432 Shares 8819 views

Gdzie inwestować milion: opcje

Zasłużyłeś dużą sumę pieniędzy, której wysokość jest wyrażona w sześciu, a nawet więcej numerów? Gratulacje! Teraz trzeba myśleć o tym, gdzie umieścić milion, ale że również przyniósł dochód!


Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl często osoby – wpłacić pieniądze w banku do depozytu. Najbardziej wiarygodne i bezpieczne środki. Chociaż nadal nie zapomniał o sytuacji, co wydarzyło się w latach '90 … oczywiście, struktura bankowy zmienił się od dłuższego czasu, depozyty obywateli podlegają obowiązkowi ubezpieczenia, w przypadku upadłości banku na pewno wróci 700000 z zainwestował milion. I można wrócić wszystko – wystarczy podzielić pieniądze na pół i przechowywane w różnych bankach. Analitycy pytania obywateli o tym, gdzie inwestować miliony, spotkać – w lokaty bankowe, ale jest podzielony na kilka depozytów w różnych walutach i wyborze banku z udziałem państwa. Jest to najprostszy i najmniej ryzykowny sposób.

A jeśli chcesz, aby upewnić się, że pieniądze nie tylko zachowane, i przyniósł niewielki dochód pasywny i „pracował” i przyniósł wiele więcej? Gdzie inwestować pieniądze można w takim przypadku? Eksperci radzą, aby zwrócić uwagę na inwestycje w papiery wartościowe. Statystyki pokazują, że w ciągu ostatniego stulecia rentowność giełdzie, czyli dochodzie, niemal dwukrotność stopy inflacji, i to jest – tak naprawdę to czysty zysk! To rodzi wiele pytań – ryzyko, zwrotów, gwarancji i główne pytanie gdzie. Zainwestowali miliony w całości w akcje tej samej spółki będzie co najmniej głupie. Zawsze warto mieć zapas „rezerwa”, które mogą być przechowywane w tym samym lokaty bankowej, w nagłych przypadkach, gdzie było wziąć trochę.

Ryzyko – szlachetna sprawa, ale pozwalają mu rękę może nie tak często, nasi rodacy wolą mieć przed oczami istotny wyraz ich mocujący. Na pytanie, gdzie zainwestować milion, 99% obywateli są odpowiedzialni – w nieruchomości! Jest to zrozumiałe – przed kryzysem, ceny mieszkań rosły skokowo, a więc tych, którzy mają w swoim arsenale „inwestycje w nieruchomości” w postaci mieszkań, można łatwo sprzedać go w fantastycznej cenie lub otrzymać dodatkowy dochód miesięczny dovolno- nadal przyjemny rozmiar. Do tej pory ceny ustabilizowały się i poprawy ich porównywalności ze stopy inflacji, tak że tego typu inwestycji jest podobna do depozytu bankowego – świadczenie nie jest tak wielka, w przeliczenia gotówki! Oczywiście, jeśli w tej chwili masz zdejmowaną obudowę, to rozwiązanie jest oczywiste – trzeba rozwiązać problemu mieszkaniowego.

Były to najczęściej i najbezpieczniejszych metod ochrony i zwiększenia jej kapitału. Jednakże, istnieje wiele opcji – otwarcie własnej działalności gospodarczej, zakup złota i innych metali szlachetnych, wejście w zupełnie nowych środków finansowych, które obiecują duże zyski w krótkim czasie, i tak dalej. Dlatego też, zanim w końcu zdecydować, gdzie zainwestować milion rubli, rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” więcej niż raz, ponieważ jest bardzo łatwo stracić, a odbudowa może trwać cały rok!