417 Shares 7490 views

Co odebrać dziecko ze szpitala w zimie: listę

Sprawdzić, czy nie mamy rodziny i dziecka ze szpitala jest wielkim wydarzeniem w moim życiu. Dlatego też wymaga specjalnego przeszkolenia. Jeżeli mówimy o dzieciach, które rodzą się latem lub wiosną, tym mniej kłopotów z nimi. Ale w zimnych porach roku, pojawia się pytanie, do czego się zabrać dziecko ze szpitala w zimie. Boi sytuacja nie jest tego warta. Wystarczy powinny zwrócić większą uwagę na przygotowaniu do rozładowania.

Co zabrać

W przeciwieństwie do zimy wypisu ze szpitala z latem jest inny zestaw ubrań. To jest najważniejsza rzecz do rozważenia. Ponadto ewentualne nieporozumienia, które mogłyby przyćmić obchody powinny zostać wyłączone z góry. Dlatego konieczne jest, aby podzielić rzeczy do tych, które będą potrzebne w szpitalu, a te, które się przydać przy wypisie.

Co jest potrzebne do szpitala

1. Najważniejsze – aby zabrać ze sobą dokumenty. Ten paszport, karta wymiana i ubezpieczenie. I powinny być zawsze gotowe do pilne dostawy nie tracić czasu na opłaty.

2. Ważne jest, aby pozostać w kontakcie, więc komórka powinna być pod ręką. Będzie to przydatne po porodzie zgłosić wszystkie wiadomości i poprosił, aby przynieść niezbędne rzeczy. Nie należy również zapominać, ładowarkę do telefonu, a następnie po raz kolejny nie martw się. Po tym wszystkim, dodatkowy stres młodej matki do niczego.

3. notatnik z piórem będzie musiał w szpitalu jest nie mniejsza niż telefon komórkowy. W rzeczywistości, po urodzeniu dziecka przyjdzie dużo informacji, które należy pamiętać w przyszłości. To zalecenie lekarzy, a także doświadczeń innych matek.

4. rzeczy poręczny zestaw bielizny zastępczej, szlafrok, ciepłe skarpety i sweter.

5. Każdy dzień będzie również potrzebował ręcznik, mydło, grzebień i pastę do zębów z szczoteczka do zębów.

6. Z naczyń trzeba wziąć talerz, kubek i łyżkę.

7. Dla dziecka należy wziąć butelkę wody, pieluchy, majtki z małym raspashonok, wysypka krem pieluchy. Pieluchy w szpitalu mają własne.

Niezbędne rzeczy w sprawozdaniu powinny być przygotowane na raz, więc po prostu przyniósł je do Ciebie. Sam musisz znaleźć wygodne, luźne ubranie, co wyklucza jakikolwiek dyskomfort. Co zabrać dziecko ze szpitala w zimie, należy wziąć pod uwagę w sposób bardziej szczegółowy.

Dziecko powinno być ciepłe

W okresie zimnej Najważniejsze dla dzieciaka – to ciepłe ubrania. Jeśli lato jest wystarczająco lekki zestaw w zimie nie można zrobić. Tutaj musimy listę, która powinna być przygotowana z wyprzedzeniem. I pewne rzeczy trzeba kupić przed wyjazdem do szpitala. Po tym wszystkim, tylko przyszła mama wie, jak wydobyć zestaw kombinezonie lub jej potrzeb dzieci. Ponadto, ważne jest, aby zaopatrzyć się w różnych placówkach opieki dla dziecka. Bo wtedy nie będzie miał czasu.

Jakie są rzeczy potrzebne dziecku

1. Zastanawiasz się, co zabrać dziecko ze szpitala w zimie? Koc-transformator lub kombinezony – pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy zdobytą matkę. Muszą być wykonane z materiału naturalnego i praktycznego. To dlatego, że ten rodzaj odzieży często trzeba myć przez całą zimę. Ponadto, ważnym punktem jest łatwość zakładania, zastogivaniya, bo dzieci nie lubią się ubierać i rozbierać. Na tej samej matki, to będzie łatwiejsze, jeśli kombinezon posiada rzep i może być łatwo przekształcony w ciepłym zbiorcze baby.

2. Następnie trzeba myśleć o niczym – to o wygodnym poślizgu, korzystnie wykonany z miękkiego materiału flaneli lub ciężkiego dzianiny. Może on zastąpić tylko suwaki z podkoszulki i skarpetki. I umieścić na nim inne rzeczy, na przykład garnitur z wełny, bardzo łatwo. Szczególnie odpowiedni przykład wykonania mający rękawic do ochrony małych odcisków dłoni. Młoda matka będzie mieć pewność, że Twoje dziecko dobrze w sukni i wygodne. W związku z tym, nie powinno być żadnych wątpliwości co do kwestii, co zabrać dziecko ze szpitala w zimie. Zdjęcia tego typu odzieży można zobaczyć poniżej.

