704 Shares 8842 views

Korekcja: najlepszy chirurg w Moskwie. chirurgia plastyczna

Nie każdy jest podana pięknej natura nos często różne naprężenia, wrodzona lub nabyta w wyniku urazów, dostarczając właściciel tego ciała dużo smutku. Pozbyć się wielu wad operacja pozwala skorygować kształt nosa – Korekcja nosa. Najlepszy chirurg w Moskwie, którego umiejętności szlifowane do perfekcji biżuterii, czasami w stanie odzyskać kształt nosa , nawet gdy jest on kompletny brak.


Co to jest chirurgia Korekcja: Wskazania do

Korekcja – operacja ta pozwala poprawić kształt i wielkość nosa, jak również do przywrócenia jej funkcjonowania układu oddechowego. Podawany pacjentom po osiągnięciu wieku 18-20 lat (w tym czasie zakończono tworzenie tkanek nosa) dla wielu wskazań medycznych i estetycznych.

Dla wskazań estetycznych obejmują:

– pragnienie pacjenta, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar nosa;

– u pacjenta chęć skorygowania defektów kształtu korpusu (krzywizny zgięciu, etc …);

– nie ma potrzeby, aby poprawić kształt lub kierunku czubka nosa;

– operacja jest konieczna, aby skorygować asymetrię ciała.

są wskazania medyczne:

– uraz;

– duszność;

– wady wrodzone.

Te grupy odczyty są ze sobą ściśle powiązane. chirurgia plastyczna rozwiązuje oba aspekty problemu – estetyczne i medyczny nos staje się piękny kształt, pacjent łatwiej oddychać.

Operacja jest przeciwwskazane, jeżeli:

– Pacjenci poniżej 18;

– pacjent cierpi na cukrzycę;

– w czasie zabiegu ujawniły poważne problemy zdrowotne (problemy z krzepnięciem krwi, przeziębienie lub grypa, zaostrzenie chorób przewlekłych, krytyczne dni, etc …).

W sprawie rodzajów plastyka nosa

We współczesnej medycynie, istnieją trzy rodzaje nosa Korekcja :

– zamkniętym, w którym wytwarza się donosowo nacięcia oddzielone skóry, chrząstki i tkanki kostnej, przy czym manipulacji korekcyjnych wykonywanych. Operacja ślady goją się w ciągu kilku dni.

– Otwórz. Kompleks i skuteczny sposób korekta, w którym zewnętrzne cięcie jest w najwęższej części przegrody. Czasami przeprowadza się w kilku etapach.

– wtórna. Przeprowadza się w celu wyeliminowania błędów przez chirurga w czasie poprzedniej operacji, albo w celu uzupełnienia zadowolenia pacjenta.

Opis leczenia: przygotowanie do pracy, podawania, następnie wydzielenie

Badanie przeprowadzono pre-pacjent. Dwa tygodnie przed zabiegiem zaleca się zrezygnować z leków, wpływających na jakość krzepnięcia krwi (aspiryna, kaszel). Jeden dzień przed jest konieczne, aby zorganizować rhinoplasty dziennie na czczo, w dniu zabiegu nie należy przyjmować jedzenia ani picia.

Operacja trwa zwykle około 1-2 godzin. W zależności od wybranej metody stosuje się znieczulenie miejscowe lub ogólne. W końcu zatykania nosa i nałożenie gipsu.

Po operacji pacjenci spędzają maksymalnie 3 dni w szpitalu. Po usunięciu tamponów w ciągu pierwszych kilku dni nie mogą być pewne uczucie zatkanego nosa, które nie powinny się bać. Około 6-10 th dni zaczynają ustępują obrzęki. W pierwszym tygodniu pacjenci nie są zalecane, aby wziąć gorący posiłek. 3-5 dni można wziąć chłodny prysznic, trzeba utrzymać suchy opatrunek.

