780 Shares 6342 views

Ocena klubów nocnych w Moskwie: Adresy, zdjęcia i opinie

Złoto Moskwa młodzież lubi relaks w przemyśle rozrywkowym. Wiele z nich cieszą się ogromną popularnością, a niektórzy nie mogą się pochwalić dużą liczbę gości. Ocena z nocnych klubów w Moskwie ujawnia najlepszych miejsc rozrywkowych stolicy.


Pacha: zanurzyć się w latach 60-tych

Stolica Rosji jest w pełni wyposażony w miejscach rozrywki. Dla tych, którzy nie lubią być smutny w godzinach wieczornych, istnieje tematyczne kluby nocne w Moskwie. Ranking na pierwszym miejscu stawia instytucję o nazwie Pacha. Tylko tutaj można zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze lat 60-tych XX wieku. Motyw podkreśla lokale rozrywkowe wszelkiej różnorodności stolicy.

Dla gości, aby zapewnić optymalne warunki do wypoczynku. Przestronny pokój dla maksymalnie 900 osób i jest urządzone w najlepszych tradycji ubiegłego wieku. „Pacha” pasuje do szanowanej ranking, który gościł 15 pokoi VIP, a na wesołym towarzystwie. Odwiedź instytucja może być każdy, wystarczy przejść kontrolę twarz w klubach Moskwy. Instytucje Zdjęcie nie oddaje całą atmosferę panującego wewnątrz. Znam dobrze można przyjść tylko do klubu osobiście.

Znani – trochę Ibiza w centrum miasta

Ocena z nocnych klubów w Moskwie zawiera Famous elita instytucji. To tutaj, że nacisk położony na progressive house – niesamowite muzyki elektronicznej, który cieszy bezprecedensowy popyt wśród młodych ludzi. Twórcy starali się doprowadzić we wnętrzu atmosferę z najlepszych miejsc na Ibizie. Nowe kluby nocne w Moskwie – to połączenie wysokiej jakości muzyki, wykwintne wnętrza i wielkie możliwości do rekreacji.

Soho Rooms: zostań członkiem elitarnej imprezie w Moskwie

Wiele nocne kluby Moskwy opinie są negatywne. Jednak Soho Rooms cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży pozłacanej. Instytucja odwiedził światowej sławy osobistości, wśród których zawierają Darren Hayes lub Gabin.

Soho urządzone w nowoczesnym stylu. Parkiet znajduje się w środku klubu, co jest bardzo wygodne dla każdego odwiedzającego. To tutaj, że przyciąga śmietankę społeczeństwa. Częstymi gośćmi Soho są sławni politycy, aktorzy, piosenkarze i inni przedstawiciele showbiznesu. To podnosi rating nocnych klubów jest ogromny.

Klub nocny „Raj”, czyli jak uzyskać jak najwięcej przyjemności?

Każdy wybiera, w zależności od preferencji, klubów nocnych w Moskwie. Gdzie iść, więc można od razu zdecydować. Jednakże, podczas gdy w stolicy, nie można pominąć restauracji „Paradise”. Główną grupą docelową klubu – szanowanych ludzi, którzy byli w stanie osiągnąć sukces w życiu.

Wnętrze budynku – lustrzane nisza i witraże, które są stale oświetlone soundlights i potężne reflektory. To sprawia, że światło w pomieszczeniu o dowolnej porze dnia. Główną cechą tego projektu są słonie, które znajdują się w bliskiej odległości od sceny.

„Paradise” – to jest miejsce, gdzie można usiąść i zrelaksować się jak najbardziej komfortowy. Aby to zrobić, i stworzył podobnych klubów nocnych w Moskwie. Gdzie się udać w wolnym czasie? Nie jest konieczne, aby odzwierciedlić długo: oczywiście, w Raju. Najważniejsze – przejść twardą Face Control, ponieważ głównymi gośćmi restauracji są ludzie, którzy osiągnęli szczyty kariery.

Opera – ekstrawagancja pasji i życia

Dla tych, którzy lubią bardzo dobry pomysł, to będzie przyjemny do odwiedzenia najlepszych klubów nocnych w Moskwie. Adresy tych zakładów można znaleźć w mieście odniesienia. Jednak około Opera Klub wiedzieć wszystko. instytucji ze względu na fakt, że są tu przedstawienia teatralne, które sprawiają, że urlop był niezapomniany i inspirujące popularność.

Opera Club znajduje się w budynku, który kiedyś być trzymane Lenin Pałac Kultury. Restauracja otwarta dla publiczności od 2006 roku. Podczas swojej działalności zdążyła zakochać się w elicie Moskwie. Po tym wszystkim, to może być przypisane do Opery w kategorii „najlepsze kluby nocne w Moskwie.” instytucje ratingowe zwiększa się co roku, a tym samym poprawić i szanse dla gości.

