865 Shares 2037 views

Najdroższe marki świata. Lista z najbardziej znanych i popularnych marek w świecie mody

Modern Warfare marka jest prawie nic dziwnego. Ogromne przedsiębiorstwa stale walczyć o miejsce pod słońcem, stale udoskonala swoje produkty i wprowadzając innowacje w procesie produkcyjnym. Uzupełnić popularnych marek na świecie i zdobyć miejsce w rankingu nie jest tak łatwo. Firmy krajowe, niestety, jeszcze nie udało. W tym artykule będziemy mówić o tych znanych marek, które zajmują czołowe miejsca w różnych rankingach.


Samochody

Jakie są najbardziej znane marki na świecie w tej kategorii? Na szczycie listy jest zajęta przez takich marek samochodów jak BMW, Mercedes-Benz, Toyota. Trzy dane firmy zawsze idą w parze, okresowo zmienia miejsca i zajmuje ostatnie miejsce w pierwszej dziesiątce (ale to nie jest źle!). Główne kierunki rozwoju: orientacja sprzedaży we wszystkich krajach świata, reklamy, poszukiwanie nowych typów klientów. Trochę dalej od głównych pozycji w rankingu jest marka Honda, który został niedawno ukierunkowana na utrzymanie starych klientów, aby nie szukać nowych. Ale doprowadziło świat motoryzacyjny, marki GE, która nie jest zbyt dobrze znany na rynkach byłego Związku Radzieckiego. Zdobyła zwycięstwo po postanowił zabezpieczyć swoje maszyny i oprogramowanie do łączenia ich w Internecie. Posunięcie to było ryzykowne, choć całkowicie udany. Do tego firma trafiła bliżej numer jeden rankingu.

komputery

światowych marek z powodzeniem uzupełniać firm, które produkują oprogramowanie dla komputerów PC. Tak więc, w rankingu jest koniecznie Intel – „workhorse” firma, która pomyślnie rozwijać i zachęcać konsumentów dobre ich napełniania Niezmiennie w rankingu zajmuje czołowe miejsce, Microsoft, chociaż dokładnie, kto był lub jest jej prezes. Szybka reakcja na wszystkich innowacji, pełny komputer spokój mody – wszystko, czego potrzeba, aby nie iść z góry i być na czele. I nagle podszedł do najbardziej znanych marek na świecie dzięki programu Google Google Glass.

sprzęt

Najlepsze marki w świecie sekcja „Technologia”, jak zawsze, Apple dodaje. Ona zawsze bierze czołowe pozycje, w pełni zaspokoić pragnienia i potrzeby swoich klientów. On stara się nadążyć za nią i Samsung. Firma poczyniła ogromny krok naprzód po przekierowują do Apple, z naciskiem na relacje swoich produktów. Komputer HP jest firmą odzieżową, która posiada również czołowe pozycje.

dzieci

Najbardziej znanym i zawsze zajmuje pierwsze miejsce w szeregu najlepszych marek – Disney. On jest zawsze w środku akcji, znajdując coraz więcej szans na wygraną uwagę Ludowej. Nawiasem mówiąc, produkty firmy koncentruje się nie tylko na dzieci (choć, prawdę mówiąc, głównie do nich), ale także do dorosłych, którzy są gotowi do zabawy pewną ilość czasu. Oprócz centrów rozrywkowych, zabawek i kreskówek, ta firma produkuje różnorodne pokazy i gry wideo.

żywność

Lista najdroższych marek na świecie są często prowadzone przez Coca-Cola Company. Ona została pobytu na szczycie wśród zwycięzców, od czasu do czasu zmieniając swoje miejsca. Stało się to, na przykład, w 2013 roku, kiedy to po przywództwo trzynastoletni firmy ustąpił innych wartościowych marek. Jednak w tym samym czasie, Coca-Cola otrzymała kolejną prestiżową nagrodę, stając się najbardziej twórczy uczestnikiem rynku w danym roku. Jeśli chodzi o jedzenie, to dodaje, najlepsze marki McDonald – firma, która jest gotowa do paszy każdy na świecie. Ogromny krok naprzód jest po zdecydowaliśmy się na różnych nowych potraw, wprowadzając ich menu oferuje dania z krajów, w których znajdują się jego restauracji.

