764 Shares 7114 views

Jak gotować filety z kurczaka w wielowarstwowym polarisie

Naczynia z piersi kurczaka były zawsze bardzo miękkie i przyjemne. Warto jednak zauważyć, że białe mięso, gotowane w wielowymiarowej, staje się nie tylko łagodne, ale także zachowuje maksymalną ilość składników odżywczych.

Filet z kurczaka w wielowarstwie: niezbędne składniki

 • Czosnek zielone ręce – osiem sztuk;
 • Piersi z kurczaka – siedemset gramów;
 • Cebula – cztery główki;
 • Sól kuchenna – jedna pełna mała łyżka;
 • Olej słonecznikowy – pięć łyżek;
 • Majonez wysokokaloryczny – siedemdziesiąt gramów;
 • Świeże pomidory – pięć małych kawałków;
 • Marchewki – cztery małe kawałki;
 • Ostre przyprawy – woli i smaku;
 • Ziemniaki – trzy duże bulwy;
 • Zucchini młodych – jedna mała rzecz.

Naczynia w multiwarice "Polaris": przetwarzanie głównych składników

Aby taki obiad był smaczny i soczysty, zaleca się kupić piersi z kurczaka z tłuszczu kraju . Muszą być spłukiwani dobrze w ciepłej wodzie, a następnie oczyszczać skórę, chrząstki i kości. Pożądane jest pocięcie mięsa na małe kawałki, ale jeśli to pożądane, można je ugotować i całość.

Po przetworzeniu filetu należy przygotować warzywa. Tak więc trzy duże bulwy ziemniaka, marchew, cukinia i cebula muszą być dokładnie myte w gorącej wodzie, a następnie czyszczone z łuski i łupiny. Następnie należy obciąć obrane warzywa i świeże pomidory w okręgi o grubości nie większej niż 0,7 cm.

Filet z kurczaka w wielowarstwowym: obróbka cieplna mięsa

Przed przygotowaniem takiego naczynia zaleca się smażenie piersi z kurczaka z wyprzedzeniem . W tym celu całość lub posiekane mięso należy umieścić w wielowarstwu razem z solą, pieprzem i olejem słonecznikowym. Następnie kuchenka musi być ustawiona w trybie "Frying". Okresowo mieszając kurczaka, należy poczekać, aż pokryje się apetycznym skorupą. Potem można zacząć układać resztę składników.

Filet z kurczaka w wielowarstwowym: formowanie naczynia

W górnej części palonego białego mięsa należy układać następujące produkty w warstwach:

 1. Cebula.
 2. Rozdrobnione bulwy ziemniaka.
 3. Świeże marchewki.
 4. Młoda cukinia.
 5. Dojrzałe pomidory.

Filet z kurczaka w wielowarstwowym: końcowy etap przygotowania

Należy zauważyć, że każda kolejna warstwa warzyw jest potrzebna do soli i pieprzu trochę. Przed zamknięciem pokrywy wielowarstwowej w naczyniu, musisz dodać siedemdziesiąt gramów majonezu wymieszanego ze strzępkami strzępkami czosnku, jedną szklanką przegotowanej wody. Następnie urządzenie kuchenne należy umieścić w trybie "Chłodzenia" przez około półtorej godziny. Warto zauważyć, że w tym czasie nie powinno się w żadnym wypadku przeszkadzać w filecie z kurczakiem z warzywami i ogólnie otworzyć wieko wielowymiarowe.

Prawidłowe podawanie do stołu

Kiedy usłyszysz sygnał końcowy sygnału wielodrożnego, należy go otworzyć, miseczkę pobiera się i cały przygotowany naczynia wkłada się do naczynia. Z górnego mięsa z warzywami zaleca się udekorowanie posiekanymi ziołami i porem. W razie potrzeby można dodać łyżkę świeżej śmietany do naczynia.