209 Shares 3168 views

medycyna „acetylocysteina”. Instrukcje użytkowania


Oznacza „acetylocysteina” Instrukcja opisuje jak mukolitycznym leku. Lek zwiększa objętość i upłynnianie plwociny, ułatwia jego usunięcie z oskrzeli. Aktywność leku wiąże się z właściwościami grup sulfhydrylowych. Są one zdolne do niszczenia wiązań dwusiarczkowych kwaśnych mukopolisacharydów śluzu. To powoduje depolaryzację mukoproteidov i zmniejszenie lepkości śluzu. „Acetylocysteina” lek (instrukcja zawiera taką informację) ma właściwości przeciwutleniające, w związku z obecnością SH grupę, która reaguje i neutralizuje utleniający elektrofilowe toksyny. Środki zwiększa syntezy glutationu – ważny element ochrony wewnątrzkomórkowego przeciwutleniacz, w ten sposób zachowując integralność funkcji komórek i morfologii. Po wniknięciu do krwiobiegu leku wiąże się z białkami osocza do 50%. Lek przechodzi przez barierę łożyskową jest obecny w płynie owodniowym. Niewielka ilość leku przechodzi przez jelita.

Leki na receptę „acetylocysteina”

Leki, mukolityczny działania wymagane dla schorzeń dróg oddechowych i stanów, powikłań produkcji gęstego, śluzowo-ropną plwociny. Zalecane leczenie ostrego i przewlekłego zapalenia oskrzeli, tchawicy typu, spowodowała zakażenie wirusowe lub bakteryjne, rozstrzenie oskrzelowe zapalenie płuc. Przez świadectwo wykorzystania funduszy „acetylocysteina” Aplikacje Użytkownika obejmują niedodmę (z powodu zatykania oskrzeli, astma oskrzelowa). W ramach kompleksu wpływ leków zalecanych na mukowiscydozę. Wyświetlanie lekarstwo po urazach i operacjach usunięcia śluzu z oskrzeli, a także w celu poprawy wydzielanie plwociny na zapalenie zatok.

schemat dawkowania

Zaprojektowany medycyna „acetylocysteina” do inhalacji. Dawkowanie – 2-5 ml roztworu dvadtsatiprotsentnym trzy do czterech razy dziennie. Czas trwania zabiegu – 15-20 minut.

„acetylocysteina” środki. Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Zwykle tolerowany lek zadowalające. Rzadko nudności (spowodowane, z reguły określonego zapach leku), miejscowych podrażnień dróg oddechowych, kaszlu reflex. Niektórzy pacjenci mogą nieżyt nosa, zapalenie jamy ustnej.

medycyna „acetylocysteina”. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisać leki dla zaostrzenia choroby wrzodowej dwunastnicy lub żołądka, krwotoku płucnego, krwioplucie, nadwrażliwość, astma oskrzelowa, bez kondensacji plwociny. Przydatność terapii w okresie prenatalnym i podczas laktacji jest określona przez rzeczoznawcę.

Aby uzyskać więcej informacji,

Przy pracy z zastosowaniem leku, zaleca się stosowanie naczyń szklanych środek, aby uniknąć kontaktu z gumy lub z metalu, aby uniknąć tworzenia się siarczków i zapachu.