611 Shares 1883 views

Dyrektor Dmitrij Svetozarov: biografia, najlepsze filmy i seriale telewizyjne

Dmitry Svetozarov – człowiek, który zrobił wiele dla kina rosyjskiego. Jego projekty filmowe i telewizyjne widzowie doceniają nie tylko niezwykłą fabułę i emocje, ale także zdolność do gromadzenia mistrza jasny obsady. Jeśli nie dla reżysera, opinia publiczna nigdy nie wiedzieć o tych niezwykłych ludzi, jak Michael Porechenkov Igor Lifanov, Siergiej Bekhterev. Co wiemy o tym utalentowanym człowiekiem, którego dziennikarze nazwany „ojcem” rosyjskiego serialu?


Dmitry Svetozarov: Biografia gwiazdek (krótko)

Chłopiec, którego los został przepisany, aby stać się znany reżyser i scenarzysta, urodzony w 1951 roku. Jego rodzinnym miastem był Petersburg, podczas gdy inny cytowany jako Leningradu. Dmitry Svetozarov zadowolony narodzin słynnego papieża Iosifa Heyfitsa którego praca krytyków uznana za klasykę kina radzieckiego.

Nic więc dziwnego, że dziecko rodzi się w rodzinie artystycznej, od najmłodszych lat interesuje się światem kina. Niemniej jednak, Dmitry Svetozarov, po opuszczeniu szkoły, mam wykształcenie filologiczne, pracował przez kilka lat jako tłumacz. Jednak entuzjazm dla kina wonów, człowiek stał się studentem Reżyserii zaawansowanych kursach. praca stopień utalentowanego młodzieńca nazwano „okulary”, po „Lenfilm” pomyślnym zakończeniu, stał kierownik pracowni.

jasny debiut

Co ciekawe, „inwazja” w świecie kina Dmitry Svetozarov miała miejsce w czasach stagnacji, kiedy nowa folia wystaje mniej często, poddawano bezwzględnej cenzury i były podobne do siebie jak „bliźniaków”. Po raz pierwszy reżyser ogłosił się w 1983 roku, przedstawiony do publicznej wiadomości sportowy dramat „Prędkość”. O nim i jego pracy zaczął mówić, jak film pomógł Maitre deklarują zamiar uporać się ze sferą kina gatunkowego, że ledwo dotknął on w Związku Radzieckim.

Niezwykłe Film został ciepło przyjęty przez publiczność i krytyków, prasa zainteresowała młodych reżyserów, co było Dmitry Svetozarov w tych latach. Nakręcono po „Speed”, pomogły umocnić sukces Maitre. W szczególności, furor wykonane jego kolejny historyczny film opisujący wydarzenia związane z poważnego wypadku, który miał miejsce w metrze Leningrad. Co ciekawe, który ujrzał światło w 1986 roku film „Przełom” był drugi film-katastrofa w historii kina.

seria nieszczęść

Restrukturyzacja miała negatywny wpływ na losy wielu kreatywnych ludzi, nie był wyjątkiem i Svetozarov. Maestro inny styl stał się bardziej sztywny, stracił chęć do kompromisu, który nie lubić go kina. Negatywny stosunek do filmów Dmitry pojawił się w 1988 roku, kiedy byli dramat „Bez munduru” został nakręcony.

Następny obraz stworzony przez mistrza i nie trafić na wynajem. To był thriller „Psy”, który był pierwszym projektem filmu, należące do tego gatunku w Rosji. Urzędnicy nie podoba się fakt, że reżyser podjął studium ciemnych stron ludzkiej duszy. Dramat potwierdzony nadmiernie surowy, powodując jego demonstracji została zakazana.

Najpopularniejsze filmy

Dyrektor Dmitrij Svetozarov nie porzucić swój zawód, doświadczywszy kilka niepowodzeń, i udało się zachować swój niepowtarzalny styl. Taśma, która dała mu prawdziwą sławę, została opublikowana w 1991 roku. Film-przełomem było „Arytmetyka morderstwo”, należący do kategorii psychologicznej detektywa. Przy tym filmie widzowie dostał również wiedzieć, taki wspaniały aktor Siergiej Bekhterev.

Nowy niespodzianka od Dmitry czeka fanów w 1992 roku. Svetozarov tymczasowo zrezygnował z tworzenia kina gatunkowego, uwalniając dramat „Haji”, dedykowane do tajemniczego świata Romów, niemal przewrócił się pogląd społeczeństwa na temat tej osoby.

Jest również satysfakcjonujące dla reżysera rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy to został nakręcony film o dramacie „W imieniu Baron”. Krytycy nazwał film doskonałą saga gangster, atmosferę i historię przypominającą słynny produkt uboczny produkcji zagranicznej „Once in America”. Wreszcie, nie ma chyba człowieka, który nigdy nie słyszał o takim słynnym dziele przez kapitana jako MNOGOseriynoye filmu „Zbrodnia i kara”. Działka została zapożyczona z tych samych dzieł Dostojewskiego.

interesująca seria

Uważa się, że Svetozarov Dmitriy Iosifovich wprowadził modę rosyjskiego serialu. Projekt TV „Streets of Broken Lights”, przedstawione do publicznej wiadomości w 1997 roku, dokonał prawdziwej sensacji. Opera mydlana, która opowiada o przygodach dzielnych stróżów prawa działał od ponad dekady, cała publiczność widział więcej niż 150 serii.

Ogromna popularność czeka i po znanym tworzenia Svetozarova – projektu telewizyjnego „National Security Agent”. Reżyser wziął się nie tylko show, ale również działał jako autor tego pomysłu.

Więc szukać najciekawszych projektów filmowych i programów telewizyjnych przez utalentowanego reżysera.