747 Shares 3859 views

Śliczne krzesło obejmuje własnymi rękami

Często meble w naszym wnętrzu jest zużyte i nie staje się tak piękne i atrakcyjne. Jednak jego trwałość i jakość nie ulega pogorszeniu, więc wyrzucić szkoda. To prawda, nie rób tego! Nie jest konieczne, aby wydawać pieniądze na jego naprawę, bo można mieć wszystkie złe aktualizacji lub sprawiają, że wyglądają jeszcze lepiej. W tym artykule dowiesz się jak zrobić krzesło obejmuje własnymi rękami.

Istnieją dwa rodzaje obcisłe pokrowców meblowych i swobodnie dysponować nią. Rozważmy pierwszą postać produkcji.

1. Pierwszy etap polega na pomiarze wielkości siedzenia, wysokości i szerokości oparcia.

2. Następnie, wybrany materiał powinien dokonać wzór: po pierwsze, duże części, a następnie – mała, z dodatkiem 1 cm na szew. Opcjonalnie można uszyć zamek błyskawiczny po bokach z tyłu lub z tyłu (w środku), co sprawia, że łatwo wyjąć i umieścić na okładce.

3. Ponadto konieczne jest szycie elementów uzyskane przez połączenie rysunku. Krawędzie cięcia powinna neaten overlock, że nie są rozwiązane.

4. Spróbuj na pokrycie na krześle. Jeśli wszystko jest OK, można rozpocząć wykończeniowe.

Inną opcją może być wykorzystane do pokrycia krzeseł na wesele lub inną uroczystość. Występował w kilku etapach:

1. Pre-odmierzona tkanina leżała na krześle.

2. Na przedniej stronie tkaniny i wyciągnąć blokadę, pozostawiając 1 cm w szwach. Zastrzegamy żądaną długość w celu pokrycia, zbyt dużo wszystko powinno zostać usunięte.

3. Konieczne jest, aby połączyć się z przednią i tylną okładkę bulavochkami.

4. Następnie należy zdjąć kolejną sprawę i prometat.

5. Przykłady wytwarzania produktu na krześle. Jeśli wszystko pasuje, a następnie naszkicował szwy ściegów na maszynie do pisania.

6. Najbardziej interesująca część, kiedy robisz osłony na krzesła z ich rąk – dekorację. Można korzystać z różnych elementów. Na przykład, związać luksusowe łuk za krzesłem. Można dołączyć kwiaty, wykonane z wstążki satynowe lub innych materiałów. Możliwe jest połączenie kolorów z dwóch rodzajów tkanek. Na przykład, pokryte śniegiem biały sprawie satynową tkaniną z cienkiej prześwitującej narzutka na stałej za siedzeniami biały szampana krzesło róża. Opcji jest wiele, ale najważniejsze, że wszystko pasować harmonijnie do projektowania uroczystości ślubnej.

Oczywiście, zawsze można po prostu kupić pokrycia krzeseł, co ma swoje zalety. Po pierwsze, jest profesjonalnie wykonane prace, które jest idealne do zamierzonego krzesła z uwagi na niuanse. Po drugie, zakup pozwoli zaoszczędzić czas. Jeśli chcesz przekształcić tylko kilka elementów, można wykonać osłony na krzesła z ich rąk. Ale w ramach przygotowań do wspaniałego ślubu z dużą ilością ludzi lub innych setek uroczystość szycia części, nie wszystko może być możliwe. Wybór kolorów i wzorów dzisiaj jest ogromny, dzięki czemu można wybrać produkt na każdy gust i koloru, choć nie będzie wyjątkowy.

Stworzony na wesela pokrowce na krzesła z ich ręce zrobić heartier ucztę, daje komfort, ciepło i wysokie duchy każdego gościa.