898 Shares 2909 views

Klasztorny herbata cukrzycy: opinie. Klasztorny herbata z Białorusi

Dzisiaj Internet można zobaczyć wiele reklam herbat, receptury są podobno skomponowana przez mnichów. Jednym z nich jest herbata klasztor z Białorusi, a mianowicie St. elżbietańskiej klasztoru. Jest to zbiór przepis jest w tym klasztorze, czy to pomaga, czy jest to kolejny „oszustwo”? Proponujemy zajrzeć do tego artykułu.


Klasztorny herbata z cukrzycą. opinie

Prawdopodobnie ta powinna rozpocząć się z ocenami. Klasztorny herbata z cukrzycą ma różne opinie, ale pierwsze spojrzenie na pozytywne. I spełniają one zazwyczaj na stronach internetowych sprzedających tę herbatę, podczas gdy nie ma sposobu, aby zidentyfikować osoby opuszczą. Najlepszą okazją do komentowania, a tam są oświadczenia o imię i nazwisko bez współrzędnych, który można skontaktować się tych ludzi. W najgorszym przypadku, informacja właśnie wszedł na stronę hosts.

W wielu przypadkach, herbata klasztor opinii cukrzyca jest ujemny lub nieokreślony. Ponadto, niektórzy lekarze mają swoje blogi poświęcone tym temacie, w którym wyraził o kolekcja nie jest zbyt pochlebne.

Kto sprzedaje białoruską klasztornego herbatę?

Znajdź producentem herbaty, niestety, nie udało się, chociaż sprzedający i twierdzą, że zakonnice zbierano je. Ale ostatnio na przedniej stronie święty klasztor Elizavetskogo dostanie zawiadomienie o jego niewinności do herbat, które są sprzedawane jako herbata monastycznego. Mińsk wdraża tę kolekcję, czy raczej go sprzedać przedsiębiorcom miasta (a także w Rosji i na Ukrainie, kilka firm lub osób), ale potem, wykonane w dowolnym miejscu, ale nie w klasztorze. Może powinniśmy wierzyć mnichów, lud Boży żyje skromnie, a oni są z handlu.

zbierać badania

Dlaczego w czasie, gdy cukrzyca jest znany jako plagi XX wieku takich wybitnych wyników nie objętych w celu reklamowania sprzedawców pisał o badaniach, które rzekomo posiadanych i dało znakomite rezultaty – od 1000 osób, które uczestniczyły w 87% zatrzymał ataki cukrzycy, choć nikt nie wyjaśnił, co miał konkretnie. Po lekarzy o wszelkich napadów na cukrzycę nie mówić w ogóle, prawdopodobnie dlatego, że nie istnieją w przyrodzie, a 42% w pełni wyleczyć cukrzycę. Budzi pewne uzasadnione pytania:

 • Dlaczego herbata nie jest akceptowana przez służby medycznej w celu zwalczania tej choroby?
 • W przypadku gdy wyniki rejestrowane, a który przeprowadził badania?

Historia powstania herbaty według sprzedawców

Często na stronach danego sklepu wyróżniona wyrażenie to zbiór przepis jest stuletnim, dobrze, nie mniej niż sto lat do niego. W rzeczywistości, Święty Klasztor Elizavetsky, według Wikipedii, powstała w 22 sierpnia 1999 roku i jest uważany za bardzo młody. Powstaje pytanie: „Więc kto jest rzeczywiście twórca receptury i gdzie są jego korzenie?”

Składniki herbaty

Miejsca, które sprzedają zbierania herbaty monastycznego, jego skład jest prawie bez pokrycia, powołując się na tajemnicę handlową. W ten sposób najbardziej kompleksowy część kolekcji, która była w stanie znaleźć:

