113 Shares 2805 views

Najmodniejsze kurtki w 2011 roku

Jak stała nie był to klasyczny styl, jest nadal w szafie każdej kobiety ma kilka elementów mody, które można nosić na uroczystości, bankietów, przyjęć i innych imprez. Nawet pomimo faktu, że 70 jest znowu w modzie, nie daj się wymienić, nowych materiałów i stylów starych ubrań, które były kiedyś model stylu i urody.

Jednym z elementów garderoby, które okresowo zmienia swoją modę, tkaniny, styl jest do kurtki. Kurtki 2011 może być wykonane w różnych kolorach i stylach, jak również z różnych materiałów, w zależności od przeznaczenia.

styl militarny
W sezonie wiosna, styl wojskowy nie jest tak popularny jak wcześniej. Obecnie preferuje się kobiecości, naturalne, luksusowej elegancji, która stała się nowy trend, kontynuując zimę 2010 i poddane szereg zmian. Jeszcze Kurtka Wiosna Lato 2011 military ponownie złamał naprzód z Ruffian marki. Projektanci dały nowe modele kurtek z niewielkiej liczby elementów, przeprowadzonej w stylu wojskowym. Wynik został pokazany obraz kobiety biznesu w spodnie w klasycznym stylu z nowych modeli kurtek. Obraz popularność wynika z faktu, że, w zależności od wyposażenia i innych elementów odzieży, nadaje się na wieczór, i do codziennego noszenia.

Na imprezę Ruffian projektanci stworzyli obrazy, które łączą w sobie kurtki ściśle przylegające, w 2011 roku z krótką długością A-ukształtowanych spódnice do kolan. Jak but warunkiem obcasie sandały. Rzeczywiste kolory – oliwa z góry iz dołu. Złoto

romantyczny styl
Właściciele bardziej kobiecy charakter jest bardziej odpowiednia kurtka, wykonana w stylu romantycznym. Home style szczegół – falbany. Wiele domów mody dały pierwszeństwo do tego elementu, który nie jest Valentino, której falbany zawsze był swego rodzaju „wizytówką”. Ten dom mody przestał rozważyć wiosna kurtka 2011 jako jedyny atrybut stylu biznesowym: teraz jest częścią garderoby dla każdego obrazu. Decyzja ta znajduje odzwierciedlenie w modelach stanowiących kombinację obu kurtek od Valentino z spódnice biurowe, spodnie i szorty.

Ralf Loren widzi romantyczny styl w innej formie. Jako podstawie modeli wziął stylu wiktoriańskim. Jego kurtki 2011 zostały bufkami, zwęża się od góry do dołu. Decyzja ta jest bardzo ważna dla fanów w stylu vintage, ponieważ ma również kobiecy kształt i unikalny design, który łączy nowoczesność z elementami mody czterdzieści lat temu.

Skóra – znowu w modzie
Kolekcja jesień zima sezon jest już zadowolony z całej obfitości wyrobów skórzanych. Ten materiał nie traci swoje znaczenie w nowym sezonie wiosna. Do najbardziej znanych domów mody są nowoczesne skórzane kurtki 2011

Prace projektowe można podzielić na dwie tendencje:
– styl Rock 'n' roll,
– połączenie kobiecości i skórzanych kurtek.

Jako przykład modele Balenciaga oferta łączy jasne skórzane kurtki z lekkich sukienek wykonanych z tkanin z kwiatowymi nadrukami. Blumarine preferuje seksualność: w swojej kolekcji krótkich sukienek z nadrukami podkreślony skrócone samochodach kurtki. kurtki skórzane 2011 wykonana z bardzo cienkiego materiału w połączeniu z sukienki wykończeniowe mające modne w tym sezonie długość maxi.

Rock-and-roll jest żywa! – To po raz kolejny okazały dom mody Balmain i Burberry. Są one przedstawione w 2011 kurtki, z czarnej skóry, ozdoby, które stały się elementy akcesoriów skał „n” styl rolki: suwaki, nity i kołnierzyków, – główne części metalowe w sezonie.

Wybierz kurtki w zależności od smaku, ale nie zapominaj, że moda – kawałek zmienny i bardzo kapryśna, więc nie zapomnij, aby zmienić skórzaną kurtkę na swojej klasycznej wersji, jeśli to konieczne.