305 Shares 7947 views

Drovnitsa własnych rąk (projektów). Drovnitsa z rękami w kraju

Drovnitsa własne ręce mogą być wykonane z łatwością, ale zanim to jest konieczne, aby określić kolejność, ile paliwa masz zamiar położyć w nim. Tylko przy użyciu wysokiej jakości suszonego paliwa można uzyskać dobrą łaźnię parową i ciepło, które promieniuje projekt do ogrzewania pomieszczeń. Ponadto, tylko suche drewno może być barbequing zasad. Jeśli nie chcesz, aby wypełnić stodołę z drewna, ponieważ nie jest już wystarczająco dużo miejsca, można zrobić sobie drovnitsu. Ważne jest, aby znaleźć miejsce dla niej, aby móc zapewnić bezpieczeństwo pożarowe. Zatem drovnitsa nie powinny być umieszczone tak blisko do budynku mieszkalnego.

Wybór rozmiaru

Drovnitsa, wykonany własnymi rękami, mogą mieć różne wymiary. Ten, który ma duże wymiary, mogą być umieszczane na ulicy, a jedno z nich będzie korzystać na co dzień, może być umieszczony w niewielkiej odległości od pieca lub kominka. Eliminuje to konieczność udania się do zbierania drewna opałowego za każdym razem trzeba ogrzewać w palenisku. Opisano specjalne miejsce do przechowywania małych fragmentów dzienników muszą również przestrzegać zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego, co wskazuje na konieczność tworzenia zdolności projektowania do wietrzenia. Ale jako obcego drovnitsy, musi być wykonana tak, że ona przelana, ponieważ paliwo nie może być narażony na działanie wody.

odmiany drovnitsa

Jeśli drovnitsa wykonany własnymi rękami, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych zaleceń dotyczących parametrów projektowych. Tak więc, jeśli chcesz nabyć drovnitsa do tymczasowego przechowywania paliwa, jego pojemność musi mieścić się w przedziale od 0,5 do 1,5 m 2, to wystarczy do kąpieli. Natomiast jeśli ma robić drovnitsu do gotowania kebaby i inne dania, liczba ta może być nieco mniejszy, możliwe jest ograniczenie wielkości 0,2-0,4 m 2. Drovnitsa, wykonany własnymi rękami, może być przenośny, więc to było wygodne, aby doprowadzić do grilla. Jego ilość może wynosić 0,3 m2.

cechy drovnitsa

Jeśli trzeba wykorzystać przestrzeń do przechowywania paliwa, aby rozpocząć kominek lub piec, jest to możliwe, jak materiał używany do produkcji drewna lub metalu. Rzadziej wykonywane takiego drovnitsy z wikliny, ale wyglądają bardzo oryginalne i harmonijne. Jako główne cechy przenośnego magazynowania paliw służy produkty lekkie, a ponadto projekt powinien podlegać imponującej pojemności, ale nie posiadają do tego ostatniego jakości, ponieważ można uzyskać konfigurację, która będzie miała zbyt dużo miejsca i użyć go jako przenośny pojemnik niewygodne.

Drovnitsa z rękami w kraju powinny być wykonane w taki sposób, że dno było solidne, by go wyeliminować straty gruzu i wszelkiego rodzaju odpadów drzewnych. Jeśli drovnitsa wykonane przenośny, to musi być zrobione z uchwytami. Tworząc miejsce do przechowywania drewna opałowego, który ma być używany tylko w domu, na dole można zamocować koła.

Wytwarzanie materiałów niezbędnych

Drovnitsa kominek z rękami może być self-made, czy można przygotować kilka materiałów i narzędzi, powinno się wyróżnić wśród nich:

  • Drewniane bloki, które tworzą podstawę ramy produktu. Przekrój tych pierwiastków musi być równa 50 x 50 mm.
  • Tec System do produkcji listew dachowych.
  • Płyty do montażu podłogi.
  • Tkaniny łupek, który może być zastąpiony innym materiałem pokrywającym.
  • Gwoździe są przeznaczone do pracy na łupku.

