87 Shares 6505 views

Jak wyrazić życzenia odzysku

Jak wyrazić swoje uczucia w prostych i jasnych słowach, aby przekazać pacjentowi pełną siłę jego chęci pomocy? Jak sformułować życzenia o odzyskanie pomocy, aby pomóc osobie w czasie testowania? Najprawdopodobniej najlepiej Aby rozwiązać swoje myśli, wtedy pojawią się słowa.


Życzę odzyskania

Tutaj wszystko jest proste. Kiedy kontakt zostanie nawiązany, uczucia są dużo łatwiejsze do wyrażenia. Jedynie konieczne jest wzięcie pod uwagę niuansów sytuacji, aby zamiast ułatwiać osobie nie dodawanie soli do rany. Zacznij od tego, jak cenna jest osoba. Powiedz kilka słów sympatii, ale lepszej empatii. Teraz powiedz mi, jak bardzo będziesz szczęśliwy, kiedy choroba odejdzie.

Przykłady

Droga Mamo! Umiłowani, najdrożsi! To wspaniałe, gdy widzisz twój uśmiech, wiem, że jesteś wesoły i zdrowy. Twoje choroby są zjawiskiem przejściowym, ale tak bardzo chcesz zabrać cały swój ból, aby usłyszeć ponownie radosny głos! Szybciej! Jesteś najsilniejszy i odważny, zawsze możesz nas uratować, z najgorszych koszmarów! I pomożemy ci!

Ukochany synku! Moje słońce! Szybciej się lepiej, a my jedziemy do fantastycznej odległości, szukaj magicznych przygód! Nie ma takich chorób, które mogłyby zatrzymać takiego silmę, jak przez długi czas!

Życzenia o odzyskaniu pracownika (szef)

Jeśli chcesz powiedzieć kilka słów osobie, która nie jest w kręgu intymnej komunikacji, należy przestrzegać pewnych środków ostrożności. Jeśli nie znasz jego spraw, lepiej jest mówić (pisać) ogólne słowa. Zastanów się, że niedbały wyraz może poważnie zaszkodzić człowiekowi, pogarszając jego ogólny stan, a tym samym spowolnić poprawkę.

Przykłady

Szanowni Państwo … Zespół silnie odczuwa nieobecność w pracy. Nikt nie może tak łatwo i po prostu rozwiązać złożone problemy, stale bombardować naszą organizację. Tęsknię za mądrą radą, błyskotliwymi dowcipami. Bardzo chcę cię wkrótce zobaczyć w pełnym zdrowiu, aby potrząsnąć odważną ręką! Życzymy dobrego zdrowia, a ta choroba, której niewątpliwie wygrasz, będzie ostatnią. Niech kolejne lata szczęśliwe zastąpią obecne złe zdrowie!

Drogi … Cały zespół roboczy wysyła pozdrowienia i pragnie szybkiego odzysku. Dusza, jesteśmy z wami, wspierając was w tym procesie. Szczerzemy się martwimy dla Ciebie, czekamy na Twój najszybszy powrót do zdrowia! Bez Twoich pierwotnych pomysłów nie możemy poradzić sobie z pracą! Przyjmij nasze serdeczne życzenia najszybszego zwycięstwa nad chorobą! Żyj proszę, zdrowie i szczęście!

Pozdrowienia po operacji

Drogi … Miałeś poważny test. Współczujemy się z wami i mamy nadzieję, że siła Twojego ducha pokona niesprzyjające okoliczności. Na pewno będzie lepiej! Życzymy, abyś nie stracił pozytywnego nastroju i optymizmu! Niech nieprzyjazność wosknie jak poranna mgła, a jasne słońce szczęścia zaświeci się na horyzoncie!

Pragnie szybkiego odzyskania ukochanego

Najbliższa osoba powinna mówić szczerze i kochającym słowem. On już wie, ile masz doświadczenia. Powiedz, że kochasz, zawsze jest właściwe. Energia tego słowa jest czasem lepsza niż jakakolwiek lekarstwa. Na przykład: "Moim ulubionym! Kiedy czujesz się źle, na niebie nie świeci jedna gwiazda. Wszyscy, tak jak Słońce, tęsknią za mną! Dobrze się wkrótce. Nie opuszczaj planety bez światła! Szczerze proszę o zdrowie, aby wrócił do swego pana!