641 Shares 9133 views

Ucz się od tego, co żywność przybierają na wadze i nie lepiej

Smukłości – nie tylko kwestia estetyki, ale o zdrowie. Miło było mieć dobrą sylwetkę i nosić piękną, seksowną rzeczą, nie wstydź się na plaży swoje ciało i poczuć się atrakcyjnie. Ale każdy dodatkowy kilogram jest nadal podatny grunt, na którym prędzej czy później może rodzić różne dolegliwości. Spójrzmy na przytyje na jakie produkty najszybszy.


zeszyt maksymy

Słodycze – całkowicie nieprzydatne do spożycia przez ludzi. Mogą być stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach i po trochu. Cukier i skrobię – podstawa wszystkich ciastka, ciasta, ciasteczka i babeczki. są natychmiast wchłaniane, powodując uwalnianie cukru do krwi. Ale to już dawno na takim paliwie nie będzie żył. Dzięki wysokiej zawartości kalorii, nie zapewniają one trwałe i długie nasycenie, kontrast, po paru godzinach poczujesz się gotowy do jedzenia cały konia. Pokazuje to, że cukier tak szybko spadła róży wcześniej. Dotyczy to w równym stopniu do słodkich napojów. To jest głównym wrogiem dla tych, którzy myślą o jakie pokarmy przytyć najszybszy. Więc musimy ograniczyć się do tej przyjemności.

smaczne sosy

Mówiąc o niektórych produktów przytyje, po prostu przyjść do głowy, majonez, ketchup i sosy oparte na nich. Po pierwsze, ich „koszt” kalorii jest dość duży, a po drugie, tak przyprawione jedzenie staje się bogatszy smak, a zatem jej wysokość, że chcesz jeść, wzrośnie dramatycznie. Co więcej, praktycznie nie zawierają naturalne składniki i dlatego organizm potrzebuje substancji, ale bogato przyprawione konserwantów i wzmacniaczy smaku. To będzie godnym substytutem jogurtem, śmietaną, domowy jogurt lub kefir, tańca.

tajny nieprzyjaciel

Ukryte tłuszcze – który jest w stanie zniweczyć wszelkie wysiłki w celu zwalczania nadwagi. Rozważmy na przykład ser. Jego przydatność wie nie tylko dziecko, i to prawda. Ser jest bogaty w wapń, białka, witaminy, jego kompozycja może zawierać aż do 20 aminokwasów. Wydawałoby się, jeść i być szczęśliwy, ale nie! Niewidzialna tłuszczu ser zobowiązuje wszystkie stroyneyuschih ograniczenie zużycia tego zdrowego i smacznego produktu mlecznego. To samo dotyczy gotowanych kiełbas i wędlin. Na pierwszy rzut oka, są gorsze w wędzonym kolegów tłuszczu, ale w rzeczywistości ich skład może zawierać dość duże ilości smalcu. To samo odnosi się do przechowywania pierogów, gołąbków i innych półproduktów. Najlepszym sposobem, aby ustalić, jak dużo tłuszczu produkt jest przemysł spożywczy, – zbadanie składu na etykiecie.

Nie liczy

Często filiżankę kawy lub szklanki soku nie jest postrzegana jako posiłek. Choć rzeczywiście pić – to tylko woda i nic więcej. W jednej łyżce cukru zawiera ani więcej, ani mniej, a aż 50 kalorii. Zatem regularne organizowanie przerwy kawowe mogą bezproblemowo zdobyć kilka dodatkowych funtów. Soki z pakietu zazwyczaj również bardzo słodkie. Jeśli nie można gotować świeże soki z ich rąk, lepiej jeść owoce w ich naturalnej postaci. Wzbogać swoje błonnik dieta.

czystego tłuszczu

Jeśli myślisz o niektórych produktów przytyje, to możemy powiedzieć, że zdecydowanym liderem – czystych tłuszczów. Oleju roślinnego, masła, smalec i margaryna prawie 100% składają się z tłuszczu. Ich odżywcza może osiągnąć 930 kalorii na 100 gramów. Jest o czym myśleć.

doping napoje

Wiele z nich jest zainteresowany, przytyje jeśli alkohol. Na pewno przytyje. Nie tylko sam alkohol jest wysokokaloryczne, istnieje ryzyko, że po 2 kieliszki wina z frytkami stek wydają się już aż tak przerażające i szkodliwe.

Co szczątki

Czy istnieje coś, co można jeść bez ograniczeń, coś, z którego nie przytyje? Każdy pokarm przeznaczony do odzysku energii i sił ludzkich, więc wszystko zależy od ilości spożywanej. Można uzyskać lepsze, a niektóre ogórki, jeśli spróbujesz. Jedzenie z zera, a więcej negatywnych kalorii nie został jeszcze wynaleziony. Podsumowując, możemy powiedzieć, że dla udanej pożegnanie nadwagi nie powinien iść zbyt daleko i trzymać się zasad dietetyki.