596 Shares 4371 views

Z tego, co możemy zrobić dla łóżka kwiatów w domku: ciekawe pomysły

Z tego, co możemy zrobić dla łóżka kwiatów w domku? Tak z niczego! Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię. Najczęściej wykorzystywane do tworzenia kwietników starych opon. Pomimo brzydkiej wygląd opon zrobić doskonałe doniczki dla roślin. Taka konstrukcja kwietniki własnymi rękami (obrazek poniżej) wygląda bardzo interesująco. Stare opony potrzebują dobrego umyć i pomalować wodoodporną farbą. Lepiej jest zrobić to z zarówno zewnętrzne jak i od wewnątrz. Odbywa się to tak, że po skurczu łóżku gleby nie utraciła pierwotny wygląd. Jeśli jest to pożądane, to nie może mieć łóżko kwiatowego cały skład opony są montowane na siebie w dowolnej kolejności.


Oprócz opon, z którego może dokonać łóżka do kwiatów? Elegancki kwiat uzyskane od zwykłych kamieni. Może być wykorzystywane do tego celu materiałem dekoracyjnym a nawet płytki chodnikowe. W organizacji takich łóżek kamienie muszą wiązać razem z cementem, aby zapewnić trwałość. Najpierw trzeba stworzyć konkretną „poduszkę”, który wyłożył duże głazy, i mieć je losowo dołączone mniejszych kamieni.

Kolejny świetny łóżko, zdjęcie, które można zobaczyć na stronach publikacji specjalistycznych, są wykonane z tradycyjnych butelek. Aby utworzyć małą strukturę, będzie potrzebował około dwudziestu sztuk plastikowych pojemnikach. Butelki muszą być wypełnione piaskiem lub innym materiałem w postaci cząstek, przykręcić nakrętkę i zakopane w ziemi do góry nogami do około połowy. Takie ogrodzenie może być pomalowane w dowolnym kolorze farbą akrylową. Lepiej zrobić to wcześniej zostaną zakopane butelki. Aby Twój kwiat łóżko wyglądał elegancki, zbiorniki powinny być zainstalowane blisko siebie.

Z tego, co możemy zrobić jeszcze łóżka dla kwiatów? Tak, z dowolnego dostępnego materiału. Bardzo nietypowa konstrukcja wygląd wieżowiec łyżek o różnych rozmiarach. Flower Garden mogą być umieszczone nawet w takich pozornie nie nadają się do tego takie rzeczy jak stare meble, ogród taczki, oddanych kąpieli żelaza, a nawet nieszczelnego łodzi. Te rzeczy mogą być malowane w jasnych kolorach, a następnie Twój kwiat będzie wyglądać jeszcze dziwniejsze.

Doskonała małe łóżko uzyskane ze starych butów lub buty. Buty powinny być dobrze umyć, położyć dolną folią, przykryć ziemią i zasadzić ulubione rośliny. Te mini-łóżka patrzeć przychylnie na każdym rogu ogrodu.

Inną opcją układ ogród kwiatowy – kwiat łóżko w starym pniu. Aby to zrobić, oderwać go pogłębić i przykryć je ziemią. baryłek ogród, malowane w różnych kolorach, będzie również doskonałą zdolność do lądowania roślin gustotsvetuschih.

Ozdobić zwykły kwiat łóżko, można zabezpieczyć to schludny niskie ogrodzenie malowane w jasnych kolorach, lub tkane ogrodzenia. Często jako materiał do dekoracji klombów resztek płytek marmurowych są używane. Kamienie są rozmieszczone wokół gotowego ogrodzie kwiatowym i malować farbami akrylowymi.

Wciąż szuka odpowiedzi na pytanie: „Z tego, co możemy zrobić dla kwiatów łóżka?”. Mamy nadzieję, że w tym artykule nauczyłeś się kilka oryginalnych pomysłów na obszarze podmiejskim projektowania.