Bandaż usuwa się całkowicie po 7-10 dni, pacjenci są całkowicie do normalnego życia. W przyszłości powinny one chronić nos od sytuacji traumatycznych.

W ciągu 4-6 tygodni okresu pooperacyjnego powinny powstrzymać się od noszenia okularów. Przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych jest możliwe już po trzech tygodniach. Wznawianie sportu jest możliwe pod koniec 2-3 miesięcznego okresu rehabilitacji.

możliwe powikłania

Korekcja – jeden z najtrudniejszych rodzajów plastycznej twarzy. Pacjenci powinni zapoznać się z zaleceniami chirurga bardzo odpowiedzialna. W przeciwnym razie możliwe są powikłania:

– palaczy pacjentów mogą wystąpić zasinienie pod skórą oka, które odbywają się w pierwszym tygodniu;

– u pacjentów z obniżoną odpornością może zapalenie tkanki miękkiej;

– może pojawić się blizn przerostowych – u pacjentów z ciężką nachylenia osobistego.

Ostateczny wynik operacji szacuje się po 6-10 miesiącach.

Ile operacji?

Ile jest Korekcja? Klinika, która wyprodukowała operację rinoplasticheskie, zawsze umieszcza na swojej stronie internetowej informacje na temat kosztów świadczonych usług. Zazwyczaj jest to w pierwszej kolejności interesy pacjentów, kiedy myśli, czy potrzebują plastykę nosa. za to ceny zabiegu kosmetycznego w Moskwie są bardzo różne, zależą od zakresu prac i poziomu umiejętności chirurga.

Według wyników 2014 – 2015 latach badań, średni koszt plastyka nosa w Moskwie: 150-200 tysięcy rubli .. Pomóc dowiedzieć się, co za plastykę nosa w Moskwie, komentarze na wyspecjalizowanych forach. Na takich zasobów dawni pacjenci klinik plastiku podzielić się swoimi doświadczeniami. Z informacji uzyskanych na forach, możemy stwierdzić, że, który według opinii publicznej – najlepszy Korekcja Moskwa. I opinie tych ludzi można ufać, ponieważ koncentrują się na własnych doświadczeniach.

Kto może być zaufany Korekcja: najlepszy chirurg w Moskwie

Efektem zabiegu do korekcji wad nosa zależy od zdrowia i urody pacjenta. Dla jego realizacji wymaga wysokiego profesjonalizmu, sumienności specjalisty biżuterii.

Moskwa jest uznanym ośrodkiem chirurgii plastycznej. realizacja usług Korekcja oferują najlepsze chirurgów plastycznych w Moskwie, stosując zaawansowaną technologię, wykorzystując w swojej pracy najnowsze technologie.

Bogactwo propozycji dotyczących rynku tworzyw nosa jest często przyczyną komplikuje wybór specjalisty. Jak wybrać lekarza, który może zostać powierzone plastyka nosa? Najlepszy chirurg w Moskwie – co to jest? Jak odróżnić prawdziwy mistrz od początkującego?

Każdy wie, że profesjonalizm jest kuty praktyki. Jak wynika z najlepszych chirurgów plastycznych w Moskwie, aby zdobyć doświadczenie, poprawić poziom umiejętności specjalisty jest konieczna do przeprowadzenia tysiące transakcji, aktywnie praktykowane w ciągu 8-10 lat.

Przy wyborze specjalisty zaleca się skupić na kryteriach:

– poziom wykształcenia;

– dostępność niezbędnych kwalifikacji i doświadczenia;

– charakter specjalizacji;

– jakość portfela;

– zawartość jakiegokolwiek przeglądu byłych pacjentów;

– koszty usług.

Ważne jest dla chirurga prowadzącego do plastyka nosa, mieć wiedzę z zakresu anatomii ucha, nosa i gardła, tak jak chirurga przeprowadzającego operację sztucznego człowieka, trzeba mieć głęboką wiedzę Andrologii i urologii.