Arma 17 – wielka szansa dla młodych ludzi

Ocena z nocnych klubów w Moskwie jest nie do pomyślenia bez elitarnej instytucji Arma 17. Uważa się, że ten klub jest uważany za najlepszy w stolicy. Ponadto, zakład ma wielką sławę wśród turystów zagranicznych. Wynika to z faktu, że ogrzać tłum najlepsze osobistości, takich jak Marco Carola. Doskonała akustyka, efekty specjalne i doskonałe światło i kolor muzyka wykorzysta urlop był niezapomniany.

Pojawienie się w klubie nocnym jest kopią jednego z budynków w Moskwie, które zostały zbudowane w XIX wieku. Innymi słowy, instytucja – cylindrycznej wieży o zaokrąglonych ścian. Pojemność klubu – 1500 gości.

Serce stolicy – klub Fabrique

W bliskim sąsiedztwie Kremla jest klub Fabrique. Ocena wyświetlacze nocnych klubów instytucji Moskwy na pozycję lidera. Wynika to z faktu, że wewnątrz budynku znajdują się dwie kondygnacje. Na dole klubu organizowane przestronny parkiet. Na drugim piętrze znajdują się komfortowe pokoje dla VIP-ów.

Główną cechą jest to, że kabiny posiadają szklane podłogi, więc to, co dzieje się na parkiecie zobaczyć wszystkich gości. lokali rozrywkowych może ludzie z różnych grup społecznych. W tym celu zorganizowała kilka wejść i gruntownej face-kontroli.

Infiniti – klub, nie tracąc popularność

Ogromną popularność w ostatnich latach otrzymał klub Infiniti, pomimo faktu, że jest on w centrum skandali. Założycielem uczelni jest Aleksandr Tolmatsky – ojciec piosenkarza dekl. Podczas istnienia miejsc rozrywki zwiększyły swoje ratingi. To gdzie wystąpił strzelanie „Club” serii popularne wśród młodzieży. Ponadto Infiniti jest uważany pomysłem następnej stacji, gdzie gra najlepszą muzykę współczesną.

Głównymi gości klubu są przedstawiciele młodzieży. Dlatego uważa się, że tylko młodzi iść tutaj w non-markowych rzeczy. Pomimo tego, popularność High Club. To przyciąga gwiazdy hip-hop, R & B i pop osobom.

Bezpieczeństwo w budynku znajduje się na wysokości. kontrola twarz pass jest bardzo trudne. Ponadto, opłata za wejście do Infiniti nie jest dostępna dla każdego mieszkańca Moskwy.

Klub poświęcony „Sabotage”

Jednym z najbardziej popularnych klubów młodzieżowych instytucji działa z nietrywialna zwany „Sabotage”. Jest on położony w niewielkiej odległości od stacji metra Prospekt Mira. Głównym publiczność klubu – młodzi ludzie, którzy nie mają kompleksów, wolne i aktywne życie. Pomimo specyficznego motto, klub nocny jest bardzo popularny wśród młodzieży pozłacanej.

Klub Budynek składa się z dwóch pięter. Główny nacisk w projektowaniu jest wykonany na szkle, lustrach i metalu. Czerwony kolor ścian sprawia, że atmosfera pasji. skórzane sofy promować relaks i przyjemność. Dodaj eleganckich skór zwierząt, które udekorować pokój. Przepych, luksus i poważanie – to cechy, które są nieodłączne w klub nocny „Sabotage”.

pokój klub może pomieścić do 800 osób. Dla klientów VIP, wyposażone w unikalny obszar, którego powierzchnia sięga 200 tys. metrów. Ponadto, za dodatkową opłatą, Goście mogą wypożyczyć miejscom strzeżonego pokoju, co dzieje się za drzwiami, z których pozostaje tajemnicą. Dla wygody klientów z prywatnego parkingu, gdzie mogą zostawić swoje biggies samochodu.

Pomimo faktu, że „Sabotage” pozycjonuje się jako wyjątkowy klub, w którym każdy gość będzie mógł spełnić wszystkie swoje potrzeby, nic nadzwyczajnego tutaj. Klasyczny wystrój wnętrz, wspólne dla wszystkich klubów, przestronnym parkiecie oraz znanych DJ-ów – co czeka na gości w każdej chwili.

Ocena nocne jest nieograniczone. Każdego roku liczba placówek wzrasta wielokrotnie, co gwarantuje stałą konkurencję między właścicielami, a zatem zwiększenie jakości usług. Każdy może znaleźć miejsce na spokojny sen, zgodnie z ich możliwościami i interesów finansowych. Po tym wszystkim, stolicy Rosji – klub raj.