445 Shares 9094 views

Działka – nie jest to historia!

Jak zadzwonić w przypadku narracji z faktu, historii, nasilenia jego działania w przepisach oraz w rozwoju wyświetlanych zdarzeń, ich losowości? Działka – to przede wszystkim tradycja literacka prac budowlanych. Pierwotnie termin oznaczał gatunek, tłumaczone jako „bajka”, „bajka”, a następnie wzrósł do powstania tekstu literackiego.


Działka w rosyjskiej tradycji

Tradycyjny charakter działki, jej rozwój rozpoczął się od folkloru, mitów. W literaturze często Rosyjskiej to określenie domyślnych powierzchni. Działka – skład, struktura – Rosyjski badane przez literacko-formalnych i przez wiele lat utożsamić obu tych pojęć. Nie biorą pod uwagę dynamikę graficznym odzwierciedleniem życia. Jednak pisarz w pierwszej kolejności tworzy fundament – rzeczywiste wydarzenia w produkcie, starannie wybierając różne zjawiska (fikcja czy rzeczywistość – nie jest tak ważne), że fabuła będzie traktowany jedynie jako głównego tematu narracji. Fabuła jest taka sama – tylko rozwiązanie problemu spowodowanego przez działki. Nie jest to surowiec do złamania ramy ustanowione tradycję. Dlatego też nie jest całkiem fair podzielić prace w fabuły i fabuły liczby zwojów działki.

Działka w rozwoju historycznym

Historia każdego okresu stworzył własną historię, to fakt bezsporny. Inna mitologiczny, utopijna, romantyczny, fantastyczne, realistyczne i co chcesz bardziej działki. Tematy są zróżnicowane i są niewyczerpane. Ale iść dalej ma specyficzne cechy fabuły. Jednak fabuła – to nie jest coś, co można dowolnie zmieniać i rozwijać kształty, klasyfikacja oraz rozliczają bezotluchno obecny tutaj w ten sposób wartości uniwersalne, niż narodowe skarby sztuki. Wiele wątków żyje jednocześnie w całej ziemi, lekko zmodyfikowany ze względu na folklorze, ale podstawą utrzymania bez szwanku. Na przykład, bajka o Kopciuszku ma więcej niż sto pięćdziesiąt trzy warianty narodowe.

Główne rodzaje działek

Mitologiczny fabuła, uosabiające relację dnia i nocy, to znaczy, ciemność i światło, zima, wiosna, lato i jesień, czyli ciepło i na zimno, zderzenie nieugiętej siły natury i złożoności ludzkiego umysłu. Fables fabuła składa się podając florę i faunę ludzkich cech, od których nie są pewne konflikty, i pozostanie zawsze żywa te archetypy: „rażące czerwona twarz„- chytry lis, głupie małpy, głupi osioł, etc. Wspaniałe wykres przeciwnie, zwiększenie ludzkiej natury połączyć z kosmosu i zwierząt, który również prowadzi do cech i wzorców kolizji z udziałem wampiry wilkołaki syreny.

główna historia

Na podstawie lokalnej działki celnej (przykład z najbardziej wymownych – „Martwych dusz” Gogola), zwany w domu, to jest od starożytnego pochodzenia. Zakup martwe dusze i konsekwencje tego działania – znacznie bliżej naszych czasów, ale ma również nieskończenie daleko od zrozumienia prawdy o takich konfliktów. Jednak trudno jest wymyślić działce dowcipny, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że handel był w tym czasie zupełnie naturalne zjawisko, absolutnie prozaicznej i nikt z punktu widzenia literatury nie jest interesująca. Domem bajka powieści nie był Rosjaninem. Dickens, dorośli Wood, Collins, Elliott i ugruntowaną pozycję na czysto brytyjskim działki cecha domowego – dziedziczenie. Detektyw Conan Doyle i zwrócił podgatunek sama, uwiecznił jego Sherlock Holmes.