842 Shares 1521 views

Gdzie studiował Harry'ego Pottera? pracownicy Hogwartu

Harry Potter – kreator chłopiec, którego świat wymyślił brytyjskiego autora Dzhoan Rouling. To stworzył cały wszechświat, zamieszkany przez czarodziejów i czarownic, jednorożców, centaurów, smoki, olbrzymy, trolle, gobliny, wampiry, elfy i innych fantastycznych stworzeń. Ale jeśli zapomnieć o magii, magia świat jest bardzo podobny do normalnego: istnieją pewne nakazy i prawa, które chronią Ministerstwa pacjentów leczonych w szpitalu, a dzieci chodzą do szkoły. Gdzie studiował sam Harry Potter? Wydziały i Szkoły zostaną szczegółowo opisane w artykule.


Szkoła Hogwart

W Wielkiej Brytanii znajduje się szkoła, stworzone tysiące lat temu, czterech potężnych czarodziejów uczyć dzieci czary, które posiadają magiczne moce. Potężnymi magami – Salazar Slytherin, Godryk Gryffindor, Rowena Ravenclaw i Hufflepuff Helga – spierają się, kto powinien być zaproszony do szkoły i jak trenować. Dlatego też stworzyliśmy cztery różne wydziały i nazywa je po imieniu. Dla każdego wybranego te dzieci, których osobiste cechy cenione najbardziej. Z biegiem czasu, ważne było powierzyć wybór magicznego kapelusza: Student umieścić ją na głowę i kapelusz uroczyście proklamowana na jakim wydziale być studiowania następujących siedmiu lat. Ale okazuje się, student nie może zgodzić się z wyboru. Na przykład, „The Boy Who Lived” wybrany do dopuszczenia do Wydziału Slytherinie, ale nie chciał tam studiować, a wynik został zapisany w Gryffindorze.

Mamy już dowiedział się, gdzie Harry Potter dowiedział. Pracownicy Hogwartu opisane poniżej.

Gryffindor

Tutaj uczą studentów, którzy posiadają takie cechy charakteru jak męstwa, odwagi, szlachetności i honoru. Gryffindor maskotka – lew w kolorze flagi – czerwonym złotem, elementu – ognia. Dean z „domu” (wersja angielska) jest Minerwa McGonagall, która posiada również funkcję wicedyrektora i uczy Pańskiego. Ona jest bardzo surowe, ale sprawiedliwe. Lokalny duch – Prawie Bezgłowy Nick.

Wejście do pokoju wspólnego Gryffindoru strzeżonym przez portretem Tołstoja Pań, które powinny być nazywane hasło aby wejść do środka. Tu i uczyłem Harry'ego Pottera. Pracownicy Hogwartu, których opis znajduje się w artykule, konkurują ze sobą o prawo do posiadania Puchar szkole, a „Chłopca, Który Przeżył” ze swymi przyjaciółmi – Ronom Uizli i Germionoy Greyndzher – co roku koledzy pomogli wygrać puchar.

Choć cały Gryffindor – to pozytywne znaki, ale jako zwykli chłopcy i dziewczęta, kłócą, zazdrość, plotek i zakochać się. Niemniej jednak, wszystkie one są dumni z faktu, że ich kolega – słynny Harry Potter. Wydziały Hufflepuff i Ravenclaw zbyt korzystne dla Harry'ego, ale Ślizgoni nienawidzili go i starał się dotknąć.

Ravenclaw

Jego uczniowie są najmądrzejszy w szkole, mają dobre poczucie humoru i zdolność do kreatywności. Talisman "home" – orzeł, kolor – niebieski, niebieski i turkusowy, element – powietrze. Departament heads Shorty profesor Filius Flitwick, który uczy się czarów Hogwartu. Ghost – Szara Dama, w trakcie jego trwania – Helena Ravenclaw, córka założyciela wydziału.

Drzwi do salonu „domu” chroni orzeł, który uważa, układanki i przenika jedynie po poprawnej odpowiedzi.

W siódmej książki w salonie dostaje Ravenclaw Harry Potter. Wydziały różnią się od siebie, więc bohater był bardzo ciekawy rozejrzeć. Zauważył, komfort, fotele, sufit w postaci gwiaździste niebo, rzeźba założyciela pełnej długości, i wspaniałe widoki z okien wieży do jeziora.

Hufflepuff

Ten wydział Magiczny Kapelusz wybiera najbardziej pracowity, cierpliwy, trwały, uczciwy, i dobrych studentów. Dean z „domu” jest różowo profesor ziołolecznictwa w Pomona łodygi. Ona jest bardzo przyjazny z Minerva McGonagall. Nie tylko pokazał odwagę i determinację, nie ulegając Gryffindoru. Hufflepuff kolory – żółty i brązowy, maskotka – borsuk, Element – ziemia. Lokalny duch – dobroduszny Fat Brata.

Living wydział znajduje się blisko kuchni, przed wejściem do jej okrągły, przypominający przejście w otworze borsuka. Aby dostać się do środka, trzeba wbić na jednej z pokrywami beczek, które są w pobliżu. Jeśli wybierzesz niewłaściwą pokrywę lub złego zapukać na nim, sprawca otrzyma część twarzy dobrego octu. Nigdy tu Harry Potter. Wydziały Ravenclaw i Slytherin miał jednak uczestniczył.

slytherin

Jego uczniowie różnią przebiegły, żądza władzy, poświęcenia, pomysłowości, dowcipu i sarkazmu. Pierwszym dziekanem był mistrz eliksirów Severus Snape po – Goratsiy Sliznort. Native kolory – zielony i srebrny talizman – elementy snake – woda, duch – Krwawy Baron, który bał się nawet lokalne poltergeist Peeves.

Pokoju wspólnego Slytherinu jest w jeziorze w jaskini, ściany wykonane są z kamienia, lekko wilgotne, pokój oświetlony zielona lampka, wejście ukrytego: aby wymienić poprawne hasło, a następnie otwiera go.

Teraz, gdy wiesz, że środowisko, w którym studiował Harry'ego Pottera. Wydziały zdjęcie, które znajduje się w artykule, są szczegółowo opisane powyżej.