787 Shares 8058 views

Marina Valentinovna Entaltseva: biografia, mąż, zdjęcia

Od dawna liderem rosyjskiego prezydenta do protokołu. Entaltseva Marina Valentinovna obchodzi, bez której głowa państwa nie może zrobić, ale czego nie muszą myśleć. Ona jest dosłownie ratownik przewodniczący, a wraz z nim jego „Wikipedia”. To jego harmonogram, reguluje wszystkie spotkania, że nie było żadnych opóźnień, bez incydentów i błędne posunięcia.


Kim ona jest – Marina Valentinovna Entaltseva?

To jest piękne i dobre proporcje kobiet fizyk z zawodu. Może to pomoże, żeby zawsze być dokładna, punktualna, prawidłowo obliczyć czas. Ma rozległą perspektywę, wiedzę o wszystkich i wszystko. Jest on zobowiązany do sprawdzenia wszystkiego, wszystko wyjaśnione, nie powinny dopuszczać żadnych błędów. Marina Valentinovna Entaltseva, jako szef protokołu prezydenckiego, a przede wszystkim musi mieć zdrowy rozsądek. Ona prasować nacisk na ochronę interesów jego przełożonego. Po przyszła do tej ważnej pozycji, z protokołu Prezesa zniknęły elementy, takie jak wizja tunelu, nuda, oblodzenie, a nawet bombast. Zostały one zastąpione przez energię, tempo, zdrowym rozsądkiem i dokładnej kontroli wszystkich. Faktycznie, jest to Entaltseva Marina Valentinovna, zdjęcia, które są umieszczone w tym artykule. Jej przyjaciele są bardzo lubi, ale boją się wroga, ale co ważniejsze, była w stanie zdobyć zaufanie i szacunek głównych osób w państwie.

Marina Valentinovna Entaltseva: biografia

Urodziła się, oczywiście, w Petersburgu w 1961 roku. Jeśli pamiętasz, w tym czasie, miasto nad Newą nazwano Leningrad. Po ukończeniu Marina Valentinovna Entaltseva weszła na Wydziale Fizyki LSU, a następnie zaczął pracować jako inżynier w NPO „VNIITVCH” (Leningrad). Gdzie pracowała aż do upadku ZSRR.

Putin i Yentaltseva

Od 1991 roku jej kariera jest mocno przywiązany do przyszłego prezydenta Rosji Vladimirom Vladimirovichem Putinym, zbyt Petersburgers. Po upadku Związku Radzieckiego, że został powołany jako asystent przewodniczącego Komisji Spraw Zagranicznych Kancelarii Prezydenta Petersburgu, na czele z Putinem. Na swoim pierwszym spotkaniu z Vladimirom Vladimirovichem, mówi w swojej książce. Oto mały epizod. Wstała i czekał na swojego nowego szefa w jego drzwi, i dotarło do niej, aby odcień warg, patrząc na szybie drzwi. I nagle ujrzała szefa, który, choć zauważył jego asystent sprawy, ale nie złożył i umysł. Po tym jak nie odważył się przyjść do jego gabinetu, ale kiedy zadzwonił, nie mógł iść. Na tym stanowisku pracował do 1996 roku ona i wyszedł z Putinem po klęsce Sobczaka w wyborach.

Opowieść o pożarze

Pewnego dnia, jej mąż i córka mieszkaliśmy w nowym domu z Putinem, a potem nagle wybuchł pożar. W ciągu kilku minut płomienie pochłonęła wszystkich pomieszczeń w domu. A następnie, aby pomóc wszystkim, nie myśląc o własnym bezpieczeństwie, rzucili Prime prezydenta. Marina krzyknęła do męża, który po raz pierwszy uratował jego córkę. Wziął dziewczynę w ramiona i zaczął nieść ją z płonącego domu. Marina pozostał również wewnątrz całkowicie w płomieniach, gdy Władimir Władimirowicz przyszedł ją sprowadzić. Owinął ją w arkuszach i prowadzone na rękach przez płomienie. Jakiś czas później, pomogła rodzinę swojego szefa. Ludmiła miał wypadek, a dziewczęta nie miały co oglądać. Potem sama Yentaltseva trwało około Putina córki starannością. Krótko mówiąc, była w domu przyszłego prezydenta jest zawsze swoje dla wszystkich członków rodziny. Jest nawet zabawna historia, raz Marina i Ludmiła usiadła w kuchni w domu, Putin i picia herbaty i nagle nazywa Władimir Władimirowicz. Ludmiła powiedziała mu, że był z przystani, a kiedy zapytał, z Marina, odparła: „Dzięki Państwa”. Obie panie potem długo śmiał się z tego żartu.

