383 Shares 4615 views

Lek „Diferelin”. Instrukcje użytkowania. Wskazań.

Preparat „Diferelin” (0,1 mg), przypisany gdy niepłodności do stymulacji owulacji. Lek stosuje się w połączeniu z gonadotropinami do zapłodnienia i następnie przeszczepieniem zarodka.


Lek „Diferelin” (3,75 mg) podaje się w przypadku raka prostaty i jego konsekwencje (w przypadku, gdy tłumienie testosteronu przedstawiono). Lek stosowany w dodatkowej, i narządów endometriozy śluzówki procesów rozrostowych, jak również w endometrium torbiele. Lek „Diferelin” instrukcji zaleca raka piersi (gdy hormon jest pokazany na rysunku) i mięśniaka macicy. Lek jest wskazany do przedwczesnego dojrzewania płciowego u dziewcząt do chłopców i osiem lat do dziesięciu lat. Lek jest pokazane w połączeniu z gonadotropinami sztucznego odtwarzania owulacji warunków, w celu zapłodnienia i następnie przeszczepieniem zarodka.

Preparat „Diferelin” (11,25 mg) pokazano w gruczolakoraka prostaty skomplikowany z przerzutami, raka piersi, a na zewnątrz narządów endometriozy. Lekarze przepisujący lek i przedwczesne dojrzewanie (seksualne) u dzieci.

Lek „Diferelin”. Instrukcje użytkowania

Lek jest przeznaczony do podawania domięśniowego i podskórnego.

Oznacza „Diferelin” (0,1 mg) stosuje się w połączeniu z gonadotropinami. Podskórne zastrzyki wykonywane są raz dziennie. Poczynając od drugiego dnia leczenia cyklu menstruacyjnego (równocześnie ze stymulacji jajników) i kontynuuje aż do dnia przed zaplanowanym indukcji owulacji. Tak więc, średni czas stosowania leku – od dziesięciu do dwunastu dni w próbie.

Lek „Diferelin” (3,75 mg), przedłużone (wydłużony) działania w raku prostaty i jego następstw podawać domięśniowo raz na cztery tygodnie. Czas trwania leczenia zależy od lekarza prowadzącego.

W endometriozy, endometrium zjawiska przerostowe, endometrialne torbiele medycyna „Diferelin” Podręcznik zaleca podawać domięśniowo raz przez 3,75 mg co cztery tygodnie. Konieczne jest, aby rozpocząć leczenie w ciągu pierwszych pięciu dni cyklu menstruacyjnego. Czas trwania narkotyków „Diferelin” instrukcji zaleca zainstalowanie zgodnie z dodatniej dynamiki objawów klinicznych, ale nie więcej niż sześć miesięcy.

Niepłodność tradycyjnie stosuje się pojedyncze wstrzyknięcie domięśniowe w drugim dniu cyklu miesiączkowego. Aby osiągnąć przysadki rozpoczęcia odczulanie do korzystania (równoległe), gonadotropin (zazwyczaj piętnastego dnia po dawkowaniu „Diferelin”).

mięśniaki macicy rozpocząć leczenie w ciągu pierwszych pięciu dni cyklu. Wprowadzenie odbywa się co cztery tygodnie. Dla pacjentów, u których operacja jest wskazany czas trwania leczenia wynosi trzy miesiące dla tych operacji nie pokazano – na sześć miesięcy.

Przedwczesnego dojrzewania dawki (jednorazowa iniekcja) są określone w odniesieniu do wagi z prędkością 50 | ig / kg.

Przeciwwskazania

Leki iniekcyjne „Diferelin” i ciąża i laktacja nie są kompatybilne. Nie jest również podawać lek w nadwrażliwości na składniki.

Medycyna "Diferelin". skutki uboczne

Podawanie leku może prowadzić do różnic w reakcji poszczególnych pacjentów. Kobiety, na przykład, często skarżą się na ból podbrzusza, uczucie dyskomfortu w miejscu wstrzyknięcia. W niektórych przypadkach, oznaczony jako „przypływy”, dreszcze, zaburzenia snu.

Przed powołaniem leku „Diferelin” lekarz powinien poinformować pacjenta o możliwych niepożądanych do identyfikacji obecności lub braku przeciwwskazań.