424 Shares 5573 views

Hotel Fiesta Hotel Playa Paraiso

Hotel Fiesta Hotel Playa Paraiso znajduje się w przytulnej zacisznej Playa Paraiso hiszpańskiej Teneryfie, w południowo-zachodniej części wyspy. Do oceanu jest mniejsza niż 200 metrów. Z obszaru hotel lotnisko jest 30 km do najbliższego portu – 13 km. Hotel jest częścią sieci hoteli Fiesta Hotels & Resorts.


Hotel nie posiada własnej plaży, więc będą musieli za leżaki i parasole zapłacić. Zaloguj się na piasku morskiego. Jeśli chcesz odwiedzić zorganizowanej plaży, która biegnie od hotelu autobus do miejscowości Las Americas, który jest położony w odległości 12 kilometrów od Fiesta Hotel Playa Paraiso. Przystanek autobusowy znajduje się 50 metrów od hotelu.

umieszczenie

Hotel posiada 336 pokoi jedno- i dwuosobowych, goście są oferowane różne sposoby, aby pomieścić. Najwyższa możliwa opcja dla trzech osób – w pokoju dwuosobowym na 2 + 1.

W hotelu Fiesta Hotel Playa Paraiso Kompleks oferuje pokoje kategorii "standard" i «Junior Suite». Standardowe pokoje są wyposażone w dwa podwójne łóżka, lodówkę, goście są oferowane szlafroki i pantofle. Pokoje Junior Suite «» są rozszerzony obszar, który jest reprezentowany przez oddzielny pokój dzienny z dwoma sofami.

pokoje

Nawet mniejsze pokoje wyposażone są dla gości w eleganckim stylu, zarówno w ogólności, a wszystko, co wychodzi na turystycznych w Hiszpanii. Pokoje mają wszystkie niezbędne meble: stoły, szafy, stoły i krzesła, a jeśli potrzebujesz dodatkowego łóżka, będzie dostarczać za opłatą. Każdy pokój wyposażony jest w mini-bar. Z pokoju można wyjść na taras, a gość będzie podziwiać wspaniałe widoki na wspaniały górski krajobraz lub morza.

Wszystkie dokumenty, pieniądze i inne rzeczy wartościowe, zaleca się, aby ukryć w sejfie. Komórki są w każdym pokoju, aby skorzystać z sejfu, proszę odnieść się do recepcji, za dodatkową opłatą Goście otrzymają instrukcje dotyczące korzystania z urządzenia.

Jest tam telewizor z przekazu satelitarnego, więc jeśli byłby nudny wieczór, można znaleźć rosyjskojęzycznego kanału. Każdy pokój posiada telefon, jeśli coś jest potrzebne, pracownicy będą żądać lub odpowiedzieć na wszelkie pytania gości. Wszystkie pokoje są wyposażone w wentylatory.

To nie ma znaczenia, czy ubranie w nieładzie – personelu wymaganego do zaoferowania i żelazko i deska do prasowania dostępne są za dodatkową opłatą. Można również skorzystać z pralni, która znajduje się w hotelu.

Pościel zmieniana jest dwa razy w tygodniu, zgodnie z planem, w razie potrzeby, można złożyć zamówienie i albo oczyścić lub wymienić tekstylne produkcji oddzielnie.

W łazience oprócz standardowego wyposażenia (prysznic, WC) ma bidet. Ręczniki zmieniane są co trzy dni.

usługi hotelowe

Przybycie gości jest od godziny 14:00, a opuścić pokój do data wylotu musi być przed 12:00. W hotelu znajduje się pomieszczenie do przechowywania rzeczy, jest winda.

Jeśli przyjeżdżają samochodem lub czeka na gości, na miejscu w hotelu zawsze znaleźć miejsce parkingowe na strzeżonym parkingu.

Nie martw się z powodu braku środków pieniężnych, jeżeli zmiana pieniądze w domu lub na lotnisku nie powiodła się z jakiegoś powodu, dla gości w holu znajduje się kantor wymiany walut z dopuszczalnym kursu.

Połączenie z Internetem jest przez Wi-Fi, płatnego serwisu.

Jeśli z jakiegoś powodu goście nie jest możliwe, aby przejść do miasta, hotel znajduje się sklep, w którym można kupić pamiątki.

żywność

Hotel oferuje zakwaterowanie w systemie HB – śniadanie i obiadokolacja, gdzie goście mogą zjeść śniadanie i kolacja, ale napoje będą pobierane oddzielnie. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletów w systemie AI – «all inclusive”.

Oferuje on restaurację Fiesta Hotel Playa Paraiso, który pracuje nad „bufet”, a ponadto działa na terenie 4 barów.

Dla wszystkich, którzy mają możliwość zorganizowania bankietu lub innego podobnego zdarzenia – wynajem pomieszczeń o maksymalnej pojemności 1000, która ma być wypłacona w recepcji.

Sport i rozrywka

Pokaż programy animatorzy hotelu Fiesta Hotel Playa Paraiso Complex 3 (Teneryfa), która odbyła się po południu i wieczorem. Każdy może wziąć udział w grach takich jak bule, mini golf, tenis, lub stole i rzutki.

Prawdopodobnie, następujące informacje będą szczególnie interesujące dla płci pięknej – każdego dnia można zafundować sobie wizytę w jacuzzi oraz salon fryzjerski i salon piękności.

zabiegi wodne

Obszar znajduje się basen ze słodką wodą i wody morskiej z leżakami i parasolami. Dla tych, którzy lubią aktywne sporty w wodzie, animatorzy oferują zrobić aqua aerobik i grać w piłkę wodną.

biznesmenów

Pomimo faktu, że hotel ma kategorii „trzy gwiazdki”, jego urządzeń technicznych dostępnych dla gości na najwyższym poziomie. Nawet VIP-ów i wymagających turystów docenią hotelu udogodnienia.

Szczególnie ciepły dźwięk Fiesta Hotel Playa Paraiso Complex 3 (Teneryfa) Recenzje z doskonale wyposażonego centrum biznesowego, który nie pozwoli aby wziąć swój bieg ważnych spraw. Hotel biznesowy zapewnia fotograficzną i wideo, ekran, sprzęt konferencyjny. Maksymalna pojemność sal biznesowych jest 250 osób. Pokoje dwóch.

dzieci

W hotelu nie zapomnieć o dzieciach. mogą hasać i grać na boisku, jak również odwiedzić basen z brodzikiem dla dzieci, których głębokość jest niewielka. Rodzice mogą skorzystać z usługi opieki nad dziećmi.

wynik

Zdecydowana większość gości hotelu Fiesta Hotel Playa Paraiso – turyści z Wielkiej Brytanii. Ci, którzy odwiedzili ten hotel, zaleca się, aby wynająć samochód – to jest bardzo tani – Teneryfa i odkrywania na własną rękę. Goście świętować gościnność gospodarzy oraz doskonałą jakość żywności na równi z dużych porcji żywności – wszystkie południowe ludzie są gościnni i robią wszystko z szerokim umyśle. Jest to wspaniały hotel trzygwiazdkowy, który jest przeznaczony dla wszystkich kategorii turystów, a które chcą wrócić.