urząd

Marina V. dołączył na stanowisko zastępcy szefa Biura protokołu prezydenckiego w 2000 roku, a po 4 latach stała się już szef protokołu Prezydenta Federacji Rosyjskiej, a po 4 latach – Szef protokołu.

Ambicja i dochód

Najwyraźniej Yentaltseva nie są biedni osoba. W tym samym 2012 roku dołączyła do stu najbardziej wpływowych pań Federacji Rosyjskiej. Wzięła jedenaste miejsce. Po tym, wszystko o niej coraz częściej zaczął rozmawiać z prasą. Ponadto w deklaracji dochodów Marina Yentaltseva wskazał on, że ma luksusowe auto „Bentley”, który jest wart więcej niż 8 milionów rubli – około 3 rocznie od swoich zarobków. Oczywiście, wiele zainteresował, który przedstawił piękna blondynka chic ten dar?

ciekawa historia

Yentaltseva i Marina V. Miller Aleksiej Borysowicz znaleziony! W całej Moskwie pojawiła się plotka, że szef rosyjskiego prezydenta do protokołu i jeden z najbardziej skutecznych menedżerów w kraju są parą. W 2009 roku nawet zaczęli szeptać o ich zaręczynach. I od razu stało się jasne, że dla wielu tylko Miller mógłby dokonać Marina dorogushchy prezent jako „Bentley”. Jednak oficjalne informacje o parę zarejestrował swój związek, prasa została odebrana.

Prezes Zarządu „Gazprom”

Z pewnością jego nazwisko jest znane każdemu, ponieważ prowadzi on jednym z najważniejszych i największych firm w kraju. A jego nazwisko jest interesujący, ponieważ jest on człowiekiem, który wybrał jako jego ludzi Entaltseva Marina Valentinovna. Miller jest rosyjski niemiecki. Został formalnie żonaty z kobietą o imieniu Irina, i która urodziła mu syna. Po tym, jak prezydent głowy protokołu zaczęli się spotykać, między małżonkami ustalony napięć, ale ponieważ Alex nie lubi wystawiać swoje życie prywatne na wyświetlaczu informacji o tym, jak daleko poszedł jego związek z Marina, i jak to wszystko ma wspólnego z uzasadnionym żony nigdzie. Niemniej Yentaltseva i Miller często pojawiają się razem na imprezach, a to mówi wiele. Oznacza to, że nie starają się ukryć swój związek i nie przeszkadza, jakie należy podjąć w postaci pary.

życie osobiste

Był żonaty Entaltseva Marina Valentinovna? Jej mąż, oczywiście, był. Było z nim i ich córka Swietłana, była pobytu w domu pana Putina w tym samym dniu, kiedy wybuchł pożar, który napisała w swojej książce. A tak w ogóle, byli przyjaciółmi z rodziną swojego szefa. Kiedy Ludmiła Putina był chory, Marina zadbał o dziewczynek. Była całkowicie oddany do jej szefa, a za nim wszędzie.

Nagrody i status

Oczywiście, to oddanie nie może pozostać niezauważone. Marina Yentaltseva otrzymał kilka nagród państwowych, a mianowicie Order trzeciego stopnia i medal (1 klasa) „za zasługi dla Ojczyzny”. Według stanu to kwalifikacyjna Aktywny State Doradca Federacji Rosyjskiej 1. klasy. Zasiada również w zarządzie agencji prasowej „RIA Novosti”, stacja „Echo Moskwy” radio i „Interfax”, a także honorowym redaktorem czasopisma „Ogonyok”. Jak już wspomniano, w rankingu „100 najbardziej wpływowych kobiet w Federacji Rosyjskiej”, zajęło 11 pozycję.