780 Shares 2822 views

Top pokłady „szaman” do gry Hearthstone

Większość fanów gier karcianych zawsze mają tendencję do szczytu swojej społeczności gry. Pokład szamana w grze Hearthstone jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pokonać przeciwników. Chociaż wiele zależy od szczęścia i totemy, zaprojektowany z pomocą podstawowych umiejętności bohatera, postać ta jest jednym z najprostszych sposobów, aby „same drabiny.” Dlatego specjalnie dla was, patrzymy na górnym pokładzie szamana (Hearthstone).


Tempo Shaman

Zaczniemy rozważenie różnych pokładów z góry legendarny szaman z 1 gracz Loyan. Zespół ten jest oparty na bardzo silne karty, które zostały wydane w aktualizacji „Przebudzenia starożytnych bogów.” Ale zacznijmy nasze najlepsze talie szamana w porządku.

 • Tanie karty będzie przydatna „Rockbiter”, „Squire awangardy”, „Tunel Trogg”, „Płomień żongler”, „Totem Flametongue” i „Totem Golem”. Karty te mają ogromny potencjał w początkowej fazie. Tylko 1-2 Mana można uzyskać różne efekty, które mogą zwiększyć siłę ataku istot. Możemy tylko mieć nadzieję na udane basenie rozruchu i można przyjąć, że na początku inicjatywy w kieszeni.
 • Na środkowym stadium 3-4 mana będzie dostępny potężne stwory i czary. "Burza", "Hex", "Wild Spirit Wilk", "Totem Mana Tide", "tuskarr szaman", "Głowa kultem", "Defender of Argus". Poważna siła walki albo tutaj, ale wszystkie umiejętności wykorzystywane do wspierania tanie stworzenia lub zwiększenia liczby kart i many. Najważniejsze, że szaman może dostać 4 mana – jest „Flaming anonimowa” z charakterystyką 7/7. To zmusza przeciwnika do spędzają najlepiej dizeybly i bafnet zależnych „przeciążenie” stworzeń.
 • Ostatni szaman są dostępne we wszystkich 3 kart. „Młot Przeznaczenia” będzie przeciążeniem, ale nie pozwalają na zakończenie 8 razy słabe stworzenia 2 x. „Żądza krwi” daje wszystkich stworzeń na stole 3 jednostki ataku. Nawet jeśli pokład jest mnóstwo tanich i słabych kart prawie zmieść wroga. „Azure Dragon” przynajmniej wiele warte, ale pozwala osiągnąć dodatkową kartę. A jeśli gra się ciągnie, z „Burzy” usunie z pola bitwy uczciwą liczbę kart przeciwnika.
 • Ostatnia karta należy wyróżnić „coś z głębi”. Główną cechą, która pozwala wygrywać mecze, że „coś” jest warte jeden many mniej za każdy poprzednio zwanego totemu. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy używany umiejętności bohatera, czy nazywa się „tuskarr” lub umieścić totemy mana i płomienia, mogą już być stosowane w trakcie 4-5 „coś” z parametrami 5/5.

Agro

Kolejny na naszej liście pojawia górny pokład rolno-szamana. Ten zestaw kart jest skierowany do pioruna zniszczyć wroga z pomocą tanich kart, które, pomimo „przeciążenia”, pozwalają na stosowanie różnych kombinacji w jednej turze. Główną zaletą tej talii jest jego względna przystępność.

 • Posiadanie wielu podmiotów w jednym wielokąta, gracz jest w stanie zagrać każdy włączyć różne kombinacje. Uruchom grę z najlepszym „Sir Finley …” i zastąpić podstawową siłę bohatera na coś strawnego. „Leprognom”, „przeklinanie sierżant” i „Tunel Trogg” – inna niż bycie tylko jeden mana, ale „Trogg” jest właśnie atut, który jest w stanie „zasnoubolitsya” i zdecydować o wyniku meczu.
 • Najtańszy czar „Błyskawica” i „Zmień szok”, aby pomóc usunąć tanie stworzeń i przeciążenie.
 • Stworzeń za 2 mana trzeba „Totem Golem”.
 • Następnie są cztery czary dla 2 many. „Ax burza”, „Discharge” i „Lawa wstrząs” zostanie usunięty z tabeli wojsk wroga. „Starożytna wiedza” – to świetny sposób, aby szybko uzupełnić malejących zapasów.
 • 3 mana gracz otrzymuje istoty końcowych. "Srebrny Rider", "Feral Spirit" i "Elemental Free". Jako usuwanie zaklęcie używane „Lava Burst”.
 • Osobno należy wspomnieć o "Hammer of the Rock" 5 many.

Niektórzy gracze mogą powiedzieć, że ten deck nie pasuje dobrze w górnych pokładach szamana ze względu na duży wpływ losowości do strony wyjściowej, jak wiele zależy od tego, jak będzie spadać „trogg” czy nie.

miód

Obok naszych najlepszych pokładów szaman wchodzi na pokład, który podjął №1 legendę w październiku. Ten średniej szaman, przeznaczony do długotrwałego gry. Aby go otrzymać, wystarczy tylko wymagać 4,900 kurz.

 • Na początku, trzeba tanią kartę „Tunel trogg”, „Błyskawica” i „pazury ducha.” Następnie – "krew Mage Talnos" "Totem Totem Flametongue" "Golem" i "Portal:. Wiru"
 • Przez trzy many potrzebne są następujące karty: "tuskarr szamana" "Feral Spirit", "Mana Tide Totem", "Burza", "Hex" i
 • Dalej są raz drogich kart na 5+ many. "Qing Long", "Harrison Dzhons", "Knight of Thunder Bluff." I wreszcie, „Żywiołak Ognia” oraz „Coś z głębi”.

kontrola

Najnowszy w naszej górnego pokładu szamana (Hartstoun) zawiera zaktualizowaną kompilację tego samego gracza Loyan. Wraz z nim, on z powodzeniem grał na serwerze europejskim i pozostał stabilny w top 100. Całkowity koszt 8350 pyłu. Dlatego ona zamyka górne pokłady szamana.

 • Zaczyna się od "Ziemi Shock", "Jewel skarabeusza", "Bulletin of Rock" i "szok Lavogo".
 • Dalsze czary – "Hex", "Healing Wave", "Burza", "Elementy Razruschitelnye" i "opiekun" Twilight jest.
 • W Leith pozostawiając „Qing Long”, „doświadczony myśliwy”, „Izrygatel śluz” i „Loatheb”. Należy również "Elemental Fire" i "Volcanic Dragon".
 • Do najdłuższych gier potrzebują „Neptulon”, „Dr. Boom” i „Isère”.