3. Małe dziecko potrzebuje dodatkowego ciepła, najpierw przy wypisie noszenia czapki wykonane z bawełny, a następnie flaneli lub jersey. Jeśli kombinezon posiada kaptur, że będzie to dobry dodatek do zimnych porach roku. Cap powinien być dobrany odpowiednio do rozmiaru tak, że dokładnie pasuje do występów. Należy zwrócić uwagę na opcje bez pomponów. To dlatego, że będzie to wywierać presję na dobroczynny, jeśli trzeba pokryć powierzchnię warstwą śniegu.

4. Jaki jest więc, aby zabrać dziecko ze szpitala w zimie? Lista powinna zawierać więcej ciepłe botki lub skarpetki. Bardzo często Kombinezony dziecięce mają mankiety przy kostkach.

5. Praktyczne moms można zrobić bez koperty, zastępując go z ciepłym kocem lub kołdrą polaru. Ta opcja nie wymaga dużo czasu do owijania dziecka, a jeśli jest, aby związać pięknym wstążka kilka razy, będzie wyglądać bardzo uroczyście.

Zgodność ze standardowymi środkami

Co zabrać dziecko ze szpitala w zimie, jest oczywiste dla wielu, ale tutaj warto zastanowić się czas – nie przesadzaj z izolacją. Musimy pamiętać, że wychodzi ze szpitala, młoda matka i dziecko będzie w zimnym krótkim okresie czasu. Potem usiąść w ciepłym samochodzie. Jeśli w drodze do domu dziecko będzie bardzo gorąco, może pojawić się wysypka ciepła, a nie wykluczone udar cieplny. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy są na drodze przez długi czas. Na naruszeniu termoregulacji u noworodka jest spadek odporności. W związku z tym, będąc w samochodzie, konieczne jest raskutat nie przegrzać.

Opłaty za drogi

Ale pytanie, co zabrać dziecko ze szpitala w zimie, należy pomyśleć o drodze do domu, aby wziąć pod uwagę wszystko, czego potrzebujesz. To dlatego, że oświadczenie, a sama podróż może być czasochłonne. Musisz przygotować się psychicznie, tak aby nie podkreślać dziecko i nie zepsuć swój nastrój. W związku z tym, po przygotowaniu wszystkich dokumentów dotyczących ich oświadczeń rejestracyjnych, i warto pomyśleć o dziecku.

karmienie

Jak odebrać dziecko ze szpitala, że spał całą drogę? Oczywiście, konieczne jest najpierw nakarmić. Najprostszym sposobem, jeśli młoda matka nauczyła się umieścić dziecko do piersi. Potem zjada dużo mleka matki i być dobrze karmione przed wejściem do domu. Jeśli dziecko je z butelki, to jest konieczne, aby rozcieńczyć mieszaninę do niego, a następnie podawany. Ponadto konieczne jest, aby przygotować się rezerwę na drodze obudzić dziecko mogło jeść.

Jak uniknąć zamieszania

Zanim pójdziesz do szpitala, trzeba przygotować coś dla rozładowania. Jedno opakowanie powinno być tak zaprojektowane, aby mama musi być ciepłe ubrania, takie jak rajstopy, darmowy strój, kurtka, kapelusz i buty. Wszystko, czego potrzebujesz, aby mama nie zamarzł. Kolejny pakiet – dla dziecka, które również muszą być przygotowane do rzeczy leżały na rachunku. I pytanie jest, co odebrać dziecko ze szpitala już zimą 2014 lub 2015, powinna zostać podjęta decyzja z góry. Będzie to ciepły koc lub specjalną kopertę, aby rozwiązać matkę, najważniejsze – wszystko wstępnie przygotowane. Nie należy również zapominać o kamizelki, czapki, ciepłych kolorach. Po tacie dużo w pośpiechu może zapomnieć umieścić w opakowaniu zostać zwolniony ze szpitala.

Docieramy bardziej przygotowane pakiety i oddać się w górę. Aby to zrobić, trzeba uczesać i ubrać. Po tym, że dziecko powinno się zmieniać pieluchy, a następnie powoli włożył gotowanych rzeczy. Jeśli nie masz tego doświadczenia, możemy poprosić o pomoc pielęgniarkę dla dzieci. Pomoże Ci owinąć dziecko, pokazując, jak to zrobić poprawnie. Również dać kilka wskazówek, które będą przydatne w domu. Teraz dziecko jest pełny i jest wygodne. Można udać się do najbliższych ludzi czekających na ciebie na ulicy, a potem z czystym sumieniem iść do domu.