274 Shares 9384 views

Kristian Sleyter: filmografia i najlepsza praca

Kristian Sleyter urodził się 18 sierpnia 1969 roku. Wychowywał się w rodzinie artystycznej, jego ojciec był aktorem, a matka – reżyser za wybór do tej roli. Dlatego wybór zawodu została określona. Jego młodszy brat działał również w filmach, ale to jest mniej znany. Kristian Sleyter, którego filmografia obejmuje ponad sto ról w filmie, działa również jako producent, reżyser.


Weź udział w broadwayowskiej produkcji, zaczął z 8 lat. Pierwszą rolę w filmie zagrał w 1985 roku, ale znany ze swej strony w „Imię róży” wspólnie z S. Connery. Aktor szczyt popularności nastąpił w latach 90-tych ubiegłego wieku. Obecnie jest strzelanie w serii. Oraz w prasie najczęściej wydaje się, ze względu na skandale, kobiet i alkoholu. Poniżej najpopularniejsze filmy z Christian Slater.

„Imię róży”

Film fabularny jest zdefiniowany jako kryminału średniowiecza. Nie kusi dźwięk? Za oknem 1327, mnich franciszkański w towarzystwie młodego nowicjusza bada serię tajemniczych zgonów wśród duchowieństwa w klasztorze benedyktyńskim. Wkrótce poszukiwanie prowadzi go do starożytnych rękopisów są starannie chronione przez mnichów. Być może to właśnie rozwiązanie polega straszny wszystkich zgonów. Rola odgrywana przez młodego początkującego 17-letni Kristian Sleyter (Christian Slater), filmografii który w tym czasie był tylko początek.

„Dzikie serce”

Melodramatyczny taśma (obraz na zdjęciu powyżej) z elementami komedii zanurzyć się w kompletnej historii miłosnej. Caroline pracuje jako kelnerka w niewielkim barze, ale tutaj do pracy, Adam. Nieśmiały i skromny, dał żadnego znaku, że dziewczyna lubi ukrywać swoich uczuć i zakłopotany nawet rozpocząć rozmowę. Pomógł przypadek: jedna noc dziewczynka została zaatakowana, a Adam uratował ją. Główną rolę odgrywa Kristian Sleyter. Filmografia aktora nie jest tak bogaty w romantycznych rolach, więc należy zwrócić uwagę na „Wild Heart”, zwłaszcza ze względu na udział aktora otrzymał jego pierwszą nagrodę MTV w kategorii „najbardziej pożądanych Man” i „Najlepszy pocałunek”.

„Wrzosy”

Genialny duet działający z młodą Winona Ryder dał widzom ciekawy i dynamiczny film. Akcja przestępstwo dramat rozgrywa się w szkole. Zasady i procedury ustanawia pewną grupę kobiet, które nazywają siebie „Wrzos”. Veronica należy do wąskiego grona wybrańców, jednak ich „polityka” ona nie podoba. Doświadczenia dzieliła z nowym przyjacielem Jasonem. Zaprasza ją przedzielić z smug, ich zabić i wystawiać wszystkie samobójstwa. Dziewczyna biorąc wszystko jak żart, nawet zgadza się z tą pomocą. Jednak sprawy przybierają poważny obrót, gdy pierwsza ofiara. Kino po kilku dekad nie traci swoje znaczenie w sprawach dzieci i młodzieży okrucieństwa. I być może jest to jedna z najlepszych ról grał Kristian Sleyter. Filmografia aktora uzupełniane gotówki i przyniósł mu popularność filmu.

„Wywiad z wampirem”

To film, który oznaczał początek romantyzmu w historiach o wampirach. Ekranizacją pierwszej książki pisarza serii E. Rice wywołał duże zainteresowanie i późniejsze uznanie publiczności, ale krytycy traktować go bardziej cool. Film rozpoczyna się w czasach współczesnych. Na progu dziennikarza, który jest zawsze w pogoni za sensacją, pojawia się wampir. Chce powiedzieć światu historię jej długie, ale, niestety, nieszczęśliwe życie. Pełni rolę dziennikarza Kristian Sleyter, którego filmografia straci to „perła”, gdyby nie nagła śmierć aktora już zatwierdzone River Phoenix.

"Basil"

Historyczny romans z młodym chłopcem Jared Leto, Kler Forlani i Christian Slater. Basil – jest głównym bohaterem, otwarta na świat i ufny. Należy do wyższych sfer. W tej samej chwili, kiedy dowiaduje się, pierwsza miłość, będzie on w obliczu zdrady. Bazylia odkrywa, że stał się obiektem dobrze zaplanowanej zemście. W decydującej walce będzie musiał decydować o swoim losie. Widz biegnie z nim niemal całe życie, od małego chłopca do szanownego pana.

"Broken Arrow"

Aktor Kristian Sleyter, filmografia, życiorys, który składa się z wejścia i upadki w tym filmie, aby uzyskać szczęście za ogon. Taśma (ramka na zdjęciu poniżej), powitały z wielkim zainteresowaniem. Nadal, mimo wszystko w środku działki – konfrontacja Travolta-Slater. Ten zabawny thriller na starym tematem jak przyjaciół w jednej chwili stają się wrogami. A jeden z nich już stoi po stronie kłamstwa i szantażu, a druga próbuje ratować siebie i innych. Na prezentacji nagrody MTV Movie brał udział w trzech nominacjach: „Best Villain”, „najlepsza walka” i „Best Action-scene”, ale niestety nie wygrała w żadnej.

W Skarbonka słynnego aktora – nie tylko filmy. Kristian Sleyter, pełna filmografia która obejmuje ponad 100 dzieł, a usuwa się w serii. Jednym z najbardziej udanych projektów – „Mr. Robot”. Film jest o programistę, który cierpi socjopatii. Niewiele wahanie, postanawia, że najlepszym zawodem pozwala dowiedzieć się od ludzi, będzie dla niego haker. Ale gdzie aktualności technologia spotkać dużo pieniędzy, jest nieunikniony konflikt interesów.

Ale seria „A Beautiful Mind” wbrew oczekiwaniom, stał się jednym z najbardziej niefortunne w karierze aktora. Pokazuje seria pilot odbył się w 2014 roku. Jest to historia dwóch braci, którzy zorganizowali specjalną agencję do udzielenia pomocy ludziom w bardzo specyficznych sytuacjach. Publiczność zareagowała na premierze zimnem, a projekt został anulowany po pięciu odcinkach.