348 Shares 1386 views

Prywatne zwiedzanie Petersburga

Specjalnie dla gości miasta Sankt Petersburg, możemy zaoferować indywidualną wycieczkę po mieście, którego czas trwania wynosi około trzech godzin, a na swoje pragnienie może być zwiększony.


Należy również zauważyć, że indywidualne zwiedzanie Petersburga będzie również interesujące dla mieszkańców miasta, jak będą w stanie nauczyć się wielu nowych rzeczy i spędzić czas zastanawiając się, zanurzył się w świecie Petersburgu tajemnic, a także zobaczyć swoje rodzinne miasto z nowej perspektywy.

Prywatne zwiedzanie Petersburga dziś – jest jednym z najbardziej popularnych i ciekawych wycieczek, gdyż pozwala na stosunkowo krótki okres czasu, aby cieszyć się wielkość i tajemnicę miasta i po prostu dobrze się bawić.

Petersburg – miasto, w którym każda ulica i każdy dom – to legenda.

Dowiesz się wiele tajemnic i sekretów miasta, widać dużą liczbę najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w Petersburgu. Nasi przewodnicy mogą zaoferować zarówno informacje historyczne i współczesne.

Ponadto, będziesz miał okazję zobaczyć jeden z pierwszych budynków miasta – Piotra i Pawła Twierdza i Katedra Kazań, który jest zdecydowanie głównym katedry. będzie można zobaczyć słynny Zbawiciela na Krwi rozlane, Newski Prospekt, bud, które świeciły Montferrand półtrwania – Katedra Issakievsky i wiele innych budynków, które zawsze pozostawiają miłe wspomnienia z tego miasta w Rosji.

Możemy zaoferować indywidualnie wybrać miejsce, w którym chcesz rozpocząć przegląd najpiękniejszych miastach – Petersburgu. Aby to zrobić, wystarczy przypisać lokalizację, a mamy przyjemność poznać. W razie potrzeby, można dyskutować z osobistym przewodnikiem trasy, jak również miejsc, gdzie chcesz się zatrzymać. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby rozważyć i zrealizować wszystkie swoje pragnienia.

Prywatne zwiedzanie Petersburga, można zamówić na naszej stronie internetowej, będzie można samodzielnie zdecydować, co jest północne miejsca kapitałowe chciałbyś odwiedzić.

Można do nas zadzwonić w każdej chwili i zarezerwować wycieczkę lub odwiedzić naszą witrynę i utworzyć osobistą wycieczkę do własnych upodobań. Oczywiście, wiele osób można przypisać zgodnie z własnymi życzeniami.

Oferujemy również naszym klientom zindywidualizowane wycieczki samochodem lub van z osobistym przewodnikiem.

Będziesz mieć również możliwość, aby przejść do dowolnego muzeum miasta (oczywiście bez kolejki) w dowolnym momencie, kiedy pojawi się pragnienie.

Prywatne zwiedzanie Petersburga – to świetna okazja, by zobaczyć to miasto w całej swej okazałości, i cieszyć się resztą i uzyskać wiele wrażeń i pamiętać Petersburg w całej swej okazałości.