Ilość materiału budowlanego będzie zależeć od wymiarów projektowych. Jeśli drovnitsa zostanie zainstalowana na ulicy, trzeba chronić go i ścian bocznych, za to należy użyć blachy stalowej. Jednakże, ściany boczne mogą schować i deski.

Technologia wytwarzania drovnitsy

Drovnitsa z rękami w kraju powinny być ustalone przez specjalną technologię, to cechy, które są opisane poniżej. Gdy uda się wybrać lokalizację dla instalacji, trzeba przygotować cztery otwory, z których każdy zostanie zamontowany słup. W zależności od rodzaju zdolności będą miały drovnitsa należy określić odległość między podporami. Tradycyjnie, możemy założyć, że długość przestrzeni do przechowywania paliwa powinna wynosić około 3 metrów, a szerokość nie powinna przekraczać 1,5 m. W roli wsparcia konieczne jest zastosowanie bliźniacze belki, których przekrój 50 x 50 mm. Pogłębienia dół musi wynosić 40 lub 50 cm.

Przednie i tylne nogi powinny mieć różną długość. Oznacza to, że odcinki belki, które są położone z tyłu i z przodu, powinny mieć długość od 2 do 2,3 m, odpowiednio. W następnym kroku należy zainstalować je w dobrze wykończone, a po zaśnięciu z kamieni i gliny. Każdy materiał wylewa się oddzielnie, aby być w stanie dokonać ubijaka. Należy bombardowani część słupy chronić specjalny materiał, który może być taśma lub papy. Zapewni to wyższy stopień wilgoć konstrukcję.

montaż rurociągów

Filary zainstalowanych rurociągów muszą być wykonywane przy użyciu drewna, musi się to odbywać na trzech poziomach. Pręty do umieszczenia w dolnej części muszą być wzmocnione skoku 10-15 cm od miejsca budowy. Co do następnego promienia, to należy zrobić, aby naprawić centralną część podpory z tyłu. Po można przystąpić do produkcji wykładziny, które jest zamontowane na tylnych i przednich słupków na ich górnych końcach.

Podpory boczne mają być połączone ze sobą za pomocą paska na trzech poziomach. Wzmocniona konstrukcja i trwały będzie, jeśli jego tylna i boczna szyna usztywniająca wzmacniający.

Konstrukcja dachu

Przed dokonaniem drovnitsu własnych rąk, konieczne jest rozważenie, czy będzie to miało wykończenia ramki. Za to możemy powiedzieć, że ten projekt będzie chronić drewno przed deszczem. Ponieważ Polacy mają różną długość, mistrz będzie w stanie zbudować dwuspadowym dachem. Można podjąć inne wymiary słupów, ale w tym przykładzie wykorzystuje różnicę 30 cm. Jeśli podasz kąt pochylenia, będzie zapewnić odprowadzanie wilgoci.

Kiedy drovnitsa wykonany własnymi rękami, projekty muszą być przygotowane z wyprzedzeniem. Można je zobaczyć w artykule. W kolejnym etapie prac można rozpocząć pakowanie skrzyń, który jest zamontowany na górnej łącznika. Jeśli istnieje potrzeba, na dachu mogą być rozplanowane z materiału izolacyjnego. Jako materiał pokrywający podłogę może być stosowany łupka.

Zalecenia dotyczące produkcji

Kiedy wykonane drovnitsa ulicy z rękami na ziemi pod płytką powinna kłaść kłody, krok między nimi musi być równa 1 m. Zapewni to dodatkowy drovnitsy wentylacji. Jeżeli struktura jest zainstalowana na twardej powierzchni, w taki sposób powinna być odrzucona. Panele nie powinny robić nudne i zostawić rowki dla lepszego przepływu powietrza. Odbywa się to drovnitsa kominek z rękami. Projekty tego projektu można zobaczyć w artykule, to można łatwo zrobić samemu.