka mała wykaz działań niepożądanych jest bezpośrednio związana z tym, że lek ma wysoką koncentrację, a zatem zawiera wystarczającą część hialuronianu.
 5. "Radiesse". Nie tylko specjalistów konturowe, ale także dla ich pacjenci znaleźć procedura, gdy jest używany lek, wyjątkowy. Preparaty „Radiesse” są na bazie fosforu i wapnia. Wyjątkowość technologii jest to, aby połączyć te części po podaniu podskórnym, w którym tworzą one matrycę, przy których tworzą się nowe włókna kolagenowe. Lek ten jest w każdym przypadku nie jest pochodzenia zwierzęcego, tak, że nie może powodować reakcje alergiczne. Jest to często wykorzystywane nie tylko do tworzenia kości policzkowych i policzków, ale również w celu wyeliminowania zmarszczek, korekcja kształtu ust, jak również wektor podnoszenia konturów twarzy. Wynik, który otrzymuje się po obróbce wypełniacze „Radiesse” trwa od półtora do dwóch lat, co mocno pociąga pacjentów.
 6. "Filorga Volyum". Wypełniacz do kości policzkowych sprzężenia zwrotnego jest bardzo pozytywne, jak jego producent jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie profilaktyki i korekcji wtrysku inwolucyjnych zmian w skórze. „Filorga Volyum” jest utworzony na bazie kwasu hialuronowego, oraz jest przeznaczone do kształtowego owalu twarzy. Główne zalety żelu można zauważyć: maksymalny niezawodne efekt liftingu, modelowanie stałym, bez jakiejkolwiek wagi, zapisywanie wyników więcej niż 12 miesięcy, a także naturalny rezultat.

Efekty

W niektórych przypadkach procedura może potrwać nie do końca udane i prowadzić do skutków ubocznych. Zasinienie, zaczerwienienie i obrzęk – to standardowe objawy, które występują u prawie wszystkich pacjentów, ale szybko przechodzą. Jeśli przez dłuższy czas nie poszedł sam, to na pewno, aby zobaczyć się z lekarzem, gdyż w przeciwnym razie nie może być bardzo przyjemne konsekwencje.

Bardzo rzadkie i bardziej poważne powikłania są te, w policzkach:

 1. Ból. Oni często manifestują przy podawaniu biosyntezy środków, ponieważ ich organizm może odczepić. Jeśli ból krótkotrwałe i nie intensywny, nie martw się, ale jeśli one trwać przez długi czas i czuł się dobrze, to należy skontaktować się z lekarzem.
 2. Zapalenie. Pomimo faktu, że procedura nie wymaga skalpela, co znacznie uszkadza skórę, mikroprokol nadal występuje, dlatego nie możemy całkowicie wykluczyć możliwość wprowadzenia do organizmu infekcji.
 3. Pojawienie się uszczelek. Widoczne i dobrze postrzegane uszczelki może nastąpić ze względu na fakt, że wypełniacz został wprowadzony na niewystarczającą głębokość. Osoby posiadające bardzo cienką warstwą skóry nieprawidłowo wprowadzone żel będzie widoczny z zewnątrz.
 4. zator naczyniowy. Ta komplikacja oznacza zablokowanie zatoru naczyń krwionośnych, które występuje, gdy lek jest wstrzykiwany głęboko niż to konieczne. Konsekwencją zatoru może być bliskim śmierci tkanek i blizn.

Zmiana kształtu kości policzkowych za pomocą wypełniaczy jest bardzo poważna procedura, więc trzeba traktować go odpowiednio. Jeśli jest to możliwe, aby wybrać naprawdę dobry profesjonalny i zgodny ze wszystkimi zaleceniami uzyskanego obrazu z pewnością będzie przyjemny nie tylko właściciele luksusowych kości policzkowe, ale także wszyscy inni.

rehabilitacja

okres rehabilitacji po zabiegu nie trwa dłużej niż trzy tygodnie. Aby nieco przyspieszyć proces gojenia, eksperci zalecają, aby wykonać następujące czynności w domu:

 • kilka razy dziennie, aby zimne okłady (aby zmniejszyć obrzęk);
 • regularnie stosować maść na siniaki (krwiak, który szybko rozwiązany);
 • Miejsca iniekcji przetwarzanie antyseptyczne.

Po raz pierwszy po sesji powinien zrezygnować wizyt saun, basenów, saun, a także sportu i ciężkiej pracy fizycznej.

koszt

wtrysk cena wypełniacza zależy od wybranego materiału, jego ilości, jak i reputacji kliniki i jej samej lokalizacji. W Moskwie i Petersburgu, ta usługa będzie kosztować ponad 12 tysięcy rubli, aw innych regionach – od 9000 rubli. Dokładną wartość można znaleźć tylko w porozumieniu ze specjalistą.

Wypełniaczy w policzek: opinie

Sesja odmładzania przy pomocy nowoczesnych żeli dość popularne i popytu w wielu krajach. Wszyscy pacjenci, którzy zrobili kości policzkowe z wypełniaczami, opinie o tej procedurze, należy pozostawić zarówno pozytywne jak i negatywne.

Przez nowoczesne procedury często odnoszą młodzi ludzie, którzy udali się do charakteru zapadniętych policzkach, jak i bardziej doświadczonych pań z sag z wiekiem skóra na policzkach. Wiadomo, że takie problemy nie mogą poradzić sobie żadnych kremów i innych produktów kosmetycznych, bez względu na to, ile one kosztują, a zatem musiał odwiedzić klinikę. W jednym krótkim sesji pacjenci pozbyć się swoich problemów, co było wielkim zaskoczeniem dla nich. Każdy klient mówił pozytywnie o szybkości postępowania, rezultaty są widoczne natychmiast po sesji, jak również idealną formą kości policzkowe, że trwa długo.

Negatywne opinie charakter nie są tak często, ale one istnieją i nie należy ich zostawiać bez opieki. Zwracają się do wystąpienia poważnych powikłań z powodu niskich kwalifikacjach specjalistycznych lub niskiej jakości wypełniaczy. Takie przeglądy raz kolejny daje przybysze zrozumieć, że przed wizytą w klinice konsultacji koniecznie trzeba upewnić się, że zrobi wszystko, co jakościowo, a wynik jest naprawdę niesamowite.

Często ich uwagi dotyczące procedury, pozostaw fanów sportu, że żaden dzień nie może żyć bez swoich ulubionych ćwiczeń. Ze względu na fakt, że pacjenci zaczęli wysiłku fizycznego w ciągu zaledwie kilku godzin po zakończeniu sesji, absolutnie nie powinien robić, pożądany rezultat nie może być uzyskany. Policzki po prostu powraca do swego pierwotnego kształtu, a żel nie był już w stanie działać.