 • Oregano przede wszystkim zawarte w Wiatropędny, napotne, moczopędne i piersiowych opłat stosowany na zimno i na choroby układu oddechowego, to jest działanie przeciwzapalne i działanie wykrztuśne. Ponadto, jest on stosowany w żółtaczka, zaburzenia nerwów, bezsenność, skurcze żołądka, procesy zapalne w wątrobie, krztusiec, zapalenie żołądka, zdolne do zwiększania perystaltyki. Zaleca się jego stosowanie w miażdżycy i nadciśnienia tętniczego.
 • Inula stosowane w leczeniu chorób związanych z dróg oddechowych, kaszlu, zapalenia żołądka, jak przeciwpasożytniczym, wątroby i pęcherzyka żółciowego, cukrzycy. Reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów pacjentów, zapalenie stawów, dna, lumbago, rwą kulszową oraz jego stosowania jako środek przeciwbólowy. A na głowie, ból serca, zawroty głowy, skurcze naczyń mózgowych i epilepsji nardu działa jako środek wzmacniający, który może poprawić ten stan.
 • Dzika róża jest stosowany głównie w postaci owoców, które mają właściwości bakteriobójcze i phytoncide. Od czasów starożytnych, jest stosowany do leczenia szkorbutu, gdy zmęczenie, anemia i inne choroby, które występują w związku z brakiem witaminy C. Preparaty których kompozycja zawiera róży, przyspieszające metabolizm węglowodanów, korzystny wpływ na wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Ponadto, tradycyjna medycyna używa go w postaci wodnych i alkoholowych nalewek (gruźlica, tyfus, szkarlatyna, chorób związany z nerki, wątroby, żołądka i jelit). Powszechnie stosowane jako herbata z owocach i olej uzyskane z nasion (do leczenia chorób skóry).
 • Dziurawiec, używane głównie do produkcji leków przeciwdepresyjnych na bazie roślin, które są sprzedawane bez recepty, to jest charakterystyczne, że nie są one gorsze od uznanych leków (drugi tylko w ciężkich postaciach depresji), okazały się ten fakt w badaniach klinicznych i metaanaliz. On jest w stanie złagodzić stan chronicznego zmęczenia, leczenie narkomanii. Jednak jest również zdolny i ułatwia oczyszczanie organizmu leków, na przykład leki immunosupresyjne. Jednakże produkty zawierające dziurawiec zwyczajny, nie jest pożądane, aby stosować z innymi lekami zwłaszcza leków przeciwdepresyjnych.
 • Pikantne (lub tymianek) w starożytności czczony jako świętych ziół, które mają moc uzdrawiania nie tylko osobę, ale również zwrotny w jego życiu. Jest on stosowany jako lekarstwo na robaki, przeciwbólowe i dezynfekującym. stosowane także w postaci maści, miód, infuzji, proszki, wanny i opatrunki korzonków nerwowych, reumatyzm i zapalenie nerwu kulszowego. W chorobach płuc (jako środek wykrztuśny).
 • Licheń jest stosowany w postaci naparów do leczenia biegunki, przeziębienia, katar. Wziąć jako wyczerpana, ponieważ jest zdolny do stymulowania apetytu, dodatkowo, liszaj może być stosowany jako antybiotyk w leczeniu przewodu pokarmowego.
 • Łopian należy do kategorii środków ludowej starożytnych stosowane są jego korzenie. Bulion stosowane jako środki moczopędne i napotne, jak również chorób nerek, cukrzyca, choroby skóry, zaparcia, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka i choroby aż do raka, obrzęków. Jako środek produktów do pielęgnacji włosów znanych olej łopianu.
 • Jagody są użyteczne w leczeniu szkorbutu, biegunka, przewodu pokarmowego, cukrzyca, wrzody, wrzody, oparzenia. W szczególności, dla pacjentów z cukrzycą we wczesnych stadiach choroby stosuje się gałązki i liście, ponieważ są one w stanie obniżyć poziom cukru we krwi.
 • Morwa biała – wyjątkowa roślina, która jest używana w medycynie tradycyjnej w całości. Kora i korzenie w leczeniu zapalenia oskrzeli, kaszel, nadciśnienie i padaczkę, ma działanie moczopędne i wykrztuśny. Ich sok ma antihelminthic działania. Liście nalegać i użyć jako leki przeciwgorączkowe w przeziębieniach. Owoce świeże pić z wrzodziejącym zapaleniem jelita choroby układu pokarmowego, a syrop z których – w przypadku chorób serca i naczyń, niedokrwistość, aby zatrzymać krwawienie, szkarlatynę i pokrzywkę.
 • Rumianek stosuje się w postaci ekstraktu, herbata, wlewów, płyny. Stosowany jako środek antyseptyczny, wzdęcia, skurcze jelit, biegunka, jak napotne.
 • Topinambur jest produktem spożywczym, bulwy primorozhennye nabyć słodki smak.
 • Mniszek lekarski. Stosowany w medycynie ludowej, to przede wszystkim korzeń, który ma właściwości żółciopędny, korzystny wpływ na wątrobę i jej pracy, pobudza apetyt, oczyszcza krew i jest przeciwskurczowe.
 • Mankiet spożycia okrężnicy, wrzodu żołądka, cukrzyca, choroby nerek, padaczkę, pęcherza moczowego, zapalenie jelit, otyłość. Ma właściwości ściągające, wykrztuśne, moczopędne, gojenie ran.
 • rue koziego jest stosowany w leczeniu cukrzycy, jak i napotne i moczopędne. Ale w tym samym czasie odbioru muszą koordynować z lekarzem, ponieważ dawkowanie to jest ograniczone ze względu na zjadliwości.
 • Krwiściąg jest środkiem antyseptycznym i przeciwbakteryjnym, poprawia odporność, są również używane do zatrucia.