Pacjenci powinni być świadomi faktu, że praca z najlepszych ekspertów na plastikowej SPRAS ściśle kontrolowany w Moskwie (Society of Plastic Surgeons Rekonstrukcyjnej i Estetycznej), której są członkami. Członkostwo SPRAS zdecydowanie uznać za znak jakości usług świadczonych przez plastik. Więcej informacji na temat tego, czy SPRAS członkiem lekarz może być w Internecie lub z sekretarzem organizacji.

Aleksanyan Tigran Albertovich. Rewolucyjna technika operacji

Ten specjalista opracowała unikalną metodę, dzięki której wykonana plastyka nosa. Najlepszy chirurg w przeglądach Moskwie byłych pacjentów otrzymała prestiżowe nagrody: „Grace VIII» rosyjski Beauty Award, Aurora kosmetyczne i zdrowotne w «Najlepszy chirurg plastyczny» pod koniec 2014 roku. Tigran Aleksanyan jest autorem unikalnej technologii łagodnej korekcie nosa, co minimalizuje czas regeneracji, zmniejsza możliwość negatywnych konsekwencji i zapewnia atrakcyjny efekt gwarantowany.

W chirurgii plastycznej chirurga radykalne działania prowadzą do uszkodzenia więzadeł, deformacji, blizn. Kiedy to się dzieje, że jest niemożliwe, aby ukryć fakt zabiegu. Dr Aleksanyan Tigran Albertovich udowodnił, że Korekcja można przeprowadzić prawie bez rozlewu krwi i obrażeń! Dr Alexanian minimalnie inwazyjne technika charakteryzuje się przyspieszonym rehabilitacji, zapobiega powstawaniu blizn. Unikaniu uszkodzenia tkanki i naczyń krwionośnych twarzy, chirurg zapewnia zachowanie naturalnej elastyczności skóry i mobilności mimiki.

Opis technologii

Bezkrwawy technologii Tigrana Albertovicha Aleksanyana (w etapie miękkich tkanek i oderwania resekcji) ma kilka funkcji:

– Cięcia nie dotyczą dużych naczyń niż zmniejsza obrzęki;

– wykonany głęboki oddział tkanek miękkich i okostnej (dwukrotnie Planning), co zapisano układ limfatyczny i mikrokrążenie krwi;

– przez zastosowanie cienkiej precyzyjnej technologii eliminuje zakłóceń, w ten sposób zachowując integralność nie wymaga korekty sekcjach nosa;

– stosując prywatną sposób (bez znaczących redukcji słupka) eliminuje odkształcające blizny zapobiega nosowych asymetrii i zapewnia wysoki efekt estetyczny;

– komora operacyjna przemywa się za pomocą specjalnych środków znieczulających i czynniki hemostatyczne, które minimalizują rozwiązań obrzęk i usunąć małe fragmenty kości i zakrzepy.

Ponadto, dr Alexanian najbardziej ściśle związane z pooperacyjnej rehabilitacji pacjenta:

– Klinika wykorzystuje wysokiej jakości materiały mocujące, gwarantowane, aby zapewnić komfort pacjenta podczas rehabilitacji;

– aktywnie praktykowane przez stosowanie fizykoterapii do łagodzenia bólu, obrzęków, przywrócenie krążenia krwi (drenaż limfatyczny, laser, ultradźwięki, etc …).

Rewolucyjna technologia bezkrwawy dr Alexanian zachowuje wrażenie naturalnego piękna twarzy pacjenta.

Korekcja jest słusznie uważany za szczyt chirurgii plastycznej nosa – to część twarzy, co ma kluczowe znaczenie w ocenie wyglądu danej osoby. Kompetentnie przeprowadzić skomplikowaną operację, a do osiągnięcia w wyniku harmonijnego połączenia naturalnego zdrowia i urody obsługiwane ciała, nie każdy może chirurgiem. Dlatego ufam Twój nos może tylko najlepszych specjalistów.