139 Shares 5582 views

Uszyć torbę z rękami: prosty oszczędności czy coś więcej?

Wracając do tematu akcesoriów, jest to niemożliwe, aby uniknąć takiego fetysz uznanej damskiej, jak worki. My, dziewczyny, traktować je z lękiem, i daje nam chęć i pieniądze lepiej, a my musimy być nabywane wzdłuż każdej torbie, ale lepiej dwa. I to nie tylko ubrania, ale po prostu dlatego, że są tak … tak … Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja z torby jeszcze smutniejsze niż obuwia: Obuwie posiada duży obszar praktycznego zastosowania, szybko zużywają się, a tym samym konieczność zakupu nowej pary butów tam znacznie częściej. Torebki, dla wielu z nas są bardziej luksusowy niż priorytetową potrzebą – kochamy i kupić wysokiej jakości materiał, i mają tendencję do długo pozostanie w idealnym stanie, bez podania ich właściciel moralne prawo do spędzenia kolejnego sporo pieniędzy na opcjonalnej zakupu.


Ale nie byłoby kobiet, jeśli nie mogli znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Na przykład, dlaczego nie spróbować uszyć torbę z rąk? Trudne jest to tylko na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości nie jest trudniejsze niż szyć jest, na przykład, sukienka lub spodnie: ponieważ worek wzór z rękami na przeważającej części są dość proste, ale styl i nastrój żadnej zestawów worków nie są pewne niesamowite złożoność wykończeniowych i elementów dekoracyjnych i akcesoriów. Tak więc, w celu dokonania torbę z rąk, najpierw trzeba dokładnie przemyśleć jego projekt, dekoracyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, i zgodnie z jego pomysłów, aby znaleźć odpowiedni wzór. Można, oczywiście, i odwrotnie, najpierw wybrać wzór, a następnie rozważyć opcje swojej konstrukcji, ale większość z nas zyskuje torby, właśnie na podstawie ich konstrukcji i materiałów, a dopiero potem zwraca uwagę na cechy konstrukcyjne – ale co za różnica, uszyć torbę z rąk lub kupić? Po tym wszystkim, wynikiem jednej nowej rzeczy – że powinniśmy naprawdę zadowoleni.

Tak, mamy ogólną wiedzę na temat tego, co skutkuje chcemy osiągnąć: musimy wygodny, praktyczny, ale co najważniejsze – piękną torbę. Niezależnie od słabości możemy podawany na skórę, ale zrobić z rękami w workach skórzanych tylko przez tych, którzy specjalistycznych maszyn do szycia. W przeciwnym razie, należy spróbować i nie warto – uszyć torbę z rąk ze skóry, bez uciekania się do maszyny do szycia nie może być: będzie kustarschina straszne. Tak więc, wybór mamy jest małe – sport i letnie torebki: to one są zazwyczaj szyte z tkaniny. Szczególnie atrakcyjną opcją letnie torebki: przychodzi czas do aktywnego życia poza domem, bo piękna pogoda bardzo trudno jest zmusić się do pobytu w czterech ścianach – jeszcze więcej powodów do zademonstrowania nowych ubrań. Ponadto, jest to ciepły czas początku roku każe nam czekać na zmiany i świeżych wrażeń, być śmiały w swoich fantazjach, a zdobyte doświadczenie, a oprócz, a nowa torebka pasuje ten nastrój dobrze. Ponadto torba wzór z rąk, przeznaczony na sezon letni, charakteryzuje się prostotą konstrukcji i proste wykonanie – idealny dla pierwszego doświadczenia. Worki na lato najlepiej użyć grubych tkanin sztucznego pochodzenia – są one najbardziej wytrzymałe na ścieranie. Oczywiście, lato – czas na jasne kolory, tak aby dać pierwszeństwo najbardziej wesołych kolorach. Nie zapomnij o akcesoria, na przykład: dla jasnych toreb plażowych z wyrazistymi kwiatowy wzór idealny wyposażenia ciepłych naturalnych materiałów, drewna i bambusa są szczególnie popularne.

I tak, pomysł uszyć torbę zajęte zupełnie nas: jesteśmy już obecni nowego drobiazg w szczegółach, obserwował więcej niż jedno miejsce, aby znaleźć odpowiednie akcesoria, obejść wszystkie sklepy w mieście, biorąc pod uwagę materiał i odnotowanie, który z nich będzie odpowiedni do zaszywania worków, a jednocześnie i ubrać w grochu. To wszystko pasuje, a potem nadszedł czas, aby rozpocząć. Pobierz odpowiedni wzór, kupić wszystko, czego potrzeba i rozpocząć proces kreatywności, chociaż, jeśli sposób polubowny, to rozpoczęło się długo – bo kiedy śnimy na nowe ubrania, mamy już stworzony, tylko nie na poziomie materialnym. Ale nasza przyszłość torebka urodził się w czasie, a teraz po prostu pomóc jej wdrożenia. Wystarczy trochę cierpliwości i precyzji – i jesteśmy gotowi, aby w pełni przygotowane do spełnienia nowy sezon letni: mamy ekskluzywne rzeczy, kopię którego nie spotkać gdzieś w kawiarni letniej lub nie w nocy można powiedzieć, we własnym biurze. A co banalne zakup nowego worka na zwykłym pieniądze można porównać z tym niezapomnianym proces twórczy, tym bardziej, że doprowadziły do takiego wyniku umysł-dmuchanie?