717 Shares 7498 views

Nie mogę wyjść z „odkryć”: co robić? pełne instrukcje

Teraz dość często można znaleźć pytanie: „Nie mogę wydostać się z” odkryć „- co robić?”. Co więcej, ten temat staje się bardzo popularny ostatnio. Spróbujmy je ze sobą, aby dowiedzieć się, co jest co. Również spojrzeć na to, co może być powody takiego zachowania.

prace techniczne

Co zrobić, jeśli masz do czynienia z tematem: „Nie mogę wyjść z” odkryć „- co robić”, warto sprawdzić, czy prace techniczne w sieci społecznej są w toku. Bardzo często, zapobieganie lub remont może stać się przyczyną paniki zwykłych użytkowników.

Jeśli uważnie śledzić wiadomości, wtedy, oczywiście, można wiedzieć dokładnie, jak to było zrobione przez administratorów, lub coś bardziej poważnego. W tym przypadku będziemy musieli po prostu poczekać, aż prace techniczne dobiegła końca, a strona będzie funkcjonować w znanym i bezawaryjnej pracy. Następnie kliknij na „Exit” w sieci społecznej, a wszystkie problemy zostały rozwiązane. Ale jeśli to nie działa, a ty wciąż myśleć o pytaniu: „Nie mogę wyjść z” odkryć „- co robić”, trzeba szukać przyczyny problemu gdzie indziej.

społeczności

Ale przed tym, spójrzmy na prosty i łatwy temat. Na przykład, jak wydostać się z „Classmates” w sieci społecznej. Po tym wszystkim, czasem w różnych społecznościach po prostu nie ma już potrzeby.

Na początek będzie musiał zalogować się do sieci społecznościowej. Następnie przejdź w prawo, my grupowej na swojej stronie głównej. Teraz, pod awatarem zlokalizować napis „EXIT” lub „Leave” (słowa mogą się zmieniać). Wystarczy tylko kliknąć na linii, i nie będzie już wśród członków społeczności. Jak widać, nic trudnego.

W przypadkach, w których niemożliwe jest, aby kliknąć na linii, odśwież stronę, a następnie spróbuj ponownie. Prędzej czy później wszyscy. I teraz powinien wrócić na nasze pytanie: „Nie mogę się wydostać,” odnoklassniki „- co robić?”. W rzeczywistości, istnieje kilka bardzo interesujące podejście, które na pewno pomogą Ci rozwiązać problem.

wirusy

Teraz przyjrzyjmy się bardziej interesujące i najczęstszych przyczyn, które tracą zdolność do wydostać się z sieci społecznych. Dość często ludzie pytają mnie, jak wydostać się z „odnoklassniki” (wszystkie), gdy ich systemy operacyjne są zakażone przez wirusy.

Szczerze mówiąc, w tym przypadku, może tylko pomóc dobry test antywirusowych, a także pełną obróbkę komputerze. Po przynieść w systemie zamówień, przeglądarka i social networking będzie również działać normalnie. Można jednak zacząć od faktu, że oczyści Cię plik hosta. To tam, w zasadzie, rozstrzygnąć wiele wirusów. Znajduje się on w folderze Windows na partycji systemowej. Stamtąd podążać System32 itp – w kierowców, a następnie etc. Teraz musimy notebooka otwarty dokument, wymazać wszystko, co jest w nim napisane, i oszczędzać. Można spróbować uruchomić ponownie przeglądarkę i spróbuj powtórzyć odchodzenia z sieci społecznej. Zazwyczaj ten krok pomaga. Ale nie zawsze.

Jeśli nadal myśleć o następnym questionsAbout: „Nie mogę wyjść z” odkryć – można spróbować następnie skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów „Co robić?”. Następnie oczyścić wszystkie szkodliwe pliki. Po tego rodzaju zabiegu, co do zasady, wszyscy wrócili do swoich miejsc. Ale to nie wszystkie opcje, które mogą tylko przeszkadzał. Zobaczmy, o co chodzi może być poza prac technicznych i wirusy.

niepowodzenie

Dość często Użytkownikom zadano tego pytania: „Dlaczego nie mogę wyjść z” odkryć „Co mam zrobić?”. Powstaje on w przypadku awarii systemu w komputerze. Powodem tego może być nieprawidłowo zainstalowany, sterowniki oprogramowania lub wyłączenie awaryjne. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele powodów, ale wynik One – przeglądarek i programów zaczynają kręcić się spod kontroli. Nie słuchaj użytkownika.

Cóż, nie pozostaje nic innego, aby ponownie zainstalować przeglądarkę. To znaczy, należy go usunąć, a następnie umieścić ponownie. Ale można też użyć innego technikę. Na przykład, można łatwo oczyścić rejestr i pozbyć się danych przechowywanych w przeglądarce. Tak więc, po wizycie w portalach społecznościowych, widać, że jest to konieczne, aby zalogować się ponownie. To wszystkie problemy.

Do czyszczenia rejestru korzystne jest stosowanie CCleaner. Uruchom ten program, a następnie po lewej stronie, skonfigurować ustawienia skanowania. Tick przeglądarek i wszystkie sekcje dysków systemowych. Uruchom „analizy”, a następnie „czysty”. To wszystko dzieje. Jednak jest jeszcze jeden powód, który może powstać pytanie: „Nie mogę wyjść z” odkryć „- Co robić?”.

zależność

Ostatni scenariusz – to nic innego jak pojawienie się tzw uzależnienia od Internetu. W tym przypadku, nawet jeśli użytkownik podświadomie chce „zaangażować” z komunikatem w sprawie sieci społecznej, a potem, oczywiście, że nie uda.

Istnieje kilka wyjść. Po pierwsze – jest to po prostu zablokować konta. Można użyć specjalnego oprogramowania – kradnie profile danych, to nie będzie mógł zalogować się do systemu.

Druga opcja – do szukania pomocy u terapeuty. Powiedz mu o swoim nałogu. Lekarz może pomóc zapomnieć o sieci społeczne.