100 Shares 9439 views

Plaże w Sankt Petersburgu, w Zatoce Fińskiej

północnej stolicy Rosji jest uważana za jedną z najpiękniejszych europejskich miast. Tutaj są harmonijnie łączy starą, elegancję, wdzięk i nowoczesne tempo życia milionów ludzi. Setki tysięcy turystów każdego roku przybyli do brzegów Zatoki Fińskiej, na spacery po mieście, aby odwiedzić Petersburg plażach, podziwiać widoki na wspaniałą architekturę, chłonąć atmosferę Rosji. Peter – miasto tajemnicy, to jest piękne i niezwykle wszystko. Niewiele osób wie, że nawet w północnych szerokościach geograficznych mogą być z powodzeniem pływać, opalać się i cieszyć się piękny letni dzień.


Ogólne informacje na temat plaż i sezonu kąpielowego w Petersburgu

W północnej stolicy i jej okolic wielka liczba plaż różnych poziomach. Wszystkie z nich cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów, zwłaszcza podczas suchych letnich dni. Jednak należy zauważyć, że nie wszystkie plaże dopuszczają możliwość pływania. Plaże w Sankt Petersburgu, w Zatoce Fińskiej i zbiorników wodnych w mieście Większość z obrębu nadają się tylko do opalania. Wielu fanów odświeżyć przekazywać te uwagi mimo uszu, ale takie zaniedbanie może mieć poważne konsekwencje zdrowotne.

sezon wysoki, jeśli można to tak nazwać, rozpoczyna się w połowie lipca. To zazwyczaj trwa nie dłużej niż kilka tygodni. Długoterminowe obserwacje synoptyków pogodowych wykazały, że charakterystyki nie więcej niż trzydzieści pełne ciepłych i słonecznych dni dla formatów danych w roku. Jednak miasto z petersburskich plaże są otwarte okrągły rok. Wielu mieszkańców miasta przychodzą już rozkoszować się promieniami słońca w marcu. Wiatr od morza, piękne widoki architektoniczne i pierwsze ciepłe promienie ciała niebieskiego można trwale obciążyć mieszkańców miast w dobrym nastroju.

Najpiękniejsza plaża w mieście

Jeśli szukasz nie tylko do opalania, ale także cieszyć się spektakularne widoki, radzimy odwiedzić plażę niedaleko Twierdzy Pietropawłowskiej. Należy pamiętać, że woda w tej dziedzinie jest prawie zawsze zimne, nawet w najgorętsze dni od poziomu morza termometr nie wzrośnie powyżej osiemnastu stopni. Ale na plaży jest zawsze ciepłe, a ponadto dzięki grube ściany prawie nie ma wiatru. W tych miejscach zakazane kąpielisko znajduje się w centralnej części miasta, a woda tutaj nie spełnia wymagań. Plaża jest otwarta od szóstej rano do dziesiątej w nocy przez cały rok. Istotnym atutem jest wspaniały widok z najbardziej znanych atrakcji turystycznych miasta.

Sestroretsky plaża. Dostajemy z miasta

Plaże w Petersburgu w mieście są znacznie mniejsze niż regionalny na czystość i jakość wody. Najbardziej uderzającym przykładem tego faktu jest plaża Sestroretsky, położony w dzielnicy uzdrowiskowej w pobliżu miasta o tej samej nazwie. Dotrzeć do bardzo dość łatwe do korzystania z usług pociągu podmiejskim lub autobusem, a może właśnie dlatego ta plaża jest bardzo tłoczno. Średnia temperatura wody w upalne lato może osiągnąć 25 stopni. Plaża jest szeroka około dwustu metrów, dobrze wyposażone, woda jest bardzo czysta. Dno jest piaszczyste, bez pagórków i kępach, w pewnych okresach jest glony kwitną, co sprawia, że trudne do wygodnej kąpieli. W sąsiedztwie potężnych sosen rosną, zapewniając kurorcie ze świeżym powietrzem i chłód. Lokalne kąpiących się może nie tylko spędzają czas bezczynnie, ale także podziwiać widoki. Tak blisko do plaży jest to muzeum „Hut Lenina”, gdzie lider proletariatu ukrywała przed prześladowaniami.

Fani jedności z naturą

Plaże kurortu obszarze Petersburgu są popularne i nudystów. W miesiącach letnich, na wybrzeżu Zatoki Fińskiej w wydm można zaobserwować prawdziwą pielgrzymkę tego trendu. Nie daleko od plaży istnieje naturalna kamieniołom, który jest również popularny wśród nudystów.

idealny wybrzeże

Nowoczesne Petersburg plaże są idealne dla najbardziej wymagających miłośników orzeźwienia. W miejscowości słonecznych dla osób ceniących wygodę i komfort, otwarta plaża o nazwie „Tender”. Oferuje on wybrzeże eksploatowane parkingu, szatnie, restauracja, tereny aktywnej zabawy. Wielu obywateli mają tendencję do odwiedzenia tego szczególnego plażę. Solar (Saint-Petersburg nie daleko) Miasto ich kompetencji przez prawo. Ludzie przychodzą na relaks w lokalnej miejsce na dzień lub na noc, czasami na plaży, można zobaczyć prawdziwe miasteczko namiotowe z wesołym towarzystwie. Dla wszystkich zasług uwagi jest fakt, że kąpiel w tej dziedzinie nie jest zalecany przez władze. Tak więc tabletki z zakazów na plaży tam, boje wodne zainstalowane restrykcyjne, dla których jest niebezpieczne do pływania.

Plaże w Petersburgu są zróżnicowane. Każdy będzie mógł znaleźć miejsce dla duszy. Jest mały i przytulny „Oficerowie” plaża dla miłośników ciszy i spokoju, „dzieci” z płaskim dnem dla dzieci i wiele innych.

Jezioro wybrzeża w Komarovo

Petersburg plaże są nie tylko na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Tyle miejscowi wolą odwiedzić legendarną Pike Lake w Komarovo. Naturalny staw znajduje się w malowniczych północnych lasów i niesamowity cud pięknej dziewiczej przyrody. Jezioro jest mały – zaledwie o pięć metrów głębokości, sześć – szeroki i kilometrów – długo. Woda jest bardzo miękki i prawie zawsze dość zimno. Szczuczie jezioro nieco usunięte z hałaśliwym autostradzie, więc jest spokój i cisza panowanie.

W Komarovo posiada również plaży w zatoce, jest blisko jezdni. Wielu podróżnych wolą odpocząć tutaj. Jednak na tym wybrzeżu woda jest bardzo brudna, często kwitnie i niekiedy nieprzyjemne zapachy.

Opcje w mieście

Plaże w Sankt Petersburgu, w Zatoce Fińskiej, w pobliżu miasta – to przemawia do wielu. Beach Park 300-lecia stolicy północnej znajduje się w mieście, i jest łatwo osiągalny. Jest dość tłoczno, a ze względu na to, i brudne. Zapewnia możliwości aktywnego wypoczynku, ale również czynny jest zabronione.

Plaże w Petersburgu (prezentowane w artykule zdjęciu) są różne livability i urody. Ale w mieście jest dziki edukacja. To ma być wykonane na plaży Seaside, organizowane obywateli. Jest bardzo brudne, nie ma infrastruktury, a także monitorowanie jakości wody nie jest przeprowadzana w ogóle. Jednak w bezpośrednim sąsiedztwie jest bardzo malownicza, a widok na miasto jest naprawdę przyjemny dla oka.