744 Shares 2960 views

Gra „2048”: jak przekazać?

W dzisiejszym świecie ludzie często nie mają czasu, aby poważnie usiąść na kilka godzin do swojej ulubionej gry i cieszyć się pełnią życia. Dlatego konieczne jest, aby spojrzeć na inne projekty, które można szybko pobrać, należy włączyć w dowolnym miejscu: w pracy, w domu i w transporcie – i które nie wymagają maksymalnego stężenia cały czas. Oznacza to, że najbardziej popularne są gry, z którego można uciec w każdej chwili, i trochę czasu, aby wrócić do nich. Jeśli lubisz łamigłówki logiczne, projekt, który wiał z Internetu kilka lat temu, będzie idealnym wyborem. To jest gra „2048” – jak je zdobyć, dowiesz się w tym artykule.

Co to za gra?

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, co to jest projekt i jak go zagrać. Po tym wszystkim, nie każdy wie, co jest wymagane od niego w grze „2048”. Jak przekazać go, jeśli nie wiem, co jest wymagane od ciebie? Jednak na cele i założenia tego projektu zostaną omówione trochę później – do rozpoczęcia jest, aby spojrzeć na warunki, w których trzeba działać. Projekt w tej grze jest bardzo minimalistyczna – zapraszamy do małego dziedzinie cztery czterech siatki. Na tym boisku na początku są dwie płytki z numerami „2” do nich. Mogą poruszać się w dowolnym kierunku, ale po każdej swojej tury na polu nowych płytek. Trzeba przenieść się na grze, łącząc ze sobą płytek z tych samych wartości, które spowodują ich dodawania. Jeśli połączyć ze sobą dwie płytki z Deuce, masz cztery, jeśli połączyć dwie płytki z czterech – skręcić osiem, i tak dalej. Ale jaki jest cel w „2048” w grze? Jak przekazać go?

Celem gry

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co jest głównym zadaniem gracza w „2048”. Jak przekazać tę grę? Wszystko, co musisz zrobić – jest uzyskanie płytki z 2048 na nim, dlatego, że gra jest tzw. Sprawiają, że nie jest tak łatwo, ponieważ są stale pojawiające się w przypadkowych miejscach płytki mogą zepsuć Ci jakiejkolwiek strategii. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że 2048 gra się nie kończy – można kontynuować rozwiązanie układanki, osiągając coraz to nowe wyżyny. Tutaj masz żadnych ograniczeń, dzięki czemu można umieścić niesamowity rekord, jeśli naprawdę spróbować. Teraz już wiesz, jak pokonać grę „2048”, ale jest to konieczne, aby dodać kilka szczegółów – na przykład za jeden z najbardziej skutecznych strategii gry.

gry strategiczne

Gra „2048” – to logiczny projekt, więc nie sądzę, że trzeba tylko przesunąć płytki w przypadkowych kierunkach. Oczywiście, najlepiej od okoliczności, można zbierać w 2048, ale jest mało prawdopodobne, będzie można osiągnąć bardziej imponujące wyniki, dążyć do wszystkiego. Jeśli ustawisz sobie ambitne cele, konieczne jest, aby pracować nad strategią. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest, aby stworzyć coś w rodzaju „węża”, który rozciąga się od lewego dolnego rogu do prawego górnego, nawijanie na każdym poziomie. Tak więc, w dolnej lewej komórce będzie płytki z najwyższej, prawo na rysunku jest mniejszy, a potem zaczyna się zmniejszać stopniowo. W ten sposób można zapewnić, że każdy nowy płytki uzupełniają istniejące i będą poruszać się jak fala w lewym dolnym rogu, zwiększając ostateczną płytki.

inne strategie

Oczywiście, nie jest to jedyny sukces strategii dla tej gry – gracze są oferowane różne opcje, które są również ważne. Na przykład, niektórzy ludzie używają taktyki ruchu naprzemiennego płytek we wszystkich kierunkach. Jednak należy zauważyć, że ta taktyka prowadzi do wyniku w regionie dziesięć tysięcy, podczas gdy strategia opisana powyżej może ustanawiać rekordy, przekraczając nawet sto tysięcy.