855 Shares 4235 views

Co snem przygotowuje się do nas: co marzy się kłócić?

Niestety, konflikty, kłótnie, skandale i kłótnie – stark rzeczywistość naszego życia. Każdy z nas w obliczu i nadal borykają się więcej niż raz w życiu takich nieprzyjemnych i stresujących sytuacjach. Oczywiste jest, że nic dobrego nie doprowadzi, i to argument sen, co o tym sądzisz? To, co będziemy omawiać w tym artykule.


Dlaczego sen o kłótni? Sen Miller

Gustav Miller mówi, że podstawowa interpretacja snów, w którym można zobaczyć kłótnie i skandale, mówi o tych lub innych problemów, grożących konfliktów, nieprzewidzianych nieporozumień.

 1. Jeśli sen zobaczyć młode dziewczęta, w życiu zaczną czarny pasek, który działa dość znaczną ilość czasu.
 2. Jeśli taki sen zobaczyć zamężne kobiety – to na wczesnym rozwodu, wiecznych kłótni rodzinnych.
 3. Co sądzisz, co śni kłótnie z obcymi, dla których oglądasz? Nie schlebia sam! Ponownie – w jakim Putnam! Te sny są prekursorem niepowodzeń w pracy, katastrofalne niepowodzenie w biznesie …
 4. Sny, w których dorośli mężczyźni kłócą się, że jesteś zazdrości! Kłótnia kobiet – do złego plotek skierowanej przeciwko tobie. Jeśli kłócić dzieci – czekać na zabawy i entuzjazmu. Kłócić parę we śnie – na dobre wieści.
 5. Miller jest jednym z niewielu komentatorów wyjaśniając, co śni kłótni rodziców. Sugeruje to, że w rzeczywistości będzie wbrew twojej woli brać udział w jakiś skandal. Być może będziesz cierpieć dla własnej głupoty albo z powodu złego charakteru tych wokół ciebie. Nie pozwól im się oszukać, nie stać się ofiarą banalnych okolicznościach!

I co o tym powiemy innych komentatorów, takich jak Evgeny Tsvetkov?

Dlaczego sen o kłótni? Sen Interpretacja Tsvetkov

Evgeny Tsvetkov myśli jakieś sny, w których widzimy skandali, intryg, kłótni i kłótnie, złe.

 1. Kłótnie z bliskimi – do strat i rozczarowań.
 2. Jeśli we śnie jesteś świadkiem żadnej kłótni z kolejnej interwencji w nim, a potem myśleć o swoim wewnętrznym świecie. Fakt, że występują wewnętrzny konflikt między niektórymi aspektami osobowości sprzeczne.
 3. Jeśli śpisz, ale wyraźnie słychać w moim śnie głośnych przekleństw – przygotuj się na mniej lub bardziej korzystna sytuacja dla Ciebie. Będziesz w stanie poruszać się po szczeblach kariery, częściowo pozbyć długu finansowego. Jest to jeden z niewielu pozytywnych interpretacji pana Tsvetkov.
 4. Kłótnie ze swoimi znajomymi mogę powiedzieć tylko jedno: masz coś do stracenia w moim życiu.
 5. Kłócą się z obcymi – do nowych planów, pomysłów i idei. Nawiasem mówiąc, nie fakt, że będą one skutecznie realizowane.
 6. Dziewczyny skandalicznych sny przewidzieć okres ucisku, zamężnych pań – kłótni rodzinnych i rozwodów. Wszystko w taki sam sposób jak w przypadku Millera.
 7. Jeśli marzysz kłócicie z bliskim przyjacielem, należy pamiętać, że planowany wyjazd (przelot) byłoby bezużyteczne, ale ważne spotkanie zaplanowane – to nic więcej niż to strata czasu.

Tak, przyjaciele, przyjrzeliśmy się najczęściej interpretacji co do argumentu snu. W niektórych przypadkach, skandaliczne sny mogą być po prostu normalnym projekcja prawdziwych wydarzeniach: Miałeś sprzeczkę z sąsiadem, i miał ogromny skandal z szefem! Powodzenia!