876 Shares 6204 views

Wiaczesław Dacyk. Historia czerwonego Tarzana

Być może nie ma bardziej niezwykłe wojownikiem w historii mieszanych sztuk walki w Rosji niż Datsik Wiaczesław. Jego czasami bardzo niewygodne zachowanie spowodowało szok i przerażenie publiczność. Niemniej jednak, publiczność go kocha, a więc warto zwrócić uwagę.

biograficzny Dygresja

Różne źródła informacji o dacie urodzenia Datsika Wiaczesław Valerievich rozchodzą. Według niektórych źródeł był urodzonych 13 lutego 1980, az drugiej – w 1977 roku. Miejsce urodzenia i nie jest znana. To albo Slantsy, Leningrad Region, Leningrad lub sam.

dzieciństwo

Jako dziecko, Wiaczesław Dacyk zachowywał się dość agresywnie. Zdając sobie sprawę z sytuacji, gdy został ukąszony do poważnych urazów cała klasa. Stale uczestniczy w walkach. W latach szkolnych na faceta było 16 kontuzje. W związku z tym, te przygody doprowadziły do sformułowania jego rejestracji w policji.

alias

Nick lub pseudonim, Wiaczesław Dacyk wymyślił sam. W czasie przesłuchania Slavik przedstawił się jako Red Tarzan, syn Svarog, Pan Murom lasach Szarych Psów.

Pod tym samym pseudonimem stał się znany w kręgach walki, pokonując Andreem Orlovskim. W szeregach armii rosyjskiej Datsik nigdy nie służył.

kariera sportowa

Biografia Wiaczesław Datsika bogaty w sukcesy i upadki w sporcie. Wiaczesław początkowo podjął judo i taekwondo. Później jego zwrócono uwagę na podnoszenie ciężarów. wykształcenie specjalistyczne wtórny nigdy nie otrzymał. Po wejściu do miasta łupki College na specjalności „Ekonomika i Rachunkowości”, w końcu przerwał szkolenie.

W 1998 Datsik udał się do Petersburga, gdzie rozpoczął do udziału w konkursach.

Wyeksponowany do agresywnego bojownika przyszedł w 1999 roku po walce z Orłowski, który był później tytuł UFC. W ringu Red Tarzan był okrutny zarówno w stosunku do wroga, a do siebie. W walce z Martinem Malkhasyan, nie poddawaj się, aż stracił przytomność.

W niektórych kręgach, Wiaczesław Dacyk wymienione jako mistrz w walkach bez reguł, choć konkretny dowód ten został znaleziony.

Wiaczesław V. działał w różnego rodzaju walk. Był uczestnikiem mistrzostw Pankration w turnieju M-1, konkursy kickboxing. Często pierścień zachowywał się, delikatnie mówiąc, nie jest to zupełnie wystarczające. W trakcie swojej kariery otrzymał liczne komentarze, bo złapał przeciwnika za włosy i wykonane inne działania non-sportowych.

Przed 1998 (według niektórych doniesień aż do 2004 roku) Datsik był w Federacji tajski boks, jednak w tym samym czasie miał bardzo niski poziom własnego arsenału technicznego, który bardziej niż kompensowane za ich agresywność i asertywności.

Aresztowanie i przetrzymywanie

Podziemny Wiaczesław Datsika Orzeł – jest nie tylko faktem historycznym, że wykonany ekstrawagancki fighter MMA sławny. Będąc jednym z aktywnych członków Krajowej Unii Socjalistycznej „słowiańskiej”, zebrał grupę ludzi, którzy dostarczyli broń. Ta grupa okradziony sklepów komórkowych. Podczas przesłuchań The Datsik mówił o kradzieży i zabójstw ludzi na gruncie krajowym nienawiści.

Wywiad opublikowany w gazecie „Moskowskij Komsomolec”, sugeruje, szczery uznanie Vyacheslav grabieży. Opisał, jak kolektory były monitorowane i przeprowadziła atak na nich.

Wiaczesław Dacyk na pierwszy ich sąd poszukuje zdanie jego niepoczytalności. Z tego powodu, udał się na leczenie w specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym. Jego partnerem jest skazany dwudziestu dwóch gwałtownych ataków i skazał go na sześć lat więzienia.

Po umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym działu Wiaczesław zabraknie. Następnie przebywał w Norwegii. Tam odmówiono azylu politycznego. Od Norwegii po raportu medycznego na poczytalności umysłowej został deportowany z powrotem do Rosji. Norwescy lekarze dali jasny iw pełni uzasadnione odpowiedź, że jest całkowicie zdrowy Datsik i trzeźwy umysł. Warto wspomnieć, że podczas pobytu w Norwegii, miał służyć wyrok za nielegalne posiadanie broni. We wrześniu, pojawiając się w komisariacie, Tarzan wyjął pistolet i zagroził im, zaczął prosić o azyl.

W 2010 roku była wiadomość o śmierci Ginger Tarzana, który, jak się okazało, niech Datsik.

W 2011 roku rudowłosa Tarzan nałożenie nowej opłaty. To brzmi jak „nielegalnego przekraczania granicy”. Będąc pod Piotra w areszcie „Crosses”, Wiaczesław zaczął prosić o spotkanie z prokuratorem, grożąc głodówkę.

Oświadczenie zostało wydane 20.06.11 Datsik do wstąpienia do partii „Jedna Rosja”. To oświadczenie zostało ostatecznie potwierdzone. Wiaczesław prawnik nie był w stanie potwierdzić prawdziwości informacji.

Do tej pory Datsik jest w więzieniu. Jego los, oczywiście, nie jesteśmy jeszcze znane.