artykuły gospodarstwa domowego

Wypełnia firma marka Gillette świat, zawsze jest w pierwszej dwudziestce. Produkty firmy skupiają się nie tylko na mężczyzn, ale również kobiet. Szczególny popyt na produkty dać szybko rozwijających się krajów na świecie, gdzie marka ta ma szczególny sukces. To, na przykład, w przypadku Indii i krajów byłego Związku Radzieckiego.

akcesoria

I, oczywiście, jak można zrobić bez świata mody? Znane marki z całego świata jest również w tym dziale towarów. Na przykład, wiodące pozycje w świecie akcesoriów zajmuje Rolex szwajcarska firma, która ma już prawie 110 lat produkuje zegara. Produkcja z nich nie jest tanie, ale jakość jest różna. I to akcesorium – integralną częścią każdej udanej i szanujący się człowiek. Ta lista jest absolutnie niezbędne do przeprowadzenia Louis Vuitton – jedyną firmą, która zajmuje wiodącą pozycję w świecie mody w światowych rankingach. Specjalizuje się w produkcji głównie toreb i walizek, a także innych akcesoriów i odzieży. Najdroższe marki świata i jest prowadzony przez Prada. Jego historia rozpoczęła się w małym sklepie wyrobów skórzanych we Włoszech. Jednak dzięki ciężkiej pracy i chęci pracowników jest dziś dobrze znana marka, która jest rozpoznawana na całym świecie. Firma specjalizuje się w skórzanych rzeczy, produkuje torby, czapki, ubrania, buty, wiele różnych akcesoriów. Blisko do niego jest przez charakter i firmy Gucci, który zasłynął w latach 60. ubiegłego wieku. Teraz robi akcesoriów skórzanych, odzieży, a także biżuterię i perfumy. Ratingi jest także francuska firma i Hermes, która produkuje oryginalne torby i szaliki. Odsetki dla wielu może wydawać się, że firma początkowo specjalizuje się w produkcji wiązek i uzdy dla koni, o czym świadczy jej i logo.

odzież

Ta sekcja jest obowiązkowa dla tych ludzi, którzy podążają w świecie mody. Więc kto zajmuje czołowe pozycje w rankingu marek ze świata mody? Jest to firma Chanel. Dość dawno temu drobna, ale bardzo wytrzymały Koko miały ogromny skok w świecie mody damskiej, powodując panie porzucić niewygodnych Prim sukienki w zamian za stylowe i praktyczne męskich spodniach. Od tego czasu, firma ta nie stracić swojej pozycji i jest teraz w górę rankingów. Odzież marki Armani preferowane przez wielu osobistości ze świata show-biznesu. Ponadto marka jest dostępna dla młodych ludzi, którzy chcą pozostać modne. Orientacja dla wszystkich grup wiekowych – Ten koń to marka. Więc jak możemy ignorować znanej marki Dior, który stał się znany opinii publicznej na samym początku ubiegłego wieku? Jest to nie tylko wielkie ubrania, ale także ekskluzywne zapachy, wysokiej jakości kosmetyki – wszystko może być potrzebne współczesnemu człowiekowi, aby zawsze być modne. Dostępny w cenie jest również znany w Europie, ale stopniowo zyskuje ziemi w dawnym ZSRR marki H & M. Są to ubrania dla każdego smaku, który będzie odpowiadał wielu ludzi w wielkim stylu. Ponadto jest bardzo łatwo dostępne do ich ceny. Dzięki tej marki można zawsze pozostawać na wysokości mody i być stylowy mężczyzna. Wygodne i praktyczne ubrania w stylu sportowym oferowanym przez Nike, który jest dość długi czas, posiada wiodącą pozycję w sprzedaży. Odzież miejskiego stylu oferuje wszystkie znanej firmy Calvin Klein, których produkty kochany przez wielu ludzi na całym świecie. Zupełnie seksualności i kobiecości jest oczywiście tajemnicą Spółki Victoria, która produkuje głównie bielizny damskiej, ale się nie kończy. A dla fanów jasności i ekscentryczności jest zupełnie jak Dolce & Gabbana. Ich ubrania zawsze nadążać za nowymi trendami w modzie, ma szeroką gamę kolorów i różnych druków, co jest bardzo przyjemne nie tylko młodzieży, ale również do wszystkich dzielnych ludzi.