480 Shares 5373 views

Testamentowe zapis i układania

Co to jest zapis testamentu i układania? A jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma podobnymi koncepcjami? Legacy – jest to jeden z możliwych wariantów testamentowych, w którym spadkodawca może pozostawić osobie trzeciej wszystkie nieruchomości, które nie są zawarte w ogólnej masie spadku. Jednak może on pozostawić porządek w którym spadkobierca przyszłość spoczywa w szereg zobowiązań dotyczących realizacji określonych działań. Tylko podlega dziedziczeniu tych działań może przejść w ręce następcy.


Na przykład, zapis będzie wniosek, o którym mowa w wyświetli miesięczne pieniądze do domu dziecka lub osobie trzeciej. Spadkodawca może wymagać wykonania konkretnych usług – na przykład, aby postawić pomnik mojej babci, do wykończenia domu, lub tymczasowo przenieść prawa do korzystania z nieruchomości. Na przykład, spadkodawca może wydać spuściznę do mieszkania na rzecz swojego bratanka, pod warunkiem, że matka siostrzeniec będzie żyć aż do śmierci, a dopiero potem wejść w jego bratanek dziedziczenia.

Dziedzictwo wszystko dostarczane do spełnienia warunków, które zostaną określone w woli. W zasadzie, wszystko może być dziedzictwem. W razie potrzeby, spadkodawca może wyznaczyć osobę, której obowiązkiem będzie przekazywany, jeśli pierwszy spadkobierca nie będzie w stanie ich spełnić. Na przykład, spadkodawca może pozostawić siostrę starszych, pod warunkiem, że będzie to miesiąc przenieść określoną kwotę na fundusz bezpańskich zwierząt. Jeśli siostra umrze przed ogłoszeniem woli, lub jednocześnie z spadkodawcy lub dziedziczenia praw i obowiązków na transfer powinien udać się do swojego syna.

Dziedzictwo nie jest wiążąca w kilku przypadkach:

  1. Kiedy następca opuszczony jego wydajność, a zatem spadek.
  2. Kiedy zmarł przed otwarciem spadku.
  3. Kiedy spadkobierca stwierdzono niegodny i pozbawiony dziedzictwa.
  4. W ciągu trzech lat nie wykonuje swoje prawo.

Czym różni się od zapisem testamentu układania? W zasadzie, te koncepcje są bardzo podobne. Podobnie w przypisaniu testamentowego dziedzica który przyjął spadek, nakłada szereg obowiązków. Inną rzeczą jest to, że zobowiązania te nie są z natury materialnej, ale raczej są dobrem publicznym. Na przykład, w testamentowego babcia układania może wskazywać na potrzebę wglądu go po śmierci zwierzę lub dbać o kwiaty. Jeśli okaże się, że zwierzęta nie mają odpowiedniej opieki, mogą zostać wycofane wraz ze środkami, stanowisko w sprawie treści. Oczywiście, jeśli będzie stosować kolory do odparcia opiekę będzie trudne.

Drugą różnicą jest to, że w przypadku testamentowego r konkretnej osobie, który wydał rozkaz nie jest określona. Innymi słowy, jeśli spadkobiercy dwa, trzy, testamentowych wprowadzaniu rozprowadzane wśród nich proporcjonalnie do ich udziału w spadku.

Trzeci różnicą jest to, że wykonanie testamentowy adzenia przekazywane w kolejności rzędu w przypadku śmierci lub zrzeczenie dziedziczenia bezpośredniego zmarłych. Innymi słowy, jeśli dana osoba jest przekazał synowi przenieść do biblioteki miasta i obszerny zbiór książek syn umiera wkrótce po ojcu, nie czekając na otwarcie spadku, jego dzieci powinny spełniać wolę swego dziadka (oczywiście jeśli są one okazały się spadkobiercami jego syna). W przypadku spełnienia warunków Legacy of duty spadkodawcy nie przechodzi przez dziedziczenie tylko wtedy, gdy nie jest określona osobno.