176 Shares 1410 views

Psychologiczny Aikido Litvak ME

Mihail Efimovich Litvak – PhD i znany psychoterapeuta, prowadzi badania w sensowny symulacji emocji, nirwana intelektualnej, oratorium jest opracowanie metodologii wyjściu sporów i sytuacji konfliktowych w rodzinie iw pracy. „Psychologiczne aikido” jest również jedną z technik on rozwiniętych, z powodzeniem wdrożony w praktyce poradnictwa rodzinnego, administratorów i menedżerów.


Sposób psychologicznego aikido

W kontrowersyjnych sytuacjach, gdzie trzeba wykonywać zdrowy rozsądek i spokój, jeśli chcesz się przekonać „wroga” i upewnić się, że nie czuł się urażony, ale chętnie śledzić swoją pozycję, taktyka „psychologiczne aikido” to działa bardzo skutecznie.

Aikido myśliwiec spada w kierunku, w którym popycha wroga. W tym przypadku przeciwnik on ciągnie trochę energii – a on jest na górze, wykorzystując moc swojego przeciwnika. Zasada psychologicznego aikido opiera się na tym samym – na amortyzacji, ale tylko w komunikacji. Jeśli są wypychane z wysokości, która jest nałożona na jesieni, wtedy początkowo deprecjonować, próbując ugasić skutki szoku, a następnie dostaje się do jego stóp.

Podstawy psychologiczne aikido

Psychologiczny Aikido jest najbardziej elastyczne i skuteczne taktyki rozwiązywania sporów i konfliktów. W szczególności, jeśli przeciwnik ma opór. Przed zaatakować wroga, trzeba spłacić jego odporność, czyli pragnienie, aby wycofać swój sprzeciw do udowodnienia. Trzeba ustawić to do siebie, czy zaakceptować i zrozumieć, a następnie można zacząć otuchy. Tak twierdzi psychoterapeuta Litvak. „Psychologiczne aikido” opiera się na jasnych i szybkiego przekonania z wiarygodnych argumentów. Dobrze, jeśli w swoich zarzutów użyć metafory i truizmy. Twój mowy powinny być piękne i długie. Różne oszukańcze sztuczki i porusza się sprytnie zamaskowane. trzeba zniszczyć przeciwnika pozycja jest elastyczny i technicznie, płynne przejście do jego wniosku.

Jest to psychologiczne aikido nie oznacza kompletną negację pozycji przeciwnika, początkowo go wspierać, a dopiero potem przystąpić do jego ważkie argumenty. W rezultacie, nie tylko zdobyć Plusem nad wrogiem, ale także wzmocnić swój związek z nim. Jest to kolejny wniosek, który nie psychoterapeuta Litvak ME „Psychologiczne aikido” eliminuje konflikty, napięcia i podrażnienia w komunikacji.

W pracy iw domu dość często zdarzają się sytuacje, gdy konflikty rozwijać się w tym samym scenariuszu, można przewidzieć z góry, jak zachowywać się partnera w konkretnym przypadku. Wiedza ta jest również możliwe zastosowanie metody „psychologicznego aikido” dla amortyzacji prewencyjnej. Carnegie technika ta brzmiała tak: „Powiedz mi coś o sobie, co powie Twój oskarżyciela, a ty go pozbawić żagiel z wiatrem”, aby przeprowadzić prewencyjny i amortyzacja w pracy. Wystarczy przyjść do swojego szefa i powiedzieć mu o swoich błędach, nie czekając na jego krytyków.