właściwości herbaty

Na sprzedaży witryn piszą, że biorąc herbatę monastyczne na cukrzycę (recenzji, nawiasem mówiąc, w tej samej alokacji zasobów, w pełni potwierdzają te informacje), można uzyskać doskonałe wyniki w zdrowiu:

 • cukru we krwi jest ustabilizowane;
 • odzyskiwanie metabolizm, normalnego metabolizmu;
 • Pacjenci insulinozależną całkowicie absorbowane przez organizm;
 • zmniejsza ciężar oraz ryzyko powikłań;
 • trzustka zwiększy swój efekt.

Instrukcja gotowania i jedzenia

Monastirskiy przewodnik zaparzania herbaty zaleca jako stały na bazie herbaty w 200 ml wody w ciągu 1 godziny. L. zbieranie i pić to nie mniej niż 3 tygodnie na kilka filiżanek dziennie, i to od 2 do 3. Aby rozpocząć lepiej z 1 filiżanki dziennie, z obietnicą, że pierwsze rezultaty nie trzeba było długo czekać, a po tygodniu mogą być doświadczenie. Pomiędzy dawkami należy zrobić tygodniową przerwę.

Jak kupić herbatę Monastery?

Trudności z nabyciem kolekcji nie występuje. Wystarczy przejść do dowolnej strony internetowej, aby go sprzedać. Można tam znaleźć maksimum tym informacji o produkcie, a tam jest podana odpowiedź na pytanie, gdzie kupić herbatę klasztoru. Można go zamówić online. Ponadto, żegluga zajmuje bardzo mało czasu, od 2 do 7 dni, ale w zależności od lokalizacji klienta i może być 10-15 dni.

To może wysłać zarówno prepaid i COD, a sądząc po opiniach, więc większość kupujących to zrobić, czyli dokonać płatności przy odbiorze.

Ile jest kolekcja klasztor?

Koszt herbata klasztor Białoruś na oficjalnej stronie jest 990 rubli, ale jego cena jest w tym przypadku wskazanym w czasie działania, aw rzeczywistości została ona zmniejszona. W tym przypadku nie jest określona terminów uboczny działania.

Rodzaje obowiązków zakonnych, oferowane przez sprzedawców

Oprócz zbierania na cukrzycę, sprzedawcy oferują herbaty zakonne z gruczołu krokowego, nadciśnienie, utrata masy ciała. Zauważa również, że we wszystkich przypadkach herbata oczyszcza wątrobę.

Nieco zaskoczeni faktem, że producent nie posiada dedykowaną stronę internetową zawierającą kompleksowe informacje i oferuje swoje produkty w „odnostranichnikah”. W najlepszym razie, niektóre z tych środków są liczne rodzaje opłat, w większości przypadków, informacja jest wszędzie takie same, ale różne herbatki zaprezentowane.