514 Shares 5691 views

Goncharenko Aleksey Alekseevich: biografia, zdjęcia, rodzina, żona, pozycja

Goncharenko Aleksey Alekseevich jest dość dobrze znany ukraiński polityk. Były szef Rady Regionalnej Odessa, szef „jakość życia” organizacji społecznej, jest on również zastępca BP VIII zwołanie. Wiadomym jest, że Goncharenko Aleksey Alekseevich jest synem byłego mera Odessy Alekseyu Kostusevu. Jego biografia polityczna jest pełen skandali i kontrowersyjnych faktów.


Goncharenko Aleksey Alekseevich: biografia

Przyszłość polityk urodził się 16.09.1980 w Odessie. Jego ojciec był burmistrzem A. Koktusev, macica nauczyciela. Rodzice oddzielone, gdy miał trzy lata. Ma dwie siostry.

Edukacja i kariera

Goncharenko Aleksey Alekseevich (przedstawiony w artykule zdjęcie) kształcił się w gimnazjum, a następnie – w Odessa Narodowej Akademii Medycznej, którą ukończył z wyróżnieniem w 2002 roku. Podczas studiów na uniwersytecie interesują się polityką i został członkiem Partii Zielonych Ukrainy, lider swojej branży młodzieży w regionie Odessa, otrzymała nazwę „Zelenka”.

Pod koniec studiów na Uniwersytecie Goncharenko Aleksey Alekseevich postanowił poświęcić się nie medycyny i polityki. Jednak wiadomo, że w okresie od 1999 do 2001 roku pracował w karetce.

C-th 2002 do 2005 roku, drugi był w Moskwie, w Akademii Gospodarki Narodowej przy Rządzie Federacji Rosyjskiej. Tutaj Goncharenko Aleksey Alekseevich otrzymała drugiego stopnia (główną w ekonomii i zarządzania finansami). W 2006 roku przyszłe zasady programu FUND J. Smitha sześć miesięcy stażu w Anglii (z Lewton, na przedmieściach Londynu).

Aktywność polityczna Niepodległości

W 2001 Goncharenko stał się liderem organizacji młodzieżowej Partii Zielonych Ukrainy (Odessa Oddziału Regionalnego). W 2002 bez powodzenia kandydował do Rady Miasta Odessa (wieś Rejonowy na Tairow). Po wyborach, Alexey Goncharenko, asystent rada zastępca miasto i uczestniczyli RANHiGS.

W 2005 roku został wybrany na stanowisko „Unii” Przewodniczący organizacji Odessa partii. Był aktywny, zwany zapobiegania prywatyzacji Port Roślin Odessy.

Pod koniec 2005 roku nastąpiła fuzja Partii „Unia” z Partią Regionów. W 2006 roku, jako część Partii Regionów Alex Goncharenko został wybrany do Rady Miejskiej Odessy. Pierwszym sukcesem przeprowadził młody polityk decyzji było uznanie rosyjski jako drugi język urzędowy Rady Miejskiej Odessy. Od 2007 do 2008 roku pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji w sprawie poprawy struktury zarządzania miastem.

Jednym ze zwycięstw

W sierpniu 2009 roku, w dniu wiecu prezydenta Viktora Juszczenki wizyta została zorganizowana na lotnisku w Odessie Goncharenko. Polityk poszukiwany przez szefa państwa zawieszenie prywatyzacji zakładu. Viktorom Juszczenko został wysłuchany. Prezydent obiecał, że prywatyzacja zostanie zatrzymany, gdy premier Julia Tymoszenko nie są spełnione wymagania stawiane przez młodego polityka.

Pomimo faktu, że we wrześniu prezydent podpisał Odpowiedni dekret, konkurencja State Property Fund za sprzedaż przedsiębiorstwa Odessa została jeszcze przeprowadzona. Ale wielu jej członków obawiają się prezydent wydał dokument. W wyniku niskich cen oferowanych przez Komisję zwycięzca fabryka musiała anulować wyniki konkursu, a firma pozostaje własnością państwa. Alexey Goncharenko oświadczył, że jego zwycięstwo.

„Jakość życia”

Od maja 2009 Goncharenko zarządza stowarzyszenie „jakość życia”, który składa się z setek mieszkańców Odessy. W 2010 roku wybory do Rady Regionalnej Odessa, wygrał z dużą przewagą i został wybrany wiceprzewodniczącym. W lecie 2012 roku, Partia Regionów, bezskutecznie trwał BP.

Aktywny „prorosyjski” postawa

Wiadomo, że młody polityk Goncharenko był dość aktywnym członkiem Partii Regionów, które często są odwiedzane prorosyjskie działania i regularnie nosiła wstążkę Św.

Jego kariera polityczna towarzyszył głośny głoszenia przemówień politycznych jest wyraźnie zawartość pro-rosyjskich. Na przykład, Alekseem Alekseevichem aktywnie bronić rosyjskiej polityki językowej w regionie Odessy. W szczególności, był przeciwnikiem powielania w filmach zagranicznych języka ukraińskiego. W tym celu, w pobliżu teatru Odessa organizował instalację namioty kampanii. Podczas kampanii wyborczej Goncharenko na namiotach kampanii są aktywnie wykorzystywane przez St. George wstążka.

W okresie panowania Janukowycz młody polityk często wykorzystywane okazję wystąpić publicznie w społeczeństwie odrażających polityków.

majdan

Goncharenko Aleksey Alekseevich (pozycja w przededniu niepodległości – Zastępca a następnie przewodniczący Rady Regionalnej Odessa), aż do wydarzeń z 2014 roku w Kijowie, był członkiem Partii Regionów.

Raz w centrum stolicy Ukrainy, pierwsza krew została przelana, Goncharenko zostało napisane oświadczenie o odstąpieniu od partii. W tej chwili nie jest radykalna zmiana w jego położeniu. Teraz deklaruje, pro-ukraińskie hasła krytykujące zajęcie „zielonych ludzików” Krymskiego Ministrów, pojawia się z ukraińską flagę podczas referendum, które odbyło się na półwyspie. Od listopada 2014 roku jest zastępcą dla Ludowej Rady Najwyższej VIII zwołanie BBP (Petro Poroszenko Bloc).

Co znajduje się dzisiaj?

Dziś jego życie wypełnione jest zwykłym pracach Rady Najwyższej. Wiadomym jest, że dziennikarze obejmujące wydarzenia w ukraińskim parlamencie, często jest to możliwe, aby „złapać” Goncharenko „knopkodavstve” – głosowanie za nieobecnych posłów. Oprócz udziału w prawodawstwie, MP zajmuje się, że od czasu do czasu trafia do ATO, co sprawia selfie z wojskiem.

MP Goncharenko Odessa 2 maja wydarzeń

W 2014 Goncharenko przybył na półwyspie Krym agitować przeciwko secesji z Ukrainy. Dla tego młodego zastępcą został pobity przez miejscowych i wydalony z terytorium Krymu.

W momencie tragedii Odessie na 2 maja w talk show na żywo Savik Shuster zastępca Goncharenko powiedziano mi, że on i jego współpracownicy byli w stanie „wyczyścić Kulikovo Pole” przez separatystów. MP mówił o sobie jako bezpośredni uczestnik tragicznych wydarzeń. Wynik ten pozwolił niektórzy politycy oskarżają tt BBP udział w masowym mordowaniu ludzi, 2 maja, 2014-ty.

skandale

W 2015-m z innym posłem Yu Mamchur, Hancharenka wykładniczy symboliczny satysfakcjonujące turecki pilot został zorganizowany sprowadzona rosyjskiego samolotu w syryjskim niebie.

W lutym 2016 roku frakcja parlamentarna BPP Alexey Goncharenko został wstępnie nominowany na stanowisko ukraińskiego Ministra Zdrowia. Przyszłe ministrowie aktywnie udziela wywiadów, ale zastępca Leshchenko ogłoszono naruszeń w toku postępowania, a pytanie o powołaniu została zamknięta.

Udział w protestach w Moskwie

W marcu 2015 roku pierwszy Goncharenko wzięło udział w procesji pogrzebowej, poświęcony pamięci Borisa Nemtsova, gdzie został zatrzymany przez policję.

Według informacji przekazanych przez źródła organów ścigania Interfax, Goncharenko było zaangażować się w sprawy karnej ustanowionego w Rosji w związku z tragicznymi wydarzeniami z 2 maja 2014 roku w Odessie. W tym dniu, w przypadku pożaru w Domu Związków Zawodowych, które nastąpiły po starciach ulicznych, zabijając około pięćdziesięciu osób. Sprawa karna została ustanowiona wobec członków „Samoobrony Majdan”, „prawo sektora”, kibiców piłkarskich, urzędników funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które były podejrzane o popełnienie tortury i usiłowanie zabójstwa. Ale okazało się, że po przesłuchaniu tego samego dnia wieczorem wicepremier Ludowej zwolniony i 22:00 on przebywał na terytorium Ukrainy.

Marszałek Rady Najwyższej Władimir Groisman i szef ukraińskiej delegacji chodzić Vladimirom Arevym, stwierdzono, że doszło do naruszenia rosyjskiej policji dipimmuniteta ich partyjny kolega, który jest pogwałceniem prawa międzynarodowego.

„Porwanie”

W lutym 2017 roku odnotowano w mediach o rzekomym „znikanie” Goncharenko zastępcy. Jako główny wersji uprowadzenia został podniesiony. Informacja została potwierdzona przez Urząd Prokuratora regionu SBU Odessa i prokuratora generalnego Jurija Łucenki. W ciągu kilku godzin bezpiecznie MP „znalazł” i powiedział, że porwanie było wystawiane w trwającej operacji bezpieczeństwa.

Według dostarczonych informacji, SBU, napastnicy planował porwanie Goncharenko rzeczywisty. Był rzekomo będzie ślepy, a następnie wyrzucić gdzieś na uboczu. Szczegóły dotyczące planowanej zbrodni przeciwko zastępcy ludowego SBU zostały uzyskane z wyprzedzeniem. Przez instsenirovaniya porwania pracowników wziął do klienta. Wydawało się, że jeden Kushnarev, zastępca rada powiatu Liman (Województwo Odessa), którego syn zginął w pożarze Odessa w maju 2014 r.

Profanacja muru berlińskiego

W lutym 2017 roku, w historycznym fragmentem muru berlińskiego w niemieckiej ambasadzie w zastępca Kijów Ludowej w dużych liter pisanych w języku niemieckim: „No» (Nein) i zgłoszone akt Facebook, publikując zdjęcia na swojej stronie na imprezy. Ten akt Goncharenko wyjaśnił protest przeciwko pro-Kremlin wypowiedzi niemieckiego ambasadora na Ukrainie, Ernst Reichel, który powiedział o możliwości przeprowadzenia wyborów w Donbasu przed usunięciem z terytorium wojsk rosyjskich.

Ambasada Niemiec oskarżył Zastępca Ludowej na tym, że naruszyła Konwencję wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych.

Goncharenko Aleksey Alekseevich: Rodzina

polityka matka – MF Goncharenko – pracował w porcie w Odessie, w muzeum marynarki, nauczyciela. Ojciec, który opuścił rodzinę wcześnie, AA Koktusev – były burmistrz Odessa, uznanego stanu i figury politycznej Ukrainy. Wiadomo, że relacja z ojcem jest nie tylko nie jest obsługiwany, ale jest stałym krytykiem i rywal polityczny MP Goncharenko Aleksey Alekseevich. Żona Olga – jego dawny kolega na uczelni medycznej. Rodzina jest wychowany syn Alex.