824 Shares 2733 views

W „Yandex” patrząc na wszystko. Jak szukać w „Yandex”?

Każdy użytkownik Internetu do wyszukiwania potrzebnych informacji za pomocą wyszukiwarek. Jak znaleźć informacje w „Yandex”? Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda całkiem proste i łatwe. Idź do Internetu, otwórz stronę główną wyszukiwarki, umieścić tę kwestię interesu i przejść pochodzą z odpowiedzi na badanie wyszukiwania i sortowania.


Ale nie każdy wie, że wyszukiwarka ma jakieś sekrety, które czynią wyszukiwanie informacji łatwiejsze, bardziej przystępny i przyjemny.

Rozważmy podstawowe funkcje i możliwości systemu.

Jak szukać informacji na temat „Yandex” z prośbą w kilku słowach?

Jak szukać w „Yandex”? Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, więc jest to najbardziej dokładna sformułować zapytanie. Powinna ona zawierać dwa lub więcej słów. Przy podawaniu w systemie pole wyszukiwania tradycyjnie dostarcza pokrewnych wyszukiwań słowa są synonimami. Na przykład, konieczne jest, aby odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie mogę mieć dobry wypoczynek” w polu wyszukiwania w trakcie wpisywania zaczyna dodać synonimy, sugestie, co do oferowanych terenów usług (na morze, w Egipcie, w Indiach). Some like it, ponieważ wyszukiwanie jest znacznie uproszczone, a niektóre rozpraszać. Jeśli należą do tej drugiej kategorii, a następnie spróbuj sformułować właśnie pytanie odpowiedź, do której chcesz się znaleźć w „Yandex”. Jako opcja – wziąć go w zwykłych cytatów i zamontować go w linii wprowadzania.

Jeśli użytkownik zapomni hasła, zamiast tego można wstawić dowolny znak. Na przykład: wprowadź zapytanie ciąg w cudzysłów, a miejsce nieznanego słowa umieścić „*”.

Na przykład w „Yandex” szukaj „Diagnostic * w ginekologii”. Zastosowanie takiego preparatu jest wygodny wyszukiwania i selekcji notowań linii słynnych książek, wierszy, kiedy niektóre słowa są elementarne dla zapomnianych.

Szukaj w „Yandex” informacji poręcznym tak, że wyszukiwarka dostarcza odpowiedzi i znaleźć synonimami. Można również wymienić synonimy w polu wyszukiwania, biorąc w nawias i dzielenie się ze sobą znak I. Na przykład: „pomyślnego przebiegu (Business przedsiębiorczości robię)”

Jak szukać w „Yandex”, wykorzystując wszystkie możliwe systemu migowego

A co, jeśli trzeba znaleźć miejsca, w których stwierdzono Żądanie powinno zostać wykorzystane w całości i bez zmian? Jak szukać dokładnie „Yandex”? Aby to zrobić, w polu wyszukiwania wpisz pełną zdanie używając znaku handlowego.

P Rozważmy przykład: „W celu użyć & & & pięć tajemnic i efektywna komunikacja & & & musi być następująca.”

Często, który daje dodatkowe linki, które znacznie komplikują wyszukiwarki poszukiwania silnika podczas wprowadzania dużej zapytania. Jeśli chcesz, aby przy wydawaniu propozycje określonego słowa zawarte w nich szukasz stosując znak „+” :. „Learn Angielski + kursy»

W „Yandex” szuka odpowiedzi na pytania, które zawierają informacje ogólne (na przykład w celu sprzedaży towarów, świadczonych usług), bez marnowania czasu na łamach ich sprzedaży.

Zdecydowałeś się kupić konkretny samochód, ale po prostu chcesz zapoznać się z jego cech? Następnie w polu wyszukiwania wpisz «Citroën C4 Picasso – kup„.

możliwości

W „Yandex” wyszukiwanie informacji za pomocą następujących funkcji:

1. Jeśli chcesz, aby przejść do konkretnej witryny, a następnie określić ją we wniosku. Przykład: "site odzieżowy: http: nazwa strony".

2. Można znaleźć konkretny dokument, określający w rodzaju paska wyszukiwania.

3. Jeśli chcesz znaleźć informacje na temat konkretnego języka, należy podać następujące polecenie. Przykład: Maykl Dzhekson lang: (można podać dowolny language- ru, Wielkiej Brytanii, być).

Wyszukiwarka „Yandex” zapewnia możliwość wyszukiwania nie tylko informacje, wpisując słowo zapytań: można również znaleźć filmy, zdjęcia, należy utworzyć skrzynkę pocztową i dostępu zegar na listach.

Szukaj zdjęć i obrazów

Rozważenie możliwości wyszukiwania dla obrazów. Jak szukać zdjęć w „Yandex”?

System znajdzie dokładnego lub podobne obrazy i zapewnia wyniki. Obraz może być przechowywany na komputerze użytkownika lub Internet.

Uwaga: obraz musi być w formacie JPEG, GIF, PNG i nie powinna przekraczać wielkości 8MB.

Należy wykonać następujące czynności:

1. Aby znaleźć obraz klikając na link http: // images.yandex.ru i kliknij na przycisk w prawym rogu wyszukiwarki, wskazując na „wyszukiwanie obrazem”. dwa okna pojawia się: „obraz Load” i „przeciągnij ją tutaj.”

2. Załaduj obraz. Jeśli obraz ma swój własny adres internetowy, a następnie w pasku wyszukiwania wpisz jego lub przesłać zdjęcia z komputera, który został uprzednio przechowywane. Można używać w prosty sposób: za pomocą lewego przycisku myszy, przeciągnij obraz do określonej lokalizacji.

Szukaj podobnych obrazów umożliwia użytkownikowi zapoznanie się z innymi obrazami. Na przykład podoba Ci się coś i chcesz go kupić w przyszłości. Dodaj zdjęcia do systemu „Yandex”, można zobaczyć podobne rzeczy, proponowany zakres, a następnie wybierz stronę z warunkami sprzedaży, które są odpowiednie dla Ciebie.

Najczęściej szukane w „Yandex”

Internauta może zapytać: „Co to jest coraz częściej poszukują do” Yandex „?”. Może się to wydawać dziwne, ale ludzie są zainteresowani w liczbie najczęściej wprowadzanych zapytań, słów kluczowych wniosków wielkości. Aby znaleźć odpowiedź na jedno pytanie, ludzie spędzają około 2-3 minut. Ogromna liczba zapytań składa się z kilku słów (3-5), a jednym słowem jest coraz mniejszy. Należą do nich na przykład zawierać nazwę sieci społecznych, poczty elektronicznej, witryn dla dorosłych. Duża jak ilość słowem kwalifikacyjnej: Kup, sprzedaj, znajdź, pobierz, cena, bezpłatnie, koszt dostawy.

Krótko mówiąc, system jest tak wszechstronny, że może zaspokoić najbardziej zróżnicowane wymagania w poszukiwaniu informacji o użytkownikach.

wniosek

Są to główne zalecenia, które ułatwiają poszukiwanie informacji na temat systemu „Yandex” otwiera możliwość korzystania z witryn, które zawierają niezbędne informacje i odpowiedzi na pytania o tym, jak poprawnie szukać w „Yandex”. Stosowania w praktyce te wskazówki, jesteś pewny, aby znaleźć potrzebne informacje będzie dużo łatwiejsze. A wynik będzie proszę was: jesteś 100% pozbyć się „woda”, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz. Teraz, gdy wiesz, jak znaleźć informacje w „Yandex”. Idź na całość!