855 Shares 8964 views

Marina Strukov, biografia, praca

Marina Strukov – nowoczesny poeta rosyjski, wyróżnia się od reszty pisarzy. Jej prace są pełne silnych i żywych uczuć do ojczyzny z bólem i dla Rosji. Poetycki dar, który ma marina Strukov sprawia, że wyróżnia się spośród wielu wierszach, a nie zawsze są uznawane w społeczeństwie. Że siła i głębia, z którym poeta opisuje sytuację w kraju, nie pozostawia nikogo obojętnym.

Początek twórczy sposób poety

Marina Strukov pochodzący z regionu Saratowa. Urodziła się 9 marca 1975 roku w małej osady miejskiej Romanovka. Kiedy miała 6 lat, nastąpiła zmiana w rodzinie: trzeba było zmienić miejsce zamieszkania. Przeprowadzka regionu Tambov określona los Marina. Utrata przyjaciół i ojca, z dala od niej, przekształcony w dużo stresu, który miał przenieść dziecko w związku ze zmianą środowiska. W celu odzyskania, dziewczynka zaczęła pisać wiersze, które pomogły jej odzyskać spokój. Na szczęście mały wierszyk Marina udało się już cztery lata, więc pisanie wierszy znalazła ujście. Zdając sobie sprawę, że jest ona przeznaczona do być poetą ponownie, Marina Strukov w wieku dziesięciu lat próbowali przetłumaczyć język wiersz Stare słowiańskie „świeckich”. Specjalny znak, wysłał do niej z nieba, jak wieść, że musi przejść przez sposób twórczy poety, wierzy odkrycie starożytnego amuletu na pustyni. To był wygrawerowany z tajemniczym ptakiem, że gdyby przeszła Marina wiadomość o jej losie.

Strukova osiągnąć w życiu dorosłym

Po szkole, ona weszła na Moskiewskim Uniwersytecie Sztuki. W dyplomem wyższej został wymieniony specjalizacji „malarstwo sztalugowe”. Jako student Wydziału Literatury i Języka Rosyjskiego w Megu była Marina Strukov. poeta tło uzupełniane po literaturze nauczyciela praca okres nauki, wówczas korespondent w gazecie. Wszystko podczas nauki wiersze Mariny Strukovoy nie zatrzymał się wydostać z jej pióra. W 1996, 1998, 2002. opublikowano kilka zbiorów poezji, "Silver Bullet", "Thistle", "The Sun wojny." Autor książek była Marina Strukov, zdjęcie autora można zobaczyć na pierwszych stronach publikacji. Ciągłe publikacje w znanych rosyjskich publikacji, udział w różnych kategoriach literackich znanych konkursów rozsławiły dziewczyny. Marina praca Strukova pozwoliło jej zdobyć uznanie krytyków literackich i dano możliwość zostania członkiem Związku Pisarzy Rosji od 1996 roku.

Tematem prac Marina Strukova

Marina fani wiedzą, że większość jego tekstów pisanych na temat relacji między ludźmi i światem, że nie zawsze jest łaskawa. W pracach Strukova są zawsze zwraca się spojrzeć prawdzie w oczy i szczerze przyznać, że nasza rzeczywistość jest wypełniona próbach walki człowieka przeciw niesprawiedliwości, kłamstwa, ograniczając jego wolność. poezja poetka często odzwierciedlać nastroje społeczeństwa. Marina Strukov jest wśród zwolenników Rosyjskiej Jedności Narodowej, a idea nacjonalizmu przenika niemal każdy jej tworzenia. W młodości uczęszczał na wykłady na temat Marina politologii i historii, którzy czytają jeden z przedstawicieli partii, a ona chwyciła teorii nacjonalizmu dziewczyną, wydawało się jej jedyną właściwą drogę rozwoju dla Rosji. Patriotyzm i umiłowanie kraju przenikała każdą pracę Strukova, a ci krytycy, którzy nie mogą zrozumieć i zaakceptować ideę, że dźwięk w wierszach poety, jeszcze łuk jej talentu.

Literackie, artystyczne i preferencje życiowe Marina

Wśród trendów literackich, które są najbardziej interesujące dla poety, to jest w szczególności do klasyki światowej. Szacunek i cześć rosyjskich pisarzy – Tołstoja, Dostojewskiego, Czechowa, Turgieniewa i inne – wzywa poetę w jego wywiadów i esejów. Młodzi i początkujący lingwiści, ona jest zawsze gotów do nowych odkryć, poznać prawdę, ale nigdy zaniedbać rosyjskich klasyków – fundament kultury rosyjskiej i historii. Strukov znaczny udział szacunku i daje nowoczesnej prozy zagranicznej, a także poezji rosyjskiej. Sama próbował swoich sił w wielu gatunkach, nie tylko poezji, esejów, prozy dziennikarstwa. Nawet kilku napisane książki dla dzieci (dotychczas nieopublikowane).