857 Shares 1203 views

Kurtki panna Fofo: jak wybrać, opieki i informacji zwrotnej na temat jakości

Zima – czas magicznych wydarzeń i ciekawych zajęć. Spacery, narty, zima sesja zdjęciowa, i po prostu idzie do sklepu na śnieżnobiałą śnieżki – przyjemność. I ta przyjemność nie chmurzy przekłucia przez zimny wiatr. Aby to zrobić, trzeba kupić dobry top odzież zimową, która uratuje przed zimnem.

Wybór odzieży zimowej

Różnych paltishek, kurtki i płaszcze w czasach żenujące. Nie wiemy na pewno, co najlepiej ciepłe, jak i pod względem cen nie będzie bardzo zastraszające. Futra – to drogie, ładne i ciepłe. Ale z dziećmi na dworze nie wybrać się na spacer, i to będzie trudne i niewygodne tam transport publiczny. Tak i Aktywności całkowicie zaprojektowany dla wybiegu mody w luksusowym futrze. W tym przypadku mamy do wyboru różne dół kurtki. Ten artykuł będzie mówić o cechach tej części garderoby wyboru i porównywania ustawień zalecanych do tych, które kurtki panna Fofò.

Co powinno być wypełnienie piór łóżku?

Nazwa „kurtka” oznacza, że produkt wykonany jest z puchu. Ale na naszym rynku istnieją takie kurtki i napełniania syntetyczny, który ogrzeje znacznie gorzej. W celu zrozumienia „content” małe rzeczy, trzeba najpierw spojrzeć na jego etykiecie i zrozumieć napisane. Na tej pierza łóżko oznaczałoby napis Down – co oznacza w języku angielskim na „puch”. Wtedy można mieć pewność, naturalności i przewodności cieplnej kurtkę. Nawiasem mówiąc, wraz z kłaczkami, w skład wypełniacza, istnieje również piór. Etykieta musi być określony stosunek dwóch przez ukośnikiem. Im większa ilość puchu, kurtka cieplej. W tym momencie powinieneś pomyśleć, w jakim celu chcesz go używać. Na zimę nie jest zimno, a miasto od krótkich spacerów odpowiedniego 50/50. Dla aktywnego zimowego wypoczynku na świeżym powietrzu ilości puchu korzystnie nie mniej niż 80 procent. Kurtki mają pani fofo 70/30 wypełniacz. Oznacza to, że aż do 70 procent to. Ta kurtka ogrzeje nawet w ciężkich mrozów, a zimą wieczorny spacer w parku nie pozostawił złe wspomnienie zimna.

Wykończenie i wyposażenie pióro

Funkcjonalne i dekoracyjne szczegóły muszą dobrze trzymać, wyglądać wiarygodne, nie jest stworzenie wrażenia dysponowania. Sprawdź, w jaki sposób pies spacery piorun, nie utknąć tam na kilka segmentów, kurtki, czy wykładania zazhevyvaet. Idealnie, kurtka w dół należy dołączyć torbę z zapasowym zestawem przycisków.

Futro i kaptur musi być rozpięty na mycie było bardziej komfortowe. Sam futro musi być dobrej jakości, lub kilka tygodni skarpety on zauważalnie łysy, a to zgodzą, zepsuje cały wygląd. No i naturalność – nie ostatnie słowo na jakości. Oczywiście, naturalne mehovushka i ładnie wygląda, a mniej zelektryfikowana. Kurtki panna Fofo posiada naturalne futro szopa i lisa.

Linie, oczywiście, musi być na najwyższym poziomie. Brak wątków wystające. Na podłogach, rękawy i kaptur pożądany jest elastyczny lub sznurek na zimno nie jest wsunął pod jego płaszcz. Kurtki panna Fofo wyposażone i jedno i drugie.

Jak dbać o kurtki w dół?

Panna Fofo – kurtki, których opinie zajmować się przede wszystkim z wyglądem, potrzebują odpowiedniej opieki, w przeciwnym razie wszystkie ich piękno odparować. Tak więc sytuacja jest z każdą inną rzeczą. Przemywania można w temperaturze nie wyższej niż 40 ° C, tylko w trybie ręcznym. Moczyć w każdym razie niemożliwe. środki czyszczące muszą być dobrane właściwości antybakteryjne, poza puch mikroorganizmów zavedutsya które powodują nieświeży oddech. W pralce umieścić parę piłek, stół do ping-ponga, a nie po cenach dumpingowych w dół, a po zakończeniu procesu zmywania natryskowego hydrofobowa.

Panna Fofò, kurtki: opinie

Najbardziej uderzającą zaletą tej dół kurtki – to jego wygląd. Na tle on anonimowa zima odzież wyróżnia się wielkością, piękne futra i zdolność podkreślić figurę. Marka jest dość znany w średnim przedziale cenowym. Tak że fałszerstwo nie jest najlepsza jakość od dawna nabyte. A ponieważ kurtka damska opinie panna Fofo jest zróżnicowana. Osoby, które natknął się na fałszywy nie jest najlepszej jakości, mówić negatywnie o marki jako całości. Szczęśliwi posiadacze oryginalnego stylu i podkreślają ciepło tej rzeczy. Czysty puch i futro nie często zobaczyć na tym rynku w przystępnej cenie. W oryginalnym dodatniego sprzężenia zwrotnego.

Kurtka puchowa panna Fofo: Jak wybrać rozmiar

Wymiary puhovikov dane mogą być określane w sklepach na dwa sposoby, które rosyjskich i europejskich rozmiarach. W pierwszym przypadku, widzimy, że są znane figury 42, 44, 46, w drugim – XS, S, M, L. Jest to w zasadzie takie same, tylko różne oznaczenia na etykiecie. XS europejskie pasuje naszą 42. W odniesieniu do objętości figur: na obwodzie klatki piersiowej mniej niż 88, obwód bioder do 96, przeznaczony do kurtki, aby zwiększyć do 164 cm rozmiar S – nasz 44-46 .. Parametry: 90-96 Obwód klatki piersiowej, popręg biodrowy 100-104. Kwota ta jest obliczana na wzrost 164-170. I tak rośnie w standardowym zakresie rozmiarów.