201 Shares 1196 views

„Ojczyzna” w Wołgograd – pomnik na cześć wielkich bitwach

Pomnik „Ojczyzna” Wołgograd ma, jak sama prototypu Izotov Valentin, mieszkaniec tego miasta. Została wybrana do tej roli honorowego, raz wysłany z modelu kapitału nie zostanie osiągnięty przez rodzaj rzeźbiarza. Zespół znalazł mistrzów „muza” w restauracji, w której Wala pracowała jako kelnerka, a oni już dawno wezwała pracował w gastronomii studenta zgadzają się na roli artysty Model. Kobieta przez dwa lata, jakie kilka godzin dziennie, trzymając ramiona kolejowych symbolizować miecz. Zapłata za pracę w tym czasie był bardzo przyzwoity – trzy ruble dziennie.


Każdy powinien wiedzieć, że rzeźba „Ojczyzna” Wołgograd jest częścią kompozycji poświęconej bitwie pod Stalingradem. Podczas tej bitwy, zabijając około 1.219.000 żołnierzy radzieckich, zniszczył około tysiąca czołgów i dwa tysiące samolotów. Szukaj zespoły jeszcze znaleźć szczątki żołnierzy i pochowany w pobliżu wsi Rossoshka w obszarze Gorodiszcze. Według ogólnych szacunków tam dopiero od 1993 pochowano około 48 000 osób z różnych krajów.

Pomnik „Ojczyzna” Wołgograd zbudowany na glinianym kopiec chetyrnadtsatimetrovoy w ziemi, które również leżą szczątki tych, którzy w latach 1942-1943 dwuletnim. Walczyłem z wrogiem w tej dziedzinie. Całkowita masa kobiecej wynosi 8 ton. Interesującą cechą tego projektu jest fakt, że pomnik nie jest przymocowany do ziemi w jakikolwiek sposób, to znaczy To kosztuje tylko pod ciężarem własnym ciężarem i ze względu na konfigurację funkcji. Ponadto warto zauważyć, że miecz w dłoni waży dużo więcej niż rzeczywista postać – ponad 14 ton.

Wysokość „Ojczyzny” Wołgograd jest to, że przez wiele lat, ten pomnik był uważany za najwyższy na świecie (85 metrów). Dziś przekroczyło figury takie jak Pomnik Piotra Moskwy (około 96 metrów), Pomnik Zwycięstwa w Moskwie w Pokłonna Góra (141,8 m), posąg Buddy w Japonii (około 120 metrów). Pierwotnie przeznaczone do zainstalowania 36-metrowy pomnik, który później zdecydował się zwiększyć.

Pomnik „Ojczyzna” Wołgograd – to praca z najsłynniejszych radzieckich mistrzów Vuechicha którzy stworzyli rzeźbiarskie portrety wielu dowódców wojskowych, a także piosenkę „Miecze na lemiesze” (New York) i pomnik „zwycięski wojownik” w berlińskiej Treptow Park. Kreator tworzenia jest otoczony przez pięć kilkanaście reflektorów, które ustanowiły system na otwarcie pomnika w październiku 1967 r.

Rzeźba „Ojczyzna” Wołgograd w latach jego istnienia, to przeszedł drobne zmiany. W szczególności, w celu utrzymania wiatr kołysał struktura w miecza zostały wykonane otwory. Następnie ostrze 33 m został zastąpiony przez zapalniczkę. W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku, aw 2010 roku pomnik został wzmocniony w celu skorygowania dopuszczalny kąt odchylenia posągu. Tak więc, w dwieście jedenaście milimetrów od dopuszczalnego rozmiaru w dwieście siedemdziesiąt dwa milimetra całkowitej zmienności stwierdzono przed najnowszych prac. Sytuacja ta pojawiła się w związku ze zmianą stanu wód podziemnych, a także charakterystyki materiałów, z których tworzy się posąg.