192 Shares 5410 views

Seymovoy Maść: Opinie na receptę, zdjęcia

Lekarze nowoczesność łatwy lekarstwo na wiele chorób, które kilka lat temu były uznawane za beznadziejne. Są to wykorzystać jako metod medycyny tradycyjnej, jak i zgromadzonego doświadczenia wieków tradycyjnych uzdrowicieli. Ale do zrealizowania pragnienie, aby stworzyć magiczną balsam na wszystkie bolączki i pozostaje nieosiągalnym marzeniem, przechodząc z pokolenia na pokolenie.


świadectwo

W tej chwili nie było maść, który pomaga uporać się z dużą wykazu chorób sklasyfikowanych jako oficjalnej medycyny sklasyfikowany jako przewlekłe. Niektórzy ludzie wierzą, inni nie wierzą w maści cud Valentina Seymovoy. Na jego właściwości lecznicze stanowczo twierdzą. Jednak rozpoczęciem użytkowania, wszystkie pewnością Seymovoy maść pomaga:

 • oparzenia;
 • wrzody;
 • ropnie;
 • Choroby układu moczowo-płciowego;
 • zapalenie sutka;
 • zatok i przedniej;
 • dna;
 • zapalenie migdałków.

Ten środek ludowej, która przychodzi do nas z głębi wieków przeszłości i testu na więcej niż jednego pokolenia ludzi. Stało się bestsellerem. Chociaż przepis jest bardzo prosty i zrobić maść Valentina Seymovoy Każdy może posiadać.

maść

Składniki są nie tylko naturalne, ale również dostępne dla wszystkich, a dzięki tej cudownej maści Valentina Seymovoy zaskakujące nie tylko prostota przygotowania, ale także jego skład. Są to:

 • Otrzymany stopiony wosk naturalny;
 • słonecznikowy lub olej kukurydziany ;
 • gotowane żółtko jaja kurzego.

Baza maść – wosk

Podstawą całego preparatu jest wosk pszczeli. Jego właściwości są znane od starożytnych lat, o których mowa kilka razy, nawet w Biblii. W porządku, że wosk jest przydatna i zgodził nauki i medycyny. Oto tylko niektóre z elementów, które składają się wosk:

 • estry;
 • nasycone węglowodory;
 • Wolne kwasy tłuszczowe;
 • środki bakteriobójcze;
 • witaminy A;
 • minerały.

Przez jeden wosk pszczeli kilogram recyklingu 3,5 kg miodu. I miód, jak użyteczny dla ludzi, to nie jest konieczne, aby wyjaśnić jeszcze raz. Jest to aksjomat.

Jego zielonkawy odcień zobowiązany wosk zawarty w nim propolis. Jest to doskonały środek konserwujący i emulgator, który jest tak niezbędne do przygotowania maści i kremów.

Wosk, jak również wszystkie produkty pszczele, z powodu niewłaściwej obróbki cieplnej i kontakcie z metalem nie tylko upadek, ale także stać się niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i ciała. To dlatego, że postanowiliśmy przygotować maść Valentina Seymovoy, trzeba wziąć tylko surowce najwyższej jakości. Lepiej, jeśli będzie to wosk, kupiony w słynnej pasiek, które są gwarantowane, aby dostać się do odkurzaczy słonecznych.

olej roślinny

Ten drugi element składowy należy w Seymovoy maści. Olej jest konieczne w celu zwiększenia rozpuszczalności wosku, dla lepszej percepcyjności jego ciała. I oczywiście, dodaje składniki odżywcze do maści z jej członków, takich jak:

 1. kwasy tłuszczowe;
 2. przeciwutleniacze;
 3. Witaminy A, D, E, K.

Olej jest rafinowany (bez zapachu) i Ser (zapach). Na pytanie, jaki rodzaj oleju jest lepiej wziąć, nie ma zgody.

 • Rafinowany olej roślinny ma neutralny wpływ jednak podczas obróbki jest to mała ilość witamin. Ale gotowane mu maść nie będzie gorzki smak.
 • Świeżo wyciśniętym olej, oprócz witamin, które zostały utracone podczas obróbki, składa się z fosfolipidów, niezbędnych dla ożywienia komórek, ale po ugotowaniu lek nie będzie mógł łykać wszystkie gorzkiego smaku.

Wyłącznie na podstawie własnej opinii oraz znając reakcje alergiczne organizmu, można wybrać najlepszy olej do użycia. Opinie na stosowaniu olejów i że inne leczenie jest równie pozytywne. Do zastosowań wewnętrznych starają się dać pierwszeństwo wyrafinowane, a na zewnątrz – świeże.

Żółtko jaj

Żółtko jaja kurzego jest używany w większości masek, kremów i szamponów. Jego zdolność do odnawiania komórek sprawdzone przez wieki. Żółtko zawiera:

 • białka;
 • węglowodany;
 • kwasu oleinowego ;
 • witaminy B1, D2, B12, E, D, PP, A, F, K;
 • przeciwutleniacze;
 • melatonina;
 • lecytyna;
 • fosforu, wapnia, żelaza, magnezu, sodu, potasu, siarki, chloru.

Wybór żółtka, trzeba pamiętać, że biorąc tylko produkty wysokiej jakości. W jaj przez kury na fermie drobiu wartość znacznie niższa niż w domu. Spróbuj znaleźć świeże domowe jaja. A potem będziesz mieć wielki maść Valentina Seymovoy której przepis zostanie opisany poniżej. Oczywiście, można użyć żadnych jajek, ale skuteczność produktu będzie znacznie niższa.

Zasady maści leczniczej

Przed rozpoczęciem prac nad przygotowaniem narzędzi trzeba pamiętać o kilku ważnych zasad.

 1. Sztućce. Tylko pan emaliowane nadaje się do tej pracy. Pojemnik lub bez niej nie może być używany z powłoką nieprzywierającą.
 2. Przestrzeganie tych warunkach. Wosk powinien topić się w określonej temperaturze. Jeśli założymy, jego nadmiar, użyteczne właściwości zostaną utracone. olej roślinny w temperaturze wrzenia traci również swoją witaminy przysługę.
 3. Pamiętaj, aby przygotować się do miarki i skale kuchnia (najlepiej elektroniczny). W receptur ludowych zwykle wykonywane przez oko, ale dokładnych proporcjach lepiej jest użyć instrumentów.

Skład cudownego leku

Zmierz się:

 1. olej roślinny, słonecznikowy – 500 ml.
 2. Wosk – 80 g
 3. Żółtka ugotowane na twardo jajko – 1 szt. (Można zastąpić żółtko jaja przepiórki – 2 szt.)

Sposób wytwarzania

To wszystko zawiera w sobie maść cud Valentina Seymovoy. Przygotowanie:

 1. Olej słonecznikowy umieszcza się w naczyniu, na gorąco przez niskiej temperaturze aż do temperatury 40 ° C.
 2. Dodaj wosk i mieszać, dać go topić.
 3. Zwilżonej żółtka wideł. Ale wskazane jest, aby zachować to ziarno.
 4. Stopiona mieszanina masła w małych porcjach z wosku zmieszano masy żółtka jaja. należy to zrobić ostrożnie, ponieważ dodanie mieszaniny żółtka mocno się pieni. Jeśli pianka wzrosła zbyt wysoki, należy wyjąć naczynia z gazu wciąż mieszając. Gdy piana zostaje wyczerpany, ponownie umieścić na gazie i nadal gotować. Tak zrobić 3 razy.
 5. Nie wrzącą, ugniatać aż do uzyskania jednorodnej masy. Nie jest konieczne, aby strawić i wrzenia, w przeciwnym razie kompozycja nie zestala się.
 6. Daj projekt stoiska. Jajko, wytrącenia staje się ciemny. Podczas kompozycji w stanie ciekłym, należy szczep przez gazę lub pół złożonej tiulem.
 7. Wlać do słoika żywności dla niemowląt z pokrywami szczelnie przylegające.
 8. Ostudzić i umieścić je w lodówce.

Stojącej w chłodnym miejscu, jak mówią o opiniach Valentina Seymovoy maści, to będzie skuteczne od trzech miesięcy do sześciu miesięcy. To wszystko zależy od pakietu.

Stosowanie maści: zasady

Jest stosowany otrzymanego preparatu w leczeniu wielu chorób.

 1. Kiedy mastitis jako dodatek do podstawowego leczenia. Impregnowane kawałki o grubości pomocą tkaniny nanosi się na miejscu i ból złożyć kompresji papieru. Wymienić po 2 h. Procedura trwa dopóki nie ma stanu zapalnego.
 2. Owrzodzeń troficznych, zgorzel, róża skórne co dwie godziny sprawia załączników serwetki maścią. Leżąc nieruchomo niemożliwe. Powinny mieć małą obciążenia chorej kończyny. W skrajnym przypadku można ćwiczyć leżąc na nogi.
 3. Z oparzeniami opatrunki stosowane maścią, zapalenie oskrzeli – kompresuje.
 4. Sprowadza z częstego smarowania oznacza błyskawiczne zanika.
 5. Narządy rozrodcze u kobiet leczonych z użyciem tamponów nasyconych maścią. Po kauteryzacji maści nadżerek stosowanych do rozdzielania blizny.
 6. Każdy katar oczyszczane za pomocą wkraplania lub turundochek, zmieniając ich w ciągu pół godziny. Cztery zamienne śluz z nosa staje się gruba.
 7. Gdy zapalenie zatok stopiony ciepła maści Seymovoy wciągane do pipety i szybko zamrażano do czasu, ukryty. Wystarczy do kroplówki kilka razy w odstępach godzinowych na rozpoczęcie oczyszczony szczękowej i zatok czołowych. Dla całkowitego wyleczenia trzeba użyć kilku dni.
 8. bóle żołądka i jelitowe są traktowane wewnętrzny odbiór oznacza trzy razy dziennie w ciągu pół godziny przed posiłkiem przez pół godziny. L. Przebieg 10 dni.
 9. Jeśli maść zaparcia Seymovoy są wewnątrz (pół łyżeczki) lub do czopków doodbytniczych. W celu dokonania świec, trochę część zamarza i pokroić na kawałki o podłużnym kształcie. Nadać im formę świecami. Zamrożone w zamrażarce, a następnie wykorzystywane.
 10. Hemoroidy są oczyszczane za pomocą czopków do podawania doodbytniczego i chusteczki zastosowanie maści z zewnątrz.
 11. Jeśli żylaki są wykonywane tarcie skórze 3 razy dziennie.
 12. Dusznica obróbce stosując kompres szyi. Gardło smarować maścią. Odbywa się co godzinę około 8-10 razy.
 13. Zapalenie skóry, pęknięcia na wargach rozprzestrzenił się 2 razy dziennie.
 14. Kiedy ból zęba zyskuje maść na palec i rozmazany gumę obok chorego zęba. Odnosi się to również do zębów dla korony.
 15. zapalenie ucha środkowego leczyć rozmazuje się w ucho i dokonywania kompres. Iw jego ucha wkładki wici moczone w podgrzewanym kremie.
 16. Bóle stawów, reumatyzm – zastosować maść nocą Seymovoy, góry pokryte pergamin lub celofan, a następnie na lepszy ciepły wiązanej z wełnianym szalikiem lub chustą. Ze stałą wykorzystanie bólu nie tylko odejść, to jest stracona na zawsze.

Jedyną rzeczą do zapamiętania – osoby uczulone na produkty pszczele i jaj jest konieczne stosowanie maści, aby skonsultować się z lekarzem lub alergologa. W innych przypadkach, nie ma żadnych przeciwwskazań.

Ogromne zainteresowanie leku spowodowane przez fakt, że nie tylko łagodzenia bólu w chorobach i kuracji. Wskazują na to liczne opinie.

Maść Valentina Seymovoy: wyłączne opinii

Pacjenci, u których stosowane maści wielokrotnie, uważają, że choć nie jest panaceum, ale to naprawdę pomaga w leczeniu wielu chorób. Oni zachwycają się leczeniu za pomocą tego narzędzia przeziębienia (katar, kaszel). Mówi się, że dobre łagodzi ból zęba. Dzięki tej możliwości jest usuwana bóle bóle w stawach rąk i stóp, ludzie są w stanie odpocząć w nocy. Młodzi ludzie mówili, że ten krem pomaga pozbyć się trądziku i zmiękcza skórę. Kobiety są bardzo gwałtowne zniknięcie siniaki na rękach i obcasy do złagodzenia gojenie pęknięć w nich.

Maść Valentina Seymovoy: Opinie lekarzy

Więcej lekarze są ostrożni maści, jednak mówiąc o przygotowaniu, zgadzają się, że jego części składowe mogą być w żaden sposób przynieść szkodę osobie. Mówią, że jeśli lek nie jest szkodliwy, to już traktuje efekt placebo. Jednak w sprawach dotyczących leczenia poważnych chorób, takich jak nowotwory ginekologiczne i przede wszystkim, jest nadal powinni skontaktować się z ekspertami nie robi samoleczenie. Maść do podjęcia jako uzupełnienie leczenia podstawowego. Na przykład, aby przyspieszyć gojenie się szwów po operacji lub w profilaktyce powikłań